D-LINK

Kamera IP D-LINK DCS-960L

Podziel się:

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny


Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później
Rozdzielczość 1280 x 720 Typ sensora CMOS
Kolor Czarny Interfejs Wi-Fi
Tryb nocny Tak Zasilanie Sieciowe
Kod produktu 884806
Szeroki kąt widzenia

Szeroki kąt widzenia


Kamera D-LINK DCS-960L to zasilana sieciowo kamera HD z technologią Wireless AC kamera o szerokim kącie widzenia wynoszącym 180 stopni, dzięki której, będziesz miał pełen podgląd na to, co robią Twoi najbliżsi.

Pełna mobilność kamery

Pełna mobilność kamery


D-LINK DCS-960L posiada megapikselowy przetwornik progresywny CMOS 1/2.7–cala i dostarcza wysokiej jakości obraz w rozdzielczości do 1280 x 720 pikseli przy 30 klatek/sekundę, przy minimalnym oświetleniu 0,5 lux. Kamera bez problemu uchwyci wszystkie szczegóły. D-LINK DSC-942L ma wbudowany mikrofon, czyli umożliwia transmisję audio.

Pracuje w ciemności

Pracuje w ciemności


D-LINK DSC-942L pracuje również w ciemnościach, ponieważ wyposażona jest w diody IR, o zasięgu do 5 metrów. Kąty widzenia kamery to poziomo: 180 stopni, pionowo: 120 stopni oraz przekątna: 180 stopni. Kamera posiada również wbudowany filtr podczerwieni (ICR), 8-krotne przybliżenie oraz technologię de-warping – obraz bez zniekształceń.

Praca w dwóch trybach

Praca w dwóch trybach


D-LINK DSC-942L jest wyposażona w gniazdo kart MicroSD oraz kartę MicroSD o pojemności 16 GB, umożliwiającą rejestrowanie danych audio i wideo bezpośrednio z kamery. Kamera może pracować w dwóch trybach – automatyczne rejestrowanie obrazu po wykryciu ruchu lub ciągłe (nawet do 7 dni, 24 godziny na dobę) nagrywanie do momentu wyczerpania pamięci na karcie (z opcją cyklicznego nagrywania). Transmisja danych odbywa się przez bezpieczne połączenie.

Podgląd w smartfonie

Podgląd w smartfonie


Kamera D-LINK DSC-942L jest gotowa do działania w zaledwie kilka minut. Wystarczy podłączyć ją do internetu, zsynchronizować kamerę i uruchomić aplikację mydlink™ (iOS, Android) na komputerze. Obraz z kamery możemy również śledzić przez tą samą aplikację zainstalowaną na telefonie.

Focus Tak
Funkcja aparatu cyfrowego Nie
Kompresja wideo H.264
Rozdzielczość 1280 x 720
Typ sensora CMOS
Oprogramowanie Brak
Kolor Czarny
Wyposażenie Karta SD 16 GB
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim , Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Detekcja ruchu Tak
Interfejs Wi-Fi
Mikrofon wbudowany Tak
Tryb nocny Tak
Zasilanie Sieciowe
Zbliżenie Cyfrowe

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!