Podziel się:

17900
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 20.02.2019

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rozdzielczość 1280 x 720 Typ sensora CMOS
Kolor Biały Interfejs Wi-Fi
Tryb nocny Tak Zasilanie Sieciowe
Kod produktu 277718

Rewolucyjna kamera YI Home pozwoli pozostać Ci w ciągłym kontakcie z rodziną. Gdziekolwiek jesteś – w pracy, na wakacjach, czy na spacerze – za pomocą jednego dotknięcia palcem połączysz się ze swoimi bliskimi w jakości HD obrazu i dźwięku. Kamera sprawdzi się również jako proste narzędzie monitoringu domowego. Wyjeżdżasz na urlop? Teraz możesz mieć swój dom na oku.

YI Home. Kompaktowo i bezpiecznie.

YI Home jest idealnym wyborem do każdego domu, a także małego biura. Obraz nagrywany w rozdzielczości HD (1280×720 px) i czujnik podczerwieni jest w stanie dostarczać nagrania w doskonałej jakości w dzień, jak i w nocy. Do działania kamery nie potrzebujesz stałego adresu IP, dlatego możesz mieć pewność, że obraz będzie zawsze rejestrowany. Eleganckie wzornictwo i bardzo mała obudowa powoduje, że YI Home pozostaje niewidoczna, a Ty bezpieczny!

Szerokokątny obiektyw 111° widzi więcej!

W YI Home zastosowano soczewki dysponujące kątem widzenia 111 stopni. W porównaniu do konkurencyjnych kamer pole widzenia jest znacznie szersze, dlatego możesz mieć wgląd na cały pokój. Dostęp do najdalszych zakamarków pomieszczenia ułatwia 4-krotny zoom. Ogromny zasięg kamery IP jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo.

Zobacz, jak działają Inteligentne powiadomienia

Zainstaluj aplikację YI Home na smartfonie z systemem Android lub iOS i otrzymuj inteligentne powiadomienia. Nieproszony gość nie może czuć się bezpiecznie w Twoim domu. Wbudowany czujnik ruchu natychmiast zauważy jego obecność i prześlę Ci powiadomienie z podglądem na żywo.

Przeglądaj oś czasu i wybieraj najważniejsze momenty

Wszystkie zapisane nagrania są dostępne dla Ciebie zawsze i wszędzie. W dziennikach zdarzeń najważniejsze momenty zostały specjalnie zaznaczone, tak abyś nie musiał tracić wielu godzin na analizę materiałów. Wszystko jest ułożone chronologicznie i bardzo przejrzyście.

komputer Twoim osobistym centrum monitoringu domowego

Stwórz swoje osobiste centrum kontroli nad domem przy wykorzystaniu aplikacji YI Home PC App dostępnej na komputery z MAC i Windows. Za pomocą intuicyjnego interfejsu otrzymasz dostęp do podglądu w czasie rzeczywistym z kilku kamer jednocześnie, a także dostosujesz ustawienia do swoich potrzeb. Nie potrzebujesz do tego żadnych dodatkowych urządzeń.

Wysoka jakość niezależnie od pory dnia

YI Home Camera jest wyposażona w nieinwazyjne czujniki podczerwieni 940 nm. Bardzo czuły sensor jest w stanie dostarczyć obraz w wysokiej rozdzielczości także w słabych warunkach oświetleniowych. Nocna wizja to świetny sposób na podejrzenie tego, czy Twoja pociecha grzecznie śpi. Wykorzystaj ją jako elektroniczną nianię i otrzymuj powiadomienia na telefon, gdy dziecko się obudzi. To małe urządzenie będzie miało oko na Twoją pociechę!

Pozostań w kontakcie ze swoimi bliskimi!

Będąc poza domem nie musisz już opuszczać ważnych dla Ciebie wydarzeń. Dwukierunkowa komunikacja audio jest doskonałym sposobem na prowadzenie rozmów z bliskimi przy pomocy smartfona.

Wyjątkowe momenty dostępne zawsze i wszędzie

Wszystkie nagrania, które zostały zarejestrowane za pomocą YI Home możesz zapisywać nie tylko na kartach pamięci. Chmura YI Cloud to miejsce, gdzie znajdzie się miejsce dla wszystkich Twoich plików. Wszystkie momenty będą w pełni zabezpieczone, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych systemów szyfrowania. Nawet, gdy kamera zostanie uszkodzona filmy pozostaną zabezpieczone.

Azor zostaw moje kapcie!

Wychodzisz z domu, a pies zaczyna rozrabiać? Pogryzione kapcie, uszkodzone meble czy przerwane kable. Niesforny zwierzak potrafi wyrządzić spore szkody, dlategoYI Home przychodzi z pomocą! Szerokokątny obiektyw z 4-krotnym przybliżeniem błyskawicznie wychwyci rozrabiającego psiaka i przywoła go do porządku za pomocą komendy głosowej. W domu w końcu zapanuje porządek i dyscyplina!

Focus Nie
Funkcja aparatu cyfrowego Nie
Kompresja wideo H.264
Rozdzielczość 1280 x 720
Typ sensora CMOS
Kolor Biały
Wyposażenie Kabel USB
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim , Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Detekcja ruchu Tak
Interfejs Wi-Fi
Mikrofon wbudowany Tak
Tryb nocny Tak
Zasilanie Sieciowe
Zbliżenie Cyfrowe

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!