Snoppa

Gimbal ręczny SNOPPA M1

Podziel się:

79900
Raty już od
3018
Sprawdź
Dostępny od ręki
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Przeznaczenie Smartfony Typ stabilizatora Elektroniczny
Kod produktu 877511
Trzyosiowa stabilizacja

Trzyosiowa stabilizacja

Dla najbardziej wymagających uzytkowników.

SNOPPA M1 to gimbal z zaawansowanym, 3-osiowym algorytmem stabilizacyjnym, który zagwarantuje ostre zdjęcia i filmy bez drgań. Zarejestruj telefonem swoje dokonania sportowe, najpiękniejsze wędrówki czy też cudowne chwile spędzone z rodziną. SNOPPA M1 zadowoli nawet tych najbardziej wymagających użytkowników.

Kompatybilny z wieloma smartfonami

Kompatybilny z wieloma smartfonami


Gimbal SNOPPA M1 jest kompatybilny z szeroką gamą smartfonów o rozmiarach w przedziale 58-85 mm. Wystarczy tylko sparować gimbal i telefon za pomocą łączności Bluetooth (Bluetooth Low Energy 4.0) i w kilka sekund urządzenie jest gotowe do pracy. To bardzo prosty w obsłudze gimbal, który przy pełnej baterii pozwoli na pracę do 4 godzin.

Szeroki zakres ruchów

Szeroki zakres ruchów

Gimbal SNOPPA M1 precyzyjne określa pozycję smartfona. Może poruszać się na osi Pan w zakresie 360 stopni, podobnie z osi Roll. Z kolei oś Tilt oferuje ruch w zakresie od -100 do +100 stopni.

Łatwe sterowanie

Łatwe sterowanie

Umożliwia pracę w kilku trybach.

Gimbal ręczny SNOPPA M1 zapewnia pracę w kilku trybach. Tryb Pan Track oferuje płynne podążanie za użytkownikiem w poziomie podczas nagrywania filmu. Tryb Omni Track płynne podążanie za ruchem operatora, a tryb Head Lock blokuje wszystkie osie i utrzymuje stałe położenie i kierunek. Dodatkowo użytkownik ma również do dyspozycji tryb Portrait Shooting - tryb portretowy stabilizuje ujęcie w pionie, tryb automatycznego uśpienia po złożeniu i oszczędzanie energii, a także tryb Panorama 360°.

Przeznaczenie Smartfony
Rodzaj akcesorium Gimbal ręczny
Typ stabilizatora Elektroniczny
Kolor Czarny
Waga[g] 450
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Zawartość zestawu Ramię mocujące
Gwarancja 24 miesiące
Dedykowany model Smartfony

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!