FREEWELL

Zestaw filtrów FREEWELL VND 2-5/6-9 do DJI Mini 3 Pro

211,66

Najszybsza dostawa:

JUTRO06.12.2023

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Dedykowany model DJI Mini 3 Pro Kolor Czarno-czerwony
Przeznaczenie Drony Rodzaj akcesorium Filtr
Kod produktu 495439
Uzyskaj ujęcia świetnej jakości

Profesjonalny zestaw filtrów

Zestaw filtrów FREEWELL VND 2-5/6-9 zawiera wyjątkowe filtry regulowane VND, które charakteryzują się zmiennymi i wysokimi wartościami ND. Zostały one zaprojektowane z myślą o wykorzystaniu z dronami DJI Mini 3 Pro. Wykonane ze szkła optycznego najwyższej jakości, pozwalają one na doskonałe przejście światła bez utraty balansu bieli i różnic w odcieniach ujęć.

Zestaw filtrów FREEWELL VND 2-5/6-9 do DJI Mini 3 Pro zastosowanie cechy opis

Dowolna regulacja

Ten zestaw filtrów to idealny wybór dla osób, które szukają możliwości regulacji w zależności od warunków oświetleniowych. Masz możliwość wyboru spośród dwóch filtrów. Jeden posiada zmienne położenie 2-5, które odpowiada filtrom ND4 - ND32, a drugi 6-9, odpowiadającego filtrom ND64 - ND512. Oznacza to, że dzięki temu zestawowi możesz wybrać optymalną wartość filtra w zależności od jasności dnia, od pochmurnych po słoneczne. Dzięki temu zestawowi filtrów możesz z łatwością dobrać odpowiedni filtr, aby uzyskać zadowalający efekt w swoich zdjęciach.

Zestaw filtrów FREEWELL VND 2-5/6-9 do DJI Mini 3 Pro regulacja efekt działanie

Wysoka wytrzymałość

Filtry FREEWELL są wykonane z wytrzymałego, odpornego na korozję i zużycie stopu aluminium. Dzięki temu Twój sprzęt jest bezpieczny na wyprawach rejestrujących nawet ekstremalne sporty, a Ty możesz skupić się na uzyskaniu doskonałych ujęć. Konstrukcja ta zapewnia szybki i bezproblemowy montaż na obiektywie kamery. Filtr doskonale pasuje pod osłonę gimbala kamery, dzięki czemu nie trzeba go zdejmować nawet w czasie transportu i przechowywania w etui.

Zestaw filtrów FREEWELL VND 2-5/6-9 do DJI Mini 3 Pro wytrzymalość materiały montaż

Zawartość zestawu

Zestaw FREEWELL VND 2-5/6-9 do DJI Mini 3 Pro zawiera: filtr VND 2-5 STOP, filtr VND 6-9 STOP, ochronne etui, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.


Dedykowany model DJI Mini 3 Pro
Kolor Czarno-czerwony
Przeznaczenie Drony
Rodzaj akcesorium Filtr
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera FREEWELL

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!