XREC

Statyw XREC 3D + Pilot Bluetooth

  • Zagwarantuj sobie dostawę jutro!

Podziel się:

9999
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 24.10.2018

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Maksymalny udźwig [kg] 2 Wysokość maksymalna [cm] 144
Wysokość minimalna [cm] 126 Ruchoma głowica Tak
Kod produktu 291555

Statyw XREC 3D + Pilot Bluetooth

Statyw wykonany został z wysokiej jakości stopu aluminium z domieszką środków wzmacniających. Dzięki temu statyw jest solidny oraz stabilny, a jednocześnie bardzo lekki.
 
Statyw pasuje do wszystkich kamer oraz aparatów ze standardowym mocowaniem 1/4", a wraz z dołączonym adapterem pozwala na zamocowanie smartfona / telefonu i wykonywanie stabilnych zdjęć i filmów niemal w każdych warunkach

Głównymi zaletami statywu są niewielkie wymiary oraz niska waga (ok 0,5kg). Dzięki temu statyw możemy zabrać niemal wszędzie.

Dzięki płynnie regulowanym, teleskopowym nogom z antypoślizgowymi, gumowymi podkładkami, statyw możemy ustawić stabilnie nawet na bardzo nierównej powierzchni.

Dodatkowo głowica statywu wyłożona została specjalną gumową warstwą, zapobiegającą ślizganiu się zamocowanego aparatu lub kamery.

Pilot Bluetooth

Pozwala na bezprzewodowe wykonywanie zdjęć w telefonach, smartfonach lub tabletach z wbudowanym systemem Android lub iOS, z odległości nawet 10 metrów. Idealny produkt do wykonywania autoportretów.

Większość telefonów z systemem iOS i Android nie potrzebuje żadnej dodatkowej aplikacji by wykonać zdjęcie przy pomocy bezprzewodowego pilota, ponieważ jest on obsługiwany przez podstawowy program do wykonywania zdjęć zapisany w telefonie. Dodatkowy program potrzebny jest jedynie dla wybranych telefonów, przykładowo firmy SONY i HTC, które mogą skorzystać z aplikacji Camera360. Aplikacje tą można bezpłatnie ściągnąć korzystając przykładowo z Google apps.

Maksymalny udźwig [kg] 2
Wysokość maksymalna [cm] 144
Wysokość minimalna [cm] 126
Pokrowiec Tak
Gwarancja 24 miesiące
Poziomica Tak
Ruchoma głowica Tak
Wymienna stopka Tak

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!