Rooftop Group Europe B.V.

Dron PROPEL Star Wars Tie Advanced X1

Podziel się:

58900
Raty już od
2225
Sprawdź
Dostępny od ręki
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Stabilizator Brak Kamera Nie
Czytnik kart pamięci Nie GPS Nie
Przewidywany czas lotu do [min] 6 - 8 Kod produktu 875592

Propel Star Wars Tie Advanced X1 – zaawansowany dron z Gwiezdnej Sagi


Obi-Wan Kenobi kiedyś powiedział – „Flying is just for droids”. Dzięki dronom star Wars marki Propel posiadanie własnego X-Winga nie jest już tylko marzeniem. Dołącz do jasnej strony mocy i zmierz się innymi użytkownikami podczas galaktycznych bitew.

Niech moc będzie z Tobą – siły Imperium czy sojusz rebeliantów?


Od blisko 40 lat niezliczone grono fanów Gwiezdnych Wojen, niezależnie od wieku, marzyło o pilotowaniu własnego myśliwca i walce przeciwko Imperium lub przyłączeniu się do ciemnej strony mocy. Teraz jest to możliwe! Propel opracował i wdrożył ponad 5 nowych, opatentowanych technologii, aby zagwarantować użytkownikom niezapomniane wrażenia. Darmowa aplikacja umożliwia prowadzenie walki pomiędzy dronami Propela oraz rejestruje, łączy i porównuje wyniki wszystkich użytkowników.

Napęd odwrotny


Zazwyczaj, śmigła dronów podczas lotu wypychają powietrze w dół. Propel używa innowacyjna technologii tzw. „napędu wstecznego”, dzięki której poczujesz się naprawdę jak pilot myśliwca. Drony wyposażone są również w zintegrowane algorytmy sterowania lotem, podczas różnych rodzajów, często bardzo precyzyjnych walk powietrznych w trybie multiplayer. Dzięki nim możesz wykonać takie akrobacje jak: beczka Tallona, manewr przemytnika, ostrzał w okręgu czy korkociąg.

Tryb treningowy


Początkujący użytkownicy mogą szybko i łatwo nauczyć się latać przy pomocy trybu treningowego. Dzięki zredukowanej prędkości oraz dodatkowej stabilności zapewnionej przez czujniki ciśnienia powietrza, tryb treningowy tworzy bezpieczną strefę do ćwiczenia latania. Podczas lotu w górę w trybie nauki latania, wysokość jest automatycznie regulowana do maksymalnie 2 metrów. Dodatkowe zabezpieczenie przed kontaktem statku z ziemią, tworzy bezpieczny obszar do latania.

Interaktywny kontroler, technologia IAT


Od momentu otwarcia pudełka, a następnie komory baterii sterownika, aż do uruchomienia samolotu, gracze słyszą autentyczną ścieżkę dźwiękową Gwiezdnych Wojen i znane głosy bohaterów. Jest to możliwe dzięki przełomowej technologii IAT, która łączy wirtualną grę z rzeczywistym światem. Technologia ta wykorzystuje cztery systemy komunikacji bezprzewodowej, aby stworzyć ekscytujące i niezwykle atrakcyjne wrażenia podczas gry.

Niezwykła gablota dla kolekcjonerów


Indywidualnie numerowana edycja kolekcjonerska dronów Propel została stworzona z myślą o fanach Gwiezdnych Wojen. Wykonane z niezwykłą dbałością o najmniejsze szczegóły, ręcznie malowane drony zostały umieszczone w gablocie z podświetlaną platformą, a następnie zamknięte w pudełku opatrzonym pieczęcią woskową z emblematem oraz trójwymiarowym modelem drona. Wystarczy podnieść górną cześć pudełka, aby platforma się podświetliła, a zintegrowane z nią głośniki uruchomiły znajomą melodie z najpopularniejszej Sagi.

Częstotliwość [GHz] 2.4
Uchwyt urządzenia mobilnego Smartfon
Stabilizator Brak
Kamera Nie
Kolor Wielokolorowy
Wyposażenie Kolekcjonerska gablota , Kabel USB , 2 baterie , Ładowarka , Zapasowe śmigła , Śrubokręt
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Czytnik kart pamięci Nie
Funkcje dodatkowe System akrobacji
GPS Nie
Inne Tryb treningowy
Maksymalna prędkość 13.9 m/s
Przewidywany czas lotu do [min] 6 - 8
Sterowanie Pilot zdalnego sterowania
Tryb lotu Lot dla początkujących
Wi-Fi Nie

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!