ASUS

Punkt dostępu ASUS RP-AC68U

Podziel się:

58900
Raty już od
2225
Sprawdź
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

WE WTOREK 19.02.2019

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
WPS Tak Kolor Czarny
Częstotliwość pracy [GHz] 2.4 , 5 Porty LAN (typ) RJ45
Kod produktu 861189

Punkt dostępu ASUS RP-AC68U

RP-AC68U jest dwupasmowym wzmacniaczem klasy AC1900 dysponującym zestawem 3 wysyłających i 4 odbierających (3x4) wewnętrznych anten, które oferują prędkości Wi-Fi do 1300 Mbps w paśmie częstotliwości 5 GHz oraz do 600 Mbps w paśmie 2,4 GHz, dając łącznie aż do 1900 Mbps. Dzięki przyciskowi WPS instalacja jest banalnie prosta, a szybki port USB 3.0 współpracuje z AiCloud dając Ci bezprzewodowy dostęp do plików zapisanych na podłączonym urządzeniu USB. Pięć portów sieciowych pozwala sprawić, że każde podpięte urządzenie sieciowe zacznie pracować bezprzewodowo. Inteligentne diody statusu przekazują wszystkie informacja jakie potrzebujesz, już za pierwszym rzutem oka.

 

Szybsze Wi-Fi w każdym miejscu!

Bezprzewodowy wzmacniacz sygnału RP-AC68U z dwoma zewnętrznymi antenami MIMO pozwala wyeliminować punkty bez dostępu do sieci i zwiększa zasięg obecnego routera bezprzewodowego. Działa jak wzmacniacz, dzięki czemu rozszerza zasięg sieci do każdego zakamarka domu, nawet tego najbardziej niedostępnego. Dodaj do tego niezwykle szybkie prędkości 802.11ac (do 1900 Mb/s) – razem zapewni to niezawodny dostęp do sieci w każdym miejscu dla takich urządzeń jak notebooki, tablety, smartfony, konsole do gier i produkty smart TV.


Ultraszybkie prędkości

Zasilany przez najnowszą technologię802.11ac, RP-AC68Udostarcza ultra-szybką, bezprzewodową wymianę danych do 1300 Mbpsna paśmie 5 GHzoraz 600 Mbpsna paśmie 2,4GHz – co daje razem 1900 Mbps! Dzięki temu możesz cieszyć się płynną rozgrywką online, surfowaniem po sieci i innymi zadaniami, które wymagają dużej przepustowości sieci – bez kabli.

 

 

Instalacja jednym przyciskiem i bezproblemowa łączność

Instalacja bezprzewodowego wzmacniacza RP-AC68U nie wymaga użycia płyty CD, a nawet myszy czy klawiatury. Wystarczy wcisnąć przycisk WPS i gotowe. Zoptymalizowana wydajność zagwarantuje płynny, bezproblemowy dostęp do sieci. Aby wejść w bardziej zaawansowane ustawienia, możesz podłączyć RP-AC68U do komputera za pośrednictwem kabla Ethernet, by uzyskać bezpośredni dostęp do sieciowego menu konfiguracyjnego; nie potrzebujesz żadnej płyty ani aplikacji. Możesz również dokonać konfiguracji bezprzewodowo, przez tablet lub smartfon.

 

Wskaźniki jakości sygnału ułatwiający instalację

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, RP-AC68U musi znajdować się w zasięgu stabilnego sygnału routera i powinien być umieszczony pomiędzy routerem a miejscem, które potrzebuje silniejszego zasięgu sieci bezprzewodowej. RP-AC68U pracuje najlepiej, gdy odbiera silny sygnał bezprzewodowy z routera, który możesz zawsze sprawdzić na wskaźniku mocy sygnału, który znajduje się na panelu tylnym.

 

Wszystkie Twoje dane w jednym miejscu – ASUSAiCloud

Podłącz dysk USB do portu USB 3.0 i zmień RP-AC68Uw osobisty serwerASUSAiCloud, pozwalający na dostęp i strumieniowanie treści zkażdego miejsca. AiCloudjest darmową aplikacją na urządzeniaiOSi Android™ współpracującą z RP-AC68U, co daje Ci najwyższą, mobilną elastyczność.


Tryb mostka do mediów

Szybciej niż sieć przewodowa dla każdego urządzenia
W trybie Media Bridge, RP-AC68Udodaje funkcjęWi-Fi do każdego urządzenia obsługującego Ethernet, włączając inteligentne telewizory, odtwarzacze multimedialne, konsole i komputery. Diody statusu na tylnym panelupozwalają na rzut okiem na siłę sygnału dla obu pasm częstotliwości - 2,4GHzi 5GHz.

 

 

Tryb punktu dostępu

Ulepsz swoją sieć bezprzewodową do ultra szybkich prędkości 5 GHz.
RP-AC68Upotrafi dodać szybką i stabilną sieć 5 GHzdo routera 2,4GHz routera, podnosząc jego szybkość do 1300 Mbpspozwalającą na ultra-płynną grę, strumieniowanie wideo 4KUHDoraz szybsze pobieranie. W istniejących sieciach 5 GHz, RP-AC68Utworzy dodatkową sieć5GHzpozwalającą zwiększyć liczbę podłączonych urządzeń dla realizacji jeszcze większej ilości bezprzewodowych zadań.


ASUS ExpressWay zwiększa wydajność

ASUS ExpressWay korzysta z dwuzakresowości RP-AC68U, by tworzyć efektywne połączenia o zwiększonej wydajności i niezawodności. W trybie normalnym RP-AC56 wykorzystuje jednocześnie pasmo 2.4GHz i 5GHz dla połączeń z urządzeniami, oferując największą kompatybilność z urządzeniami i routerami. O ile przynajmniej jedno urządzenie – lub Twój router – obsługuje 5GHz, ExpressWay może zdefiniować jedno pasmo dla połączenia z routerem, a drugie dla połączenia z urządzeniem (1). Dzięki temu otrzymujesz natychmiastowy wzrost wydajności, który przyda się szczególnie w przypadku zadań wymagających dużego przetwarzania danych, takich jak strumieniowanie zawartości wideo HD czy gier online, a także zmniejsza możliwość utraty połączenia spowodowanego zakłóceniami.

 

 

Roaming Assist zwiększa stabilność połączeń, w każdym miejscu!

Dzięki naszej technologii Roaming Assist nie musisz przełączać połączeń między RP-AC68U a swoim routerem ASUS, kiedy przemieszczasz się po domu. Kiedy uruchomisz tę opcję, Twoje urządzenie automatycznie połączy się z najsilniejszym sygnałem Wi-Fi, bez względu na to czy pochodzi z routera czy wzmacniacza. Dzięki temu otrzymujesz najbardziej niezawodne połączenie, bez względu na to, w którym miejscu domu się znajdujesz.

 

* Efektywność funkcji Roaming Assist może się różnić w zależności od czynników środowiskowych. This ASUS-exclusive function works only with ASUS routers.

Inne Brak
WPS Tak
Zarządzanie Przeglądarka WWW
Głębokość [mm] 106
Szerokość [mm] 106
Waga [g] 300
Wysokość [mm] 178
Zasilanie Sieciowe
Kolor Czarny
Wyposażenie Zasilacz , Przewód RJ-45
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim , Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Antena 4x wewnętrzna
Częstotliwość pracy [GHz] 2.4 , 5
Gniazda antenowe Nie posiada
Liczba portów LAN 5
Liczba portów WAN 0
Obsługa Wi-Fi Tak
Porty LAN (typ) RJ45
Pozostałe porty Nie
Rodzaj USB 3.0
Złącze USB Tak

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!