SONY

Kamera cyfrowa SONY HDRCX450B.CEN Czarny

Produkt chwilowo niedostępny
Produkt
chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później


Tutaj dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.

Zbliżenie optyczne x30 Rozdzielczość nagrywania filmów 1920 x 1080

Wi-Fi

Tak Kolor obudowy Czarny
Kod produktu 353551
KAMERA CYFROWA HDRCX450B.CEN FHD CAMCORDER WITH O.SS, IAM AND 30X

Szukasz kamery, która pozwoli Ci uchwycić każdy szczegół niezależnie od miejsca? Model kamery cyfrowej HDRCX450B.CEN przystosowany jest do nagrywania szerokich, otwartych scen, jak i łagodnego spojrzenia.

Co więcej, duży przetwornik zwiększa czystość obrazu. Z nią możesz nagrywać filmy w wysokiej rozdzielczości Full HD. Ponadto wbudowany mikrofon i dotykowy ekran o przekątnej 3” to elementy, które doskonale dopełniają odbiór wykonanego przez Ciebie projektu.

KAMERA CYFROWA HDRCX450B CEN FHD CAMCORDER WITH O SS IAM AND 30X szerokie otwarte sceny Full HD wbudowany mikrofon dotykowy ekran

Wyjątkowa ostrość

Kamera zapewnia także wspaniałą ostrość obrazu. Inteligentny algorytm AF wpływa na optymalizację ostrości pomiędzy obiektywem a procesorem, zwiększając prędkość do poziomu maksymalnego. Natomiast innowacyjny system przewidywania zakresu AF wpływa na utrzymanie ostrości obiektów.

Kamera cyfrowa HDRCX450B.CEN ma 30-krotny zoom optyczny, dlatego będziesz jeszcze bliżej odległych punktów. Dzięki temu sfilmujesz rozległe krajobrazy i zobaczysz jeszcze więcej szczegółów.

KAMERA CYFROWA HDRCX450B CEN FHD CAMCORDER WITH O SS IAM AND 30X ostrość obrazu algorytm AF 30 krotny zoom optyczny

Precyzyjne śledzenie poruszających się obiektów

Kamera oferuje także bardzo dokładne śledzenie poruszających się obiektów. Wybiera optymalne obszary AF, a następnie dostosowuje rozmiar konkretnej strefy do właściwości obiektu. Dotknij obiekt na wyświetlaczu LCD, a utrzymasz ostrość poruszających się punktów i precyzyjnie je zapiszesz na nagraniu.

KAMERA CYFROWA HDRCX450B CEN FHD CAMCORDER WITH O SS IAM AND 30X wyświetlacz LCD

Rejestrowanie nagrań z przepustowością 50 Mb/s

Nareszcie uchwycisz dynamiczne sceny z zachowaniem wszelkich szczegółów. Jest to możliwe dzięki temu, że możesz nagrywać przy wysokiej przepustowości 50 Mb/s w formacie XAVC S.

KAMERA CYFROWA HDRCX450B CEN FHD CAMCORDER WITH O SS IAM AND 30X format XAVC S

Wspaniały dźwięk przestrzenny

Uzupełnieniem całość jest wyjątkowy dźwięk przestrzenny. Wbudowany mikrofon 5.1 uchwyci wspaniałą atmosferę oryginalnej sceny. Dzięki temu Twoi odbiorcy będą czuć się jak uczestnicy zdarzeń zaprezentowanych na nagraniu.

Na pokładzie kamery znalazło się również miejsce dla funkcji My Voice Cancelling, która pozwala na wyciszenie głosu z lewej strony zza kamery.

KAMERA CYFROWA HDRCX450B CEN FHD CAMCORDER WITH O SS IAM AND 30X dzwięk przestrzenny wbudowany mikrofon My Voice Cancelling

Highlight Movie Maker. Procesor obrazu BIONZ X

Znajdziesz w niej także funkcję samodzielnego montażu. Dzięki temu zsynchronizujesz przejścia między scenami i zapewnisz efekty niczym z sali kinowej.

Sercem kamery jest procesor obrazu BIONZ X, który sprawia, że będziesz czerpać radość z żywszego i bardziej naturalnego obrazu. Co więcej, przetwarzanie grafiki będzie bardziej płynne.

KAMERA CYFROWA HDRCX450B CEN FHD CAMCORDER WITH O SS IAM AND 30X procesor obrazu BIONZ X płynne przetwarzanie grafiki

Wspaniała jakość obrazu

Kamera rejestruje obrazy w doskonałej jakości. Zapis projektu w formacie XAVC S30 wyróżnia się dużą przepustowością i płynnością. Został on opracowany na podstawie profesjonalnego formatu XAVC, który ma zastosowanie w branży filmowej. Inteligentna kompresja danych pozwala na dostosowanie nagrań do możliwości standardowych sprzętów używanych w domach.

Kamera korzysta z dużego przetwornika, który zwiększa czystość obrazu i usuwa szumy, a także wszelkie niedoskonałości. Co więcej, pozwala również na małe rozmycie tła. W rezultacie Twoje filmy zachwycą każdego odbiorcę.

KAMERA CYFROWA HDRCX450B CEN FHD CAMCORDER WITH O SS IAM AND 30X duża płynność duża przepustowość format XAVC rozmycie tła

Łatwe udostępnianie zdjęć i filmów

Jedno dotknięcie dzieli Cię od udostępnienia zdjęć lub filmów na ulubionych portalach społecznościowych. Wystarczy zainstalować aplikację PlayMemories Mobile na smartfonie bądź tablecie z technologią NFC i systemem Android. W ten sposób unikniesz skomplikowanego konfigurowania.

KAMERA CYFROWA HDRCX450B CEN FHD CAMCORDER WITH O SS IAM AND 30X PlayMemories Mobile technologia NFC system Android

Głębokość [mm] 128.5
Szerokość [mm] 57
Waga (bez baterii) [g] 195
Wysokość [mm] 59.5
Przetwornik CMOS Exmor R (BSI)
Rodzaj stabilizacji obrazu Optyczny
Stabilizacja obrazu Tak
Zbliżenie cyfrowe x350
Zbliżenie optyczne x30
Czas nagrywania przy użyciu akumulatora [h] 2.5
DLNA Nie
Dotykowy ekran LCD Tak
Menu w języku polskim Tak

NFC

Tak
Obsługiwane karty pamięci microSD, microSDHC, microSDXC
Rozdzielczość nagrywania filmów 1920 x 1080
Technologia 3D Nie
Wbudowana lampa Nie

Wi-Fi

Tak
Wielkość ekranu LCD [cal] 3
Wizjer Nie

Złącze HDMI

Tak
Złącze USB 2.0 Tak
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie Akumulator, Kabel HDMI, Kabel USB, Zasilacz sieciowy
Kolor obudowy Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Funkcje dodatkowe Funkcja rozpoznawania twarzy, Głośnik, Mikrofon, My Voice Cancelling, Nagrywanie poklatkowe, Programy tematyczne
Zasilanie Akumulatorowe
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera SONY POLAND SP. Z O.O.
Statyw HAMA Star 75
79,00

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!