DJI

Hub do ładowania DJI do Mini 3 Pro

228,31

Najszybsza dostawa:

pojutrze11.12.2023

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Dedykowany model DJI Mini 3 Pro Kolor Szary
Przeznaczenie Drony Rodzaj akcesorium Hub do ładowania
Kod produktu 471355
Zapas energii

Dedykowany dla DJI Mini 3 Pro

Urządzenie, jakie stanowi dwukierunkowy hub do ładowania DJI, zostało zaprojektowane z myślą o modelu drona Mini 3 Pro. Od teraz możesz w wyjątkowo łatwy sposób odnowić energię swojego akumulatora. Ładowarka ma port USB-C do ładowania akumulatorów oraz USB-A do zwrotnego ładowania np. smartfona.

Hub do ładowania DJI do Mini 3 Pro  dron ładowanie szybkość bezpieczeństwo

Ładowanie 3 akumulatorów

Wyjątkowy stopień funkcjonalności użytkowania tego urządzenia wiąże się z jego przemyślaną konstrukcją, która umożliwia ładowanie nawet do 3 akumulatorów jednocześnie. W rezultacie możesz szybko i sprawnie odnowić ich energię, tak aby po chwili znów były gotowe do użycia. Dzięki temu uzyskasz również szansę, aby dłużej cieszyć się przyjemnością lotu.

Hub do ładowania DJI do Mini 3 Pro  dron ładowanie szybkość bezpieczeństwo

Dodatkowe przeznaczenie

Poza możliwością szybkiej odnowy akumulatorów przeznaczonych do drona produkt gwarantuje również dodatkowe zastosowanie. Od teraz uzyskasz także szansę na to, aby naładować innego rodzaju urządzenie zewnętrzne. Świadczy to o tym, że z pomocą hubu DJI odnowisz także baterię swojego smartfona lub kontrolera. Tak duży stopień uniwersalności zdecydowanie podniesie poziom Twojego komfortu pracy. Zakres temperatur pracy hubu do ładowania rozciąga się od 5 do 40 stopni.

Hub do ładowania DJI do Mini 3 Pro  dron ładowanie szybkość bezpieczeństwo

Szybkie tempo pracy

Ogromną zaletą tego modelu jest jego błyskawiczne tempo działania. Hub do ładowania DJI zadba o to, aby naładować Twoje akumulatory w pełni w około 3 godziny. Dzięki temu wcale nie musisz długo czekać, aż znów będą gotowe do użycia. Pozwoli to na uzyskanie wyjątkowego wzmocnienia jakości użytkowania.

Hub do ładowania DJI do Mini 3 Pro gwarantuje również zachowanie w pełni bezpiecznych warunków odnawiania baterii. W rezultacie nie musisz się obawiać ryzyka wystąpienia jakichkolwiek spięć w obrębie podłączonych urządzeń.

Hub do ładowania DJI do Mini 3 Pro  dron ładowanie szybkość bezpieczeństwo

W zestawie

Ładowarka akumulatorów, dokumentacja.


Konstrukcja Tworzywo sztuczne
Dedykowany model DJI Mini 3 Pro
Kolor Szary
Przeznaczenie Drony
Rodzaj akcesorium Hub do ładowania
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera DJI

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!