Feiyu Tech

Gimbal ręczny FEIYUTECH Smartstab

  • Zagwarantuj sobie dostawę jutro!

Podziel się:

28999
Raty już od
1096
Sprawdź
Dostępny od ręki
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Przeznaczenie Smartfony Typ stabilizatora Elektroniczny
Kod produktu 878625

Feiyu Tech SmartStab

Stabilizator do smartphone'ów z regulowanym drążkiem selfie. Bez względu na to, czy jesteś jedynie entuzjastą nagrywania, czy też profesjonalistą, nie będziesz mógł się nadziwić. Stabilizator nigdy nie był bardziej użyteczny.

SmartStab

Z każdym znajdzie nawiąże połączenie

Złącze szybkomocujące sprawia, że mocowanie jest odpowiednie i daje się łatwo wykorzystywać w większości telefonów aktualnie dostępnych na rynku. Już sama możliwość włożenia do niego iPhone 4 czy 7 Plus (rozpiętość mocowania 5,5 – 8cm) oznacza naprawdę szeroką kompatybilność. A to, że jest metalowy, gwarantuje stabilne i solidne uchwycenie.

SmartStab

Taki sam, a jednak inny

Wypróbuj zupełnie nowej perspektywy nagrywania z telefonu na drążku selfie. Rozmiar Smartstab odpowiada wszystkiemu, do czego byłeś do tej pory przyzwyczajony, jednak oferuje znacznie więcej radości i ulepszeń. A wystarczyło po prostu wbudować stabilizację.

SmartStab

Dlaczego by nie spróbować czegoś nowego?

Podobnie jak seria Feiyu Tech WG, również stabilizator posiada w swoim ciele dwa 1 - calowe gwinty statywowe i inne do drążka selfie. To znaczy, że możesz go najpierw przymocować również do swoich ulubionych akcesoriów. Załączany uniwersalny T-adapter doskonale dogaduje się na przykład z akcesoriami GoPro.

SmartStab

Przedłuż zasięg, rozszerz perspektywę

Specjalnie zaprojektowany ekstralekki drążek przedłużający posiada wbudowane przyciski do zmiany nachylenia telefonu w górę / w dół. Dzięki minimalistycznemu kauczukowemu uchwytowi zawsze trzymasz wszystko pewną ręką.

Stabilizacja naprawdę dla każdego

Mam stabilizację obrazu w telefonie czy też nie? A co za różnica? Tym, że stabilizator jest kompatybilny z większością telefonów dostępnych na rynku, odpada odwieczny problem, z jakiego korzystać telefonu. Nie poświęcaj czasu na bezcelowe działania - umieść telefon w mocowaniu, włącz nagrywanie i po prostu oddaj się zabawie. Smartstab jest w pełni kompatybilny z modelami iPhone 6 & 6s Plus, 7 / 7 Plus i Samsung S6 / S7. Pozostałe telefony o podobnej wielkości ekranu oczywiście również wchodzą w grę.

Przeznaczenie Smartfony
Rodzaj akcesorium Gimbal ręczny
Typ stabilizatora Elektroniczny
Kolor Czarny
Udźwig [g] 200
Waga[g] 366
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim , Karta gwarancyjna
Zawartość zestawu Kabel USB , 4 akumulatory , Ładowarka
Gwarancja 24 miesiące
Dedykowany model Uniwersalny

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!