ASUS

Powerline ASUS PL-AC56 Kit

Podziel się:

64900
Raty już od
2452
Sprawdź
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

W PONIEDZIAŁEK 25.02.2019

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Zasięg [m] 300 Porty 3 x RJ45
Prędkość transmisji [Mb/s] 1200 Rodzaj wtyczki / gniazda Wtyczka europejska
Kod produktu 861180

Powerline ASUS PL-AC56 Kit

 

Rozszerz szybką sieć Wi-Fi przez dowolne gniazdo zasilania!

Twój PL-AC56 Kit to prosty I szybki sposób na doprowadzenie łącza do wszystkich zakamarków w Twoim domu. PL-AC56 Kit wykorzystuje przewodową technologię HomePlug® AV2 o przepustowości 1200 Mbps, zintegrowaną z Wi-Fi AC1200 Mbps, by doprowadzić szybkie łącze (przewodowe i bezprzewodowe) w każde miejsce w domu za pomocą instalacji elektrycznej. Wystarczy, że go podłączysz i możesz się cieszyć szybkim stałym łączem na wszystkich urządzeniach – bez poplątanych kabli!

 

Mocne połączenie Wi-Fi i integracja z PLC
PL-AC56 Kit może dostarczyć Ci sieć Wi-Fi oraz przewodowe łącze o prędkości 1200 Mbps obu połączeń sieciowych. Wysoka przepustowość AC 1200 Wi-Fi jest idealna, gdy chcemy strumieniować filmy w jakości 4K UHD

Błyskawiczne ustawienie funkcji plug-and-play!
Ustawienie parametrów PL-AC56 Kit jest niesamowicie proste! Wystarczy podłączyć urządzenie można się cieszyć połączeniem przez Ethernet lub WI-Fi.

Krok 1:
Połącz mniejszy adapter z routerem za pomocą kabla sieciowego I podłącz kabel do gniazdka.
Krok 2:
Podłącz większy (Wi-Fi) adapter do dowolnego gniazdka i połącz swoje urządzenia przez Wi-Fi lub porty sieciowe na adapterze. Gotowe!


Ustawienia Wi-Fi za pomocą jednego przycisku

Ustawienie Wi-Fi przez wciśnięcie przycisku klonowania na adapterze Wi-Fi I przycisku WPS na routerze zajmuje dosłowni tylko kilka chwil. Potem możesz się cieszyć nieprzerwanym połączeniem w całym domu lub biurze. Nie trzeba ustawiać adaptera po raz kolejny!

Przycisk szyfrowanego parowania

Przyciski parowania na obu adapterach ustawiają szyfrowane połączenie między nimi, uniemożliwiając podłączenie się nieuprawionego adaptera do Twojej sieci przewodowej (naturalnie możesz podłączyć swoje własne adaptery!). Jest to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy w miejscu zamieszkania znajduje się wspólna instalacja elektryczna, np. w bloku – Twoi sąsiedzi już nie podłączą się przypadkowo pod Twoją sieć.
Funkcja oszczędzania energii

W przeciwieństwie do tradycyjnych adapterów, które są zawsze w pełni naładowane, PL-AC56 Kit posiada inteligentną funkcję przejścia w stan, w którym wykrywa, czy podłączone urządzenia zostały wyłączone, czy są nieaktywne. W takim przypadku PL-AC56 przechodzi w tryb wykorzystujący mniejszą moc, zmniejszając tym zużycie energii o 80%. Dzięki temu Twoje rachunki za prąd będą mniejsze, a przy okazji, takie rozwiązanie jest przyjazne środowisku.
Filtr przeciwszumowy

Niektóre adaptery przewodowe mogą zostać naruszone przez elektryczne zakłócenia wywołane przez elektryczne urządzenia używane przez domowników. PL-AC56 korzysta z praktycznej technologii filtrującej szumy, zapewniając gładką i stabilną pracę.
Przyciski Parowania , Resetowania
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim , Karta gwarancyjna
Zasięg [m] 300
Gwarancja 24 miesiące
Modulacja OFDM
Obsługiwane standardy IEEE 802.11b , IEEE 802.11g , IEEE 802.11n , IEEE 802.11ac
Porty 3 x RJ45
Prędkość transmisji [Mb/s] 1200
Rodzaj wtyczki / gniazda Wtyczka europejska
Zabezpieczenia 64/128-bit WEP , WPA-PSK , WPA2-PSK

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!