REDLEAF

Kamera obserwacyjna REDLEAF RD3019 Pro

Taniej o
19,01
519,00
Taniej o
19,01
519,00
499,99
519,00

Najszybsza dostawa:

pojutrze04.07.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Zbliżenie optyczne Nie Rozdzielczość nagrywania filmów 4K

Wi-Fi

Tak Kolor obudowy Moro
Kod produktu 427090 Zdalny dostęp z poziomu smartfonaWbudowany czuły mikrofon
Główne cechy

Kamera obserwacyjna Redleaf RD3019 Pro to profesjonalna, automatycznie wychwytująca ruch fotopułapka, która potrafi błyskawicznie przejść w tryb robienia zdjęć lub rejestrowania materiałów filmowych. Polecana jest głównie dla leśników, myśliwych, rolników, pszczelarzy i pracowników agencji ochraniających mienie, którzy chcą mieć swój dobrostan na oku nawet wówczas, gdy nie mogą być fizycznie w danym miejscu. Kamera dobrze sprawdza się również w podglądaniu przyrody i obserwacji zachodzących w niej procesów, za co zyskuje uznanie wśród miłośników flory i fauny.

Kamera obserwacyjna REDLEAF RD3019 Pro migawka czujnik matryca obiektyw nagrywanie fotografowanie zwierzęta polowanie

Zasilanie bez sieci elektrycznej

Kamera obserwacyjna Redleaf RD3019 Pro została zaprojektowana i stworzona w taki sposób, by do jej zasilania wykorzystać, w zależności od potrzeb i dostępności, jedno z trzech zaproponowanych przez producenta źródeł zasilania. Można podłączyć ją do sieci elektrycznej za pośrednictwem tradycyjnego gniazdka, skorzystać z baterii AA, czyli popularnych paluszków lub sięgnąć po akumulatorki. Dwa ostatnie źródła energii są nieocenione przy pracy w terenie i mogą one utrzymać kamerę w stanie gotowości przez okres nawet 6 miesięcy. Świecące w paśmie podczerwieni diody LED dają możliwość zarejestrowania obrazu nawet w całkowitej ciemności i z dystansu liczącego nawet 20 metrów, a dostęp do materiałów zapisanych na karcie pamięci można uzyskać z poziomu aplikacji dostępnej na smartfony z Androidem lub systemem iOS.

Kamera obserwacyjna REDLEAF RD3019 Pro migawka czujnik matryca obiektyw nagrywanie fotografowanie zwierzęta polowanie

Wysokiej klasy matryca, automatyczne sterowanie

Kamera obserwacyjna Redleaf RD3019 Pro wyposażona została w wysokiej klasy matrycę CMOS, co daje nam możliwość nagrywania filmów w formacie 4K oraz wykonywania fotografii, której maksymalna rozdzielczość wynosi 30 MPix. Pomiędzy trybem dziennym, a wspieranym przez charakteryzujący się wysoką wydajnością iluminatorem trybem nocnym, urządzenie przełącza się automatycznie. Ruch wykrywany jest za pomocą układu trzech sensorów, które odpowiedzialne są również za uruchomienie fotopułapki w odpowiednim momencie. Jeśli chodzi o pole widzenia, to w przypadku kamery Redleaf RD3019 wynosi on 120°. Sterowanie fotopułapką nie wymaga jej demontażu. Można to zrobić za pomocą urządzeń mobilnych z zainstalowaną na nich aplikacją dostępną zarówno dla systemu Android, jak i iOS, a te mogą łączyć się z kamerą poprzez sieć Wifi lub interfejs Bluetooth.

Kamera obserwacyjna REDLEAF RD3019 Pro migawka czujnik matryca obiektyw nagrywanie fotografowanie zwierzęta polowanie

Dodatkowe uszczelnienie

Z myślą o wielu możliwościach zastosowania kamery obserwacyjnej Redleaf RD3019 Pro, fotopułapka została zaprojektowana w taki sposób, by mogła pracować bezawaryjnie nawet w trudnych warunkach. Dodatkowe uszczelnienie obudowy urządzenia spełnia rygorystyczne wymogi stawiane przez normę IP66, dzięki czemu kamera jest odporna na działanie kurzu i skierowanego bezpośrednio na nią strumienia wody.

Kamera obserwacyjna REDLEAF RD3019 Pro migawka czujnik matryca obiektyw nagrywanie fotografowanie zwierzęta polowanie

W zestawie

Kamera, kabel USB-A/microUSB, pasek, akcesoria montażowe, dokumentacja.


Głębokość [mm] 75
Szerokość [mm] 103
Wysokość [mm] 135
Przetwornik CMOS
Rodzaj stabilizacji obrazu Nie
Stabilizacja obrazu Nie
Zbliżenie cyfrowe Nie
Zbliżenie optyczne Nie
Czas nagrywania przy użyciu akumulatora [h] 4320
DLNA Nie
Dotykowy ekran LCD Nie
Menu w języku polskim Nie

NFC

Nie
Obsługiwane karty pamięci SD, TF
Rozdzielczość nagrywania filmów 4K
Technologia 3D Nie
Wbudowana lampa Nie

Wi-Fi

Tak
Wielkość ekranu LCD [cal] 2.4
Wizjer Nie

Złącze HDMI

Nie
Złącze USB 2.0 Tak
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie Kabel USB, Pasek, Zestaw montażowy
Kolor obudowy Moro
Gwarancja 24 miesiące
Funkcje dodatkowe Czujnik ruchu, Głośnik, Nocne nagrywanie, Obudowa odporna na kurz, Odporna na niskie temperatury, Wbudowane podświetlenie IR, Wodoodporność
Zasilanie Bateryjne
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera REDLEAF

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!