DJI

Dron DJI Mavic Pro Combo

Podziel się:

539000
Raty już od
20362
Sprawdź
Dostępny od ręki
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Stabilizator 3-osiowy Kamera Tak
Czujniki Akcelerometr , Wysokościomierz , Żyroskop Czytnik kart pamięci Tak
GPS Tak Przewidywany czas lotu do [min] 27
Kod produktu 862758

Dron DJI Mavic Pro Combo

 

DJI Mavic Pro to mały, leczy potężny dron, który zamienia niebo w Wasze własne kreatywne płótno, a każdą chwilę w górze – w lotnicze przeżycie. Jego kompaktowe rozmiary kryją w sobie bardzo złożone wnętrze, które czyni go jedną z najbardziej wyrafinowanych latających kamer w ofercie DJI. 24 rdzenie obliczeniowe o dużej wydajności, zupełnie nowy system transmisji o zasięgu 7 km, 5 czujników optycznych oraz kamera 4K stabilizowana 3-osiowym przegubem kardanowym czekają na Wasze polecenia wydane wciśnięciem przycisku lub dotknięciem ekranu.

 

 

Potężny

 

Leć dalej. Z twojej kieszeni.

Jakość transmisji obrazu jest kluczowa dla dobrego doświadczania lotu. W miejsce systemu przesyłu obrazu przez Wi-Fi, aby zmniejszyć wymiary drona Mavic, stworzyliśmy DJI OcuSync. OcuSync przewyższa możliwości Wi-Fi pod względem zakresu transmisji, czystości obrazu, przekazu na żywo oraz odporności na zakłócenia.
Bez stłuczek i zadrapań

Niezabezpieczony dron może uderzać w przeszkody podczas dalekiego lotu lub przy opadaniu z nieodpowiedniej wysokości w trybie „Powrót do domu”. Mavic korzysta z technologii SkyAutonomy, by wykrywać przeszkody odległe nawet o 15 m. Dzięki temu może ominąć te przeszkody lub wyhamować do zawisu, zapobiegając wypadkom za każdym razem, gdy odleci poza zasięg widzenia.
Precyzyjne zawisanie

Pozycjonowanie satelitarne może pomóc dronowi jedynie na otwartym terenie, wolnym od przeszkód i zakłóceń. Bez satelitów dron nie byłby w stanie ustalić położenia i stałby się wrażliwy na znoszenie. Jednakże, posiadając czujniki optyczne skierowane do przodu i w dół, Mavic może precyzyjnie unosić się w pomieszczeniach lub miejscach poza zasięgiem GPS.
Pozostań dłużej w powietrzu

Dlaczego latać 10 czy 15 minut, jeśli można nawet do 27? Mavic to umożliwia.
Obraz 4K Ultra HD

Mavic wspiera obraz 4K przy 30 klatkach na sekundę. Cyfrowa stabilizacja obrazu nie jest stosowana, co daje pewność, że całe nagranie będzie w 4K. Stworzyliśmy zminiaturyzowany, ultraprecyzyjny 3-osiowy kardan pozwalający na stabilizację kamery nawet przy ruchu z dużą prędkością, dla gładkiego nagrania i ostrych zdjęć.
Zdjęcia z wysokości

Wszyscy uwielbiają dobre zdjęcia. Zawsze, gdy chcesz zrobić zdjęcie lub budujesz swoje portfolio, Mavic ze swoją 12-megapikselową kamerą ze wsparciem Adobe DNG RAW jest gotowy do działania.
 
Kreatywny

 

Nagrywaj jak profesjonalista. Automatycznie.

Przy lataniu Mavikiem nie potrzebujesz ekipy filmowej – wystarczy jedynie AcitveTrack. Wskaż tylko dronowi, kogo ma śledzić, a on zajmie się resztą, umożliwiając ujęcia godne profesjonalisty.
Przywołaj zdjęcie

Gdy Mavic jest w powietrzu, skierowany ku Tobie, wystarczy jeden gest, by zrobić zdjęcie. Ciesz się niespotykanymi dotąd zdjęciami z Trybem Gestu.
Precyzyjne sterowanie

Gdy kadrujesz zdjęcie bądź latasz w pomieszczeniach, nie chcesz latać zbyt szybko. Włącz Tryb Statywu, a każdy ruch Mavika będzie precyzyjny i powolny.

 

Prosty

 

Lataj za pomocą telefonu

Być może chcesz jedynie zrobić szybkie zdjęcie z powietrza, ustawić śledzenie na nagrywanie przyjaciela, albo po prostu poszybować szybkim lotem ku niebu. Wystarczy mieć pod ręką telefon.
TapFly

Początkujący piloci często mają problemy z lotem w prostej linii, gdyż nie są przyzwyczajeni do joysticków, co utrudnia nagrywanie filmów. TapFly oznacza, że wystarczy stuknąć na ekranie, gdzie Mavic ma lecieć, a on gładko skieruje się w tamtym kierunku. Wówczas Ty możesz skupić się na sterowaniu kardanem oraz nagrywaniem i robieniem zdjęć. Latanie naprawdę może być takie łatwe.
Na twój rozkaz

Mavic niemal natychmiast reaguje na każde Twoje polecenie. Niezależnie od tego, czy chcesz nagrać powolny, wdzięczny przelot, czy rozgrzać krew Trybem Sportowym przy 65 km/h.
 
Zobacz świat z lotu ptaka

Steruj ruchem głowy i patrz na świat oczami ptaka, zakładając zaawansowane bezprzewodowe Gogle DJI.
* Gogle DJI sprzedawane oddzielnie.
Nagrywaj. Edytuj. Udostępniaj.

Udało Ci się nagrać najbardziej niesamowite sceny, jakie można sobie wyobrazić. Teraz możesz je zmontować w DJI GO Editor zaledwie kilkoma dotknięciami i natychmiast udostępnić całemu światu, aby go zadziwić.
 

Bezproblemowy

 

Dwa zestawy czujników. Podwójna niezawodność.

W dronach najczęstszym źródłem problemów jest nieprawidłowa praca czujników. Dlatego właśnie Mavic posiada dwa zestawy kluczowych czujników. Jeśli jeden zacznie szwankować, załącza się drugi i zajmuje jego miejsce.
Zrównoważony

Pozostawaj automatycznie na tej samej wysokości nad ziemią. Nie przejmuj się zbyt niskim lotem, Mavic utrzyma się na właściwej wysokości nawet nad nierównym gruntem.
Proste, lepsze, bezpieczniejsze baterie.

Przed pojawieniem się Inteligentnych Baterii Lotniczych DJI, potężne akumulatory dronów bywały zawodne. Jednak ze swoimi własnymi, zintegrowanymi mózgami, baterie DJI są równie proste i bezpieczne w użyciu, co zwykłe akumulatory.
  
Wystarczy jedno spojrzenie

W aplikacji DJI GO widzisz to samo, co kamera, a ponadto wszystko, co musisz wiedzieć o swoim Maviku, m.in. stan baterii, gdzie jest, dokąd zmierza i wiele więcej
  


Zawartość zestawu

- Pilot zdalnego sterowania
- 3 Baterie
- Ładowarka
- Kabel zasilający
- Zapasowe śmigła
- 3 kable RC
- Karta microSD 16GB
- Kabel micro USB
- Hub ładujący
- Ładowarka samochodowa
- Adapter
- Torba
Częstotliwość [GHz] 2.4
Uchwyt urządzenia mobilnego Smartfon
Zasięg [m] 7000
Konstrukcja Składane podwozie
Stabilizator 3-osiowy
Waga [g] 743
Wymiary [mm] 83 x 83 x 198
Format zapisu filmów MOV , MP4
Format zapisu zdjęć DNG , JPEG
Kamera Tak
Obiektyw F/2.2
Rodzaj przetwornika 1/2.3 CMOS 12.76 Mpix
Rozdzielczość filmów 4096 x 2160
Rozdzielczość zdjęć 4000 x 3000
Kolor Czarny
Wyposażenie Torba , Hub ładujący , Ładowarka samochodowa , Kabel Micro USB , Ładowarka , Kabel zasilający , Karta pamięci microSD , Zapasowe śmigła , 3 baterie , Adapter , Pilot zdalnego sterowania
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi , Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Czujniki Akcelerometr , Wysokościomierz , Żyroskop
Czytnik kart pamięci Tak
Funkcje dodatkowe Tryb gestu , Tryb statywu
GPS Tak
Inne Maksymalna prędkość opadania 3 m/s , Maksymalna prędkość wznoszenia 5 m/s
Maksymalna prędkość 18 m/s
Pojemność baterii [mAh] 3830
Przewidywany czas lotu do [min] 27
Rodzaj baterii Litowo-polimerowy
Silniki 4 silniki
Sterowanie Dedykowana aplikacja , Pilot zdalnego sterowania
Tryb lotu Centrum uwagi , Profil , Śledź
USB Tak
Wi-Fi Tak

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!