Taniej o
50
299,00
Taniej o
50
299,00
249,00
299,00

Najszybsza dostawa:

w sobotę13.08.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Komputerowy Typ Pojemnościowy
Kod produktu 442939
Twórz doskonałe materiały audio

Wytrzymały sprzęt

Prezentowane urządzenie zostało wyposażone w metalową konstrukcję, która sprawia, że mikrofon będzie Ci służył przez długi czas do różnych działań związanych z produkcją materiałów audio.


Kardioidalny mikrofon gwarancją lepszego dźwięku

Kardioidalna charakterystyka prezentowanego mikrofonu gwarantuje jego większą czułość, co przekłada się na to, że możesz doskonale wyizolować źródła dźwięku od niepożądanych hałasów otoczenia, takich jak dźwięki ulicy, stukot klawiszy, czy dźwięki z innego pomieszczenia.


Ustaw po swojemu

Model FIFINE K678 posiada wygodną regulację obrotu w zakresie 360 stopni, która pozwala ustawić Ci mikrofon w takiej pozycji. Wszystko po to, aby urządzenie mogło możliwie najlepiej spełnić swoje zadanie, a Tobie było możliwie najwygodniej nagrywać swoje materiały audio.


Idealny także do rozgrywek

Opisywany mikrofon doskonale sprawdzi się również podczas rozgrywek komputerowych - za sprawą dużego wzmocnienia, a także bardzo niskiego szumu własnego idealnie sprawdzi się do gier. Nie musisz bowiem krzyczeć, aby Twój głos był dobrze słyszalny przez współgraczy.


Odsłuch to ważna sprawa

Producent prezentowanego sprzętu o tym wie - dlatego ten model ten został wyposażony w wejście słuchawkowe, dzięki któremu możesz na bieżąco kontrolować swoją pracę. Mikrofon został również wyposażony w oddzielną regulację głośności mikrofonu oraz słuchawek. Rozwiązania te dają Ci ogromne możliwości podczas nagrywania dźwięku lub prowadzenia transmisji na żywo. Sprzęt posiada także wygodny przycisk "MUTE", który pozwala Ci wyciszyć mikrofon w dowolnym momencie. Wskaźnik LED z kolei poinformuje o tym, czy mikrofon jest wyciszony.


Prosta konfiguracja

Mikrofon FIFINE K678 to urządzenie ultraproste w obsłudze oraz konfiguracji - wystarczy, że podłączysz go za pomocą dołączonego kabla USB do komputera i laptopa. Mikrofon nie wymaga dodatkowych sterowników czy programów - jest gotowy do użycia zaraz po jego podłączeniu.


Szeroka kompatybilność

Prezentowany model mikrofonu cechuje się naprawdę szeroką kompatybilnością - możesz go bowiem używać w duecie z komputerem, czy laptopem z systemem operacyjnym Windows, Mac czy Linux.


Wygoda i doskonały dźwięk idą w parze

Dołączony do zestawu statyw z ergonomiczną podstawą spełni również funkcje kosza antywibracyjnego, separując odgłosy czy drgania przenoszone przez na przykład biurko.


Zawartość zestawu

Zakupując mikrofon FIFINE K678, otrzymujesz urządzenie podstawowe, statyw, kabel USB oraz dokumentację.


Rodzaj Komputerowy
Typ Pojemnościowy
Rodzaj przetwornika Pojemnościowy
Komunikacja Przewodowa
Charakterystyka kierunkowości Kardioidalna

Czułość [dB]

85
Dynamika [dB] - 45
Pasmo przenoszenia [Hz] 40 - 20000
Dla graczy Tak
Do streamowania Tak
Pop filtr Nie
Przełącznik wyciszenia Tak
Obrotowy kabel Tak
Regulacja kąta nachylenia Tak
Zasilanie USB 5V
Próbkowanie 48 kHz / 16 bit
Kolor Czarny
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie Kabel USB, Statyw
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera FIFINE

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!