CANON

Drukarka CANON Pixma TS705A

359,00

Najszybsza dostawa:

JUTRO04.12.2023

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Druk w kolorze Tak Szybkość druku 15 w czerni , 10 w kolorze
Rozdzielczość w kolorze [dpi] 4800 x 1200 Automatyczny druk dwustronny Tak
Maksymalny format druku A4 Wi-Fi Tak
Bluetooth Nie Kod produktu 464447
Kompaktowa i oferująca doskonałe łączność drukarka zapewnia wysoką wydajność i łatwą obsługę w domu lub biurze

Zapewnia profesjonalne dokumenty i wysokiej jakości zdjęcia z bezproblemową łącznością

Drukarka CANON Pixma TS705A drukuje tak w czerni, jak i w kolorze na arkuszu o maksymalnym formacie A4, również dwustronnie w sposób automatyczny. Jest kompatybilna z łączem Wi-Fi, co pozwala drukować na Pixma TS705A bez konieczności podłączania dodatkowego kabla. Cechą charakterystyczną CANON Pixma jest prosta obsługa, a przy tym można z niej z powodzeniem korzystać zarówno w domu, jak i w biurze, również ze względu na jej kompaktowy kształt. Drukarka CANON Pixma to jednofunkcyjne, 5-atramentowe urządzenie wyróżniające się dużą pojemnością tac na arkusze. Idealnie nadaje się do drukowania zdjęć oraz dokumentów.

Drukarka CANON Pixma TS705A Kompaktowa i oferująca doskonałe łączność drukarka zapewnia wysoką wydajność i łatwą obsługę w domu lub biurze Zapewnia profesjonalne dokumenty i wysokiej jakości zdjęcia z bezproblemową łącznością

Druk w kolorze umożliwia wydruk cenionej reprodukcji!

Czy zleży Ci na tym, by na Twojej ścianie w domu znalazł się obraz cenionego malarza, ale oryginał jest za drogi? Mając drukarkę CANON Pixma TS705A, możesz pozwolić sobie na ten detal, ponieważ drukuje również w kolorze. Dobra jakość kolorowego wydruku sprawi, że nie powstydzisz się powieszonej reprodukcji wyjętej wprost z tacy odbierającej arkusze z naniesionym atramentem!

Drukarka CANON Pixma TS705A Druk w kolorze umożliwia wydruk cenionej reprodukcji

Szybkość druku satysfakcjonuje!

Z pewnością przyznasz, że wydruk w tempie 15 arkuszy w czerni i 10 w kolorze jest na przyzwoitym poziomie. Jeśli tak, może Cię zainteresować właśnie drukarka CANON Pixma TS705A, która pracuje w takim standardzie. Możesz dzięki niej szybko wydrukować nawet wiele plików, poświęcając na tę czynność niewiele swojego czasu. Pixma jest naprawdę wydajna!

Drukarka CANON Pixma TS705A Szybkość druku satysfakcjonuje

Pięć atramentów do dyspozycji zapewnia doskonałe odwzorowanie barw

Inwestując w drukarkę CANON Pixma TS705A, możesz stwierdzić, że to naprawdę udany zakup. Jest wyposażona w aż 5 zbiorników z tuszem, dlatego jakość Twoich wydruków nie pozostawia wiele do życzenia. Barwy są nasycone, dobrane w odpowiedniej proporcji, więc na wydrukach nie pojawiają się nieestetyczne smugi. Drukując za pomocą Pixma, możesz postawić na efektowność!

Drukarka CANON Pixma TS705A Pięć atramentów do dyspozycji zapewnia doskonałe odwzorowanie barw

Maksymalny format wydruku A4 – wyjątkowo poręczna drukarka!

Czy z reguły zdarza Ci się drukować dokumenty? Czy od czasu do czasu drukujesz również papeterię lub pliki graficzne dobrze wyglądające na mniejszym formacie? Z drukarką CANON Pixma TS705A możesz drukować na arkuszu o maksymalnym formacie A4. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli tace podające i odbierające byłyby zbyt obszerne. Pixma gwarantuje poręczność!

Drukarka CANON Pixma TS705A Maksymalny format wydruku A4 – wyjątkowo poręczna drukarka

Automatyczny druk dwustronny – oszczędne zużycie papieru!

Wybierając drukarkę CANON Pixma TS705A, możesz drukować jeszcze szybciej, a przy tym zdecydowanie oszczędniej. Pixma TS705A ma funkcję automatycznego druku dwustronnego, co zwiększa jej wydajność, a zarazem zmniejsza zapotrzebowanie na papier. Korzystając z drukarki Pixma, oszczędzasz podwójnie: czas i pieniądze, a jednocześnie troszczysz się o środowisko!

Drukarka CANON Pixma TS705A Automatyczny druk dwustronny – oszczędne zużycie papieru

Podajnik na 250 arkuszy papieru gwarantuje płynną pracę!

Czy wiesz, że płynna praca drukarki to nie tylko lepsza wydajność, ale też oszczędniejsze zużycie prądu? Decydując się na drukarkę CANON Pixma TS705A, możesz drukować bez przerw. Pixma jest wyposażona w podajnik, który pomieści nawet 250 arkuszy papieru. Dzięki temu bez obaw możesz zaplanować wydruk na dany czas, wracając do innych swoich obowiązków!

Drukarka CANON Pixma TS705A Podajnik na 250 arkuszy papieru gwarantuje płynną pracę

Jednofunkcyjna drukarka – banalnie prosta obsługa!

Czy potrzebne jest Ci urządzenie do drukowania i tylko do drukowania? Zamawiając drukarkę CANON Pixma TS705A, otrzymujesz dokładnie tyle, ile potrzebujesz – to jednofunkcyjne urządzenie przeznaczone do drukowania. Obsługa Pixma nie powinna nastręczać najmniejszych problemów. Minimum przycisków sprawia, że po paru chwilach wykonasz pierwszy wydruk!

Instalacja drukarki CANON Pixma TS705A jest szybka i prosta. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych przewodów, by podłączyć ją do laptopa, czy skonfigurować z urządzeniem mobilnym. Pixma działa, gdy jest dostępna sieć Wi-Fi. Wystarczy więc, że masz włączony Internet, a drukarka Pixma zacznie pracować momentalnie, gdy po chwili wykryje ją Twoje urządzenie!

Drukarka CANON Pixma TS705A Jednofunkcyjna drukarka – banalnie prosta obsługa

Zdjęcia także można wydrukować na miejscu!

Czy często robisz sobie i bliskim zdjęcia za pomocą aparatu znajdującego się w smartfonie. Dokupując drukarkę CANON Pixma TS705A, nie musisz iść do punktu fotograficznego, by wywołać zdjęcia. Pixma umożliwia bowiem wysokiej jakości wydruk zdjęć – w kolorze lub w czerni. Z twoją Pixma uda się więc także wydrukować czarno-białe, artystyczne zdjęcia! Możesz pracować kreatywnie dzięki kilku specjalnym aplikacjom i drukować na samoprzylepnym, magnetycznym lub kwadratowym papierze fotograficznym.

Drukarka CANON Pixma TS705A Zdjęcia także można wydrukować na miejscu

Wiele obsługiwanych formatów plików – także wydruk z płyty!

Jeśli wiele swoich plików tekstowych lub graficznych przechowujesz na płytach, nie musisz ich zgrywać na inny nośnik, by wydrukować potrzebny dokument. Zwłaszcza gdy masz przy sobie drukarkę CANON Pixma TS705A, która umożliwia takie właśnie rozwiązanie. Drukarka Pixma z łatwością odczyta pliki zapisane na płycie CD lub DVD. Pixma jest wygodna w użytkowaniu!

Drukarka CANON Pixma TS705A Wiele obsługiwanych formatów plików – także wydruk z płyty

Najlepszy wybór

Drukarka CANON Pixma TS705A jest najmniejszą dostępną od producenta CANON, a jednocześnie swoją wydajnością, płynnością wydruku i oszczędnością papieru dorównuje większym urządzeniom. Można drukować bez przerwy, umieszczając w podajniku nawet 250 arkuszy papieru, a Pixma bez problemu zadrukuje automatycznie obie strony każdego arkusza w razie potrzeby. CANON Pixma jest kompatybilna z Wi-Fi, wieloma systemami operacyjnymi (m.in. z Windows, Mac OS i Android), co czyni ją łatwą w użytkowaniu. Pięć pojemników z tuszem to idealne rozwiązanie, gdy oprócz dokumentów drukuje się również zdjęcia – maksymalny format A4 powinien wtedy w zupełności wystarczyć.

Drukarka CANON Pixma TS705A Najlepszy wybór

A w środku

Do drukarki zostały dołączone: tusze startowe, kabel zasilający, instrukcja obsługi w języku polskim oraz karta gwarancyjna.


Druk w kolorze Tak
Szybkość druku 15 w czerni , 10 w kolorze
Rozdzielczość w czerni [dpi] 4800 x 1200
Rozdzielczość w kolorze [dpi] 4800 x 1200
Szybkość druku w czerni [str/min] 15
Szybkość druku w kolorze [str/min] 10
Szybkość wydruku pierwszej strony (czerń) [s] 8
Szybkość wydruku pierwszej strony (kolor) [s] 10
Automatyczny druk dwustronny Tak
Maksymalny format druku A4
Obsługiwane formaty nośników 10 x 10 cm, 10 x 15 cm, 13 x 13 cm, 13 x 18 cm, 20 x 25 cm, 8.9 x 8.9 cm, A4, A5, B5, Letter
Podajnik papieru 250 arkuszy
Taca odbiorcza 100 arkuszy
Druk na płytach CD/DVD Tak
Wi-Fi Tak
Bluetooth Nie

NFC

Nie
Wyświetlacz Tak
Materiały eksploatacyjne CLI-581BK, CLI-581C, CLI-581M, CLI-581Y, PGI-580PGBK
Pobór mocy drukowanie [W] 23
Pobór mocy wyczekiwanie [W] 1.6
Druk z karty pamięci Nie
Poziom hałasu [dB] 50.5
Złącze Ethernet (LAN) Tak
Złącze USB 2.0
Złącze LPT Nie
Inne PictBridge
Wysokość [mm] 158
Głębokość [mm] 365
Szerokość [mm] 372
Waga [kg] 5.4
Waga z opakowaniem [kg] 7.40
Rodzaj drukarki (Technologia druku) Atramentowa
Obsługiwane systemy Android, Chrome OS, Mac OS X 10.11, Mac OS X 10.12, Mac OS X 10.14, Windows 10, Windows 10 Mobile, Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016
Kolor obudowy Czarny
Wyposażenie Kabel zasilający, Tusze startowe
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera CANON
Drukarka CANON Pixma TS705A

Drukarka CANON Pixma TS705A

Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martw się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!