TRUST

Podstawka chłodząca TRUST do laptopa 17.3 cali GXT 277 Czarny

Podziel się:

9999
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Kod produktu 780934
trust
GXT 277 GENIC NOTEBOOK COOLING STAND

GXT 277 GENIC NOTEBOOK COOLING STAND

Podstawka chłodząca do notebooka z bardzo dużym i cichym wentylatorem z czerwonym podświetleniem; wytrzymała metalowa obudowa

MINIMALNE WYMOGI

Port USB (do zasilania wentylatora)

Chłodzenie
Podstawkę GXT 277 wyposażono w wentylator o średnicy 200 mm, który optymalizuje przepływ powietrza po powierzchni laptopa. W ten sposób można kontrolować jego temperaturę i poprawić wydajność. Wynika to z faktu, że podczas używania Podstawki chłodzącej dla graczy GXT 277 zabezpieczenie przeciw przegrzaniu laptopa włącza się rzadziej. Chłodzenie laptopa sprawia również, że jest on cichszy. Dzięki temu można grać w gry bez denerwującego szumu. Prędkość wentylatora Podstawki dla graczy GXT 277 można regulować wygodnym pokrętłem z boku podstawki. Wentylator podstawki zabezpieczono kratką.
Cechy
Podstawkę GXT 277 firmy Trust wyposażono w jasne podświetlenie LED i wykonano z wysokiej jakości metalu. W ten sposób jej obudowa doskonale komponuje się z innymi akcesoriami. Każdy element podstawki jest przemyślany: na przykład dociążenie i gumowe nóżki utrzymują laptopa w jednym miejscu na każdej powierzchni. Dzięki temu gra na laptopie będzie tak samo wygodna jak na komputerze! Podstawka chłodzi laptopy o przekątnej do 17,3 cala. Dzięki lekkiemu nachyleniu podstawki GXT 277 klawiatura laptopa jest cały czas dostępna. Aby oszczędzić prąd, można wyłączyć podświetlenie LED przyciskiem z boku podstawki.
Kompatybilne z modelem Uniwersalny
Głębokość [mm] 65
Szerokość [mm] 170
Wysokość [mm] 20
Dedykowane do laptopów 17.3
Kolor Czarny
Gwarancja  24 miesiące
Inne Brak
Poziom hałasu [dB] 11
Regulowany kąt nachylenia Tak
Zasilanie DC 5V

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!