BOSCH_elektronarzedzia

Kamera inspekcyjna BOSCH Professional GIC 120 C 0601241201

Produkt chwilowo niedostępny
Produkt
chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później


Tutaj dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.

Rodzaj Kamera inspekcyjna Zasilanie Akumulatorowe
Przeznaczenie diagnostyczne Diagnostyka trudno dostępnych miejsc Kod produktu 231416
Dokonuj inspekcji i dokumentuj wyniki

Profesjonalny przyrząd dla miejsc trudno dostępnych

KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120C to urządzenie, dzięki któremu można dokładnie zbadać trudnodostępne miejsca, obserwować je na dużym ekranie, a także dokonywać oględzin technicznych różnych urządzeń. Najważniejsze atuty tego urządzenia to wysoka jakość obrazu, możliwość jego optymalizacji i wyrównania, a także opcja zasilania bateriami 12 V.

KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120C

Wyrównanie i optymalizacja obrazu

KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120C wyposażona została w specjalną funkcję, dzięki której może automatycznie wyrównywać obraz wyświetlany na podłączonym do niej ekranie. Dzięki tej funkcji użytkownik może na bieżąco monitorować obraz z kamery i co najważniejsze - nie traci orientacji przestrzennej. Mówiąc wprost: sprzęt ten został zaprojektowany tak, by praca z nim była możliwa w każdych, nawet trudno dostępnych warunkach.

KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120C

Stabilne połączenie

Na szczególną uwagę w kamerze inspekcyjnej GIC 120C zasługuje zoom cyfrowy, który ułatwia identyfikację szczegółów, a zastosowane oświetlenie sprawi, że wysyłane obrazy będą wyraźne. Zastosowane oświetlenie LED cechuje wysoka wytrzymałość i energooszczędność, dzięki czemu można z urządzenia korzystać przez długie lata.

KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120C

Optymalne źródło zasilania

KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120C może być zasilona za pomocą zewnętrznych ogniw bateryjnych. Doskonale do tego celu nadają się m.in. baterie Li-ion 12 V, które są pojemne, zapewniają dużą moc wyjściową, a także - co równie ważne - zajmują niewiele miejsca. Wymiana baterii jest bardzo prosta, gdyż są one kompatybilne z urządzeniem. Za ich pomocą można dokonać wizualizacji nawet w tych miejscach, w których zwykle nie ma zasilania.

KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120C

Długi przewód

Niewątpliwym atutem urządzenia jest jego bardzo długi przewód. KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120C komunikuje się z monitorem za pomocą kabla USB o długości 1,2 metra. Dzięki temu użytkownik urządzenia może z łatwością sprawdzić szczelność niektórych urządzeń instalacyjnych czy komponentów w samochodzie.

KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120C

Kompaktowe rozmiary

KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120C - mimo swych potężnych możliwości - jest bardzo łatwa w obsłudze. Sprzęt jest bardzo kompaktowy, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Dzięki funkcji Quick Connector kamera może zostać rozmontowana w zaledwie kilka sekund. Szybkie i ergonomiczne składanie kamery ma też przełożenie na jej bezpieczeństwo w czasie transportu. Obudowa została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksimum ochrony nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120C

Wyposażenie

Do kamery inspekcyjnej dołączono adapter do baterii alkalicznych AA1, przewód kamery do GIC 120 C, Ø 8,5 mm, długość 120 cm, wkład do L-BOXX, kabel micro USB do USB-A, karta pamięci Micro SD 4GB, 4 baterie 1,5 V LR6 (AA), hak, magnes, lusterko, instrukcję obsługi w języku polskim oraz kartę gwarancyjną.


ZOBACZ WIĘCEJ

Rodzaj Kamera inspekcyjna
Zasilanie Akumulatorowe
Akumulator w zestawie Tak
Kompatybilność seria GBA 12V
Bateria w zestawie Nie
Przeznaczenie diagnostyczne Diagnostyka trudno dostępnych miejsc
Waga [kg] 0.64
Kolor Niebieski
Wyposażenie Akumulator GBA 12V, Hak, Kabel micro USB, Karta pamięci Micro SD, L-BOXX, Lusterko, Magnes, Przewód kamery, Szybka ładowarka, Wkład do L-BOXX
Opakowanie Walizka
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera ROBERT BOSCH SP Z O.O.

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!