FREEWELL

Zestaw filtrów FREEWELL do FW-MN3-BRG DJI Mini 3

289,00

Najszybsza dostawa:

JUTRO06.12.2023

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Dedykowany model DJI Mini 3 Pro Kolor Czarny
Przeznaczenie Drony Rodzaj akcesorium Zestaw filtrów
Kod produktu 495440
Innowacyjny zestaw dla profesjonalistów

Uzyskaj ujęcia o niezwykłej jakości

Zestaw filtrów FREEWELL Bright Day to doskonały wybór dla właścicieli drona DJI Mini 3, którzy pragną poprawić jakość swoich materiałów wideo. Ten zestaw, składający się z sześciu filtrów, pomoże w zwiększeniu jakości nagrań i zdjęć. Zastosowanie tych filtrów pozwoli uzyskać ostrzejsze i wyraźniejsze obrazy, a także zwiększyć głębię ostrości i kontrastu. Co więcej, te filtry są wykonane z wysokiej jakości szkła optycznego i są odporne na zarysowania. Dlatego też posiadacze dronów DJI Mini 3 mogą być pewni, że ten zestaw pomoże im w doskonaleniu swoich filmów i zdjęć.

Zestaw filtrów FREEWELL do FW-MN3-BRG DJI Mini 3 zastosowanie efekty cechy materiał wykonanie

Hybrydowe filtry ND/PL

Filtry hybrydowe ND4/PL, ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL i ND64/PL łączą w sobie wspaniałe cechy filtrów ND i PL, dzięki czemu są doskonałym narzędziem w arsenale profesjonalnego filmowca. Te specjalnie zaprojektowane filtry redukują ilość światła przedostającego się do obiektywu, umożliwiając tworzenie subtelnych efektów, a jednocześnie zapewniając wyraziste i ostrzejsze zdjęcia. Dzięki tym filtrom filmowanie w plenerze staje się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Zestaw filtrów FREEWELL do FW-MN3-BRG DJI Mini 3 obraz ostrość światło działanie

Uzyskaj obraz bez refleksów

Filtr CPL należący do zestawu jest doskonałym narzędziem do redukcji niepożądanych odbić, występujących na powierzchniach odbijających, takich jak okna, woda czy śnieg. Odbicia te znacząco obniżają jakość obrazu, jednak ich eliminacja za pomocą filtra CPL pozwala uzyskać znacznie bardziej szczegółowy i wyraźny obraz. Przydaje się to szczególnie operatorom filmowym, którzy muszą pracować na zewnątrz.

Zestaw filtrów FREEWELL do FW-MN3-BRG DJI Mini 3 cpl odbicia redukcja refleksy

Prosta i szybka instalacja

Firma FREEWELL zaprojektowała filtry, które umożliwiają szybki montaż i demontaż bez uszkodzenia gimbala lub zarysowania filtra. Precyzyjne mocowanie sprawia, że cały proces trwa tylko kilka sekund. Wszystkie produkty są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu można je stosować w różnych warunkach bez obaw o uszkodzenia.

Zestaw filtrów FREEWELL do FW-MN3-BRG DJI Mini 3 montaż instalacja mocowanie

Zawartość zestawu

Zestaw FREEWELL Bright Day do DJI Mini 3 zawiera: filtr ND4/PL, filtr ND8/PL, filtr ND16/PL, filtr ND32/PL, filtr ND64/PL, filtr CPL oraz pojemnik ochronny.


Dedykowany model DJI Mini 3 Pro
Kolor Czarny
Przeznaczenie Drony
Rodzaj akcesorium Zestaw filtrów
Załączona dokumentacja Brak
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera FREEWELL

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!