Taniej o
20
299,00
Taniej o
20
299,00
279,00
299,00

Najszybsza dostawa:

w sobotę13.08.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Komputerowy Typ Kardioidalny
Kod produktu 442942 Kardioidalna charakterystyka nagrywaniaWysoka jakość wykonania
Wysoka funkcjonalność mikrofonu od FIFINE

Przydatny sprzęt

Pojemnościowy mikrofon FIFINE K690 to przetwornik, który zapewnia optymalne przetwarzanie dźwięku w bardzo szerokim spektrum częstotliwości. Urządzenie to jest zasilane poprzez klasyczny port USB, posiada specjalną podstawę, a także waży zaledwie 1 kg. Doskonale nadaje się ono zarówno do zgrywania dźwięku, jak i do prowadzenia audycji strumieniowych.

Mikrofon FIFINE K690 - Cicha praca

Wygodne użytkowanie

Być może ważący 1 kg mikrofon FIFINE K690 do najlżejszych nie należy, ale za to posiada on ergonomiczną podstawkę, dzięki której można go z łatwością oprzeć na biurku bądź innym wyposażeniu studia nagraniowego. Urządzenie wyposażone zostało w funkcjonalny kabel USB o długości 1 metra, dzięki któremu wystarczy go jedynie podpiąć do komputera lub konsoli, aby móc się cieszyć maksimum jego funkcjonalności. Uwagę przyciąga również charakterystyczna, dwustronna podstawka, która stanowi solidne podparcie dla całego urządzenia.

Mikrofon FIFINE K690- wygoda

Wysoki poziom funkcjonalności

Urządzenie ma charakter kardioidalny, co oznacza, że zbiera ono sygnał akustyczny wyłącznie z jednego kierunku. Tym samym mikrofon FIFINE K690 doskonale nadaje się do realizacji np. różnych internetowych audycji, gdyż jest on całkowicie niewrażliwy na dźwięki padające z odmiennych kierunków. Na uwagę zasługuje również bardzo duża czujność zamontowanego tutaj przetwornika, której wartość wynosi - 44 dB i jego wysoka dynamika, wynosząca aż - 63 dB.

Mikrofon FIFINE K690- funkcjonalnosc

Korzystne właściwości audio

Urządzenie dzięki zastosowaniu wysokiej jakości przetwornika posiada bardzo szerokie pasmo przenoszenia, które oscyluje w granicach od 40 do nawet 20 000 Hz. Zaletą mikrofonu FIFINE K690 jest również wysoki poziom próbkowania, którego wartość osiąga aż 48 kHz (16 bit). Oznacza to, że jest on zdolny do wychwycenia nawet najmniejszych modulacji emitowanego dźwięku.

Mikrofon FIFINE K690 - wlasciwosci audio

Ergonomia na najwyższym poziomie

Jak na funkcjonalny sprzęt audio przystało, mikrofon FIFINE K690 posiada specjalny regulator kąta nachylenia, dzięki któremu można dostosować jego położenie do specyfiki studia nagraniowego. Co więcej, urządzenie nie wymaga dodatkowego zasilacza! Wręcz przeciwnie - energia zostaje mu dostarczona poprzez wygodny w użyciu port USB, który jest również odpowiedzialny za przesyłanie sygnału wyjściowego wprost do komputera lub konsoli.

Mikrofon FIFINE K690 - Ergonomia

Niezawodność

Podsumowując, funkcjonalny i ergonomiczny mikrofon FIFINE K690 to idealna propozycja dla tych wszystkich osób, które chcą posiadać dobry sprzęt audio o bardzo rozbudowanych możliwościach. Czas postawić na urządzenie, które nigdy nie zawiedzie swojego użytkownika.

Mikrofon FIFINE K690 - niezawodnosc

Rodzaj Komputerowy
Typ Kardioidalny
Rodzaj przetwornika Pojemnościowy
Komunikacja Przewodowa
Charakterystyka kierunkowości Wielokierunkowy

Czułość [dB]

- 44
Dynamika [dB] - 63
Pasmo przenoszenia [Hz] 40 - 20000
Dla graczy Tak
Do streamowania Tak
Pop filtr Nie
Przełącznik wyciszenia Tak
Obrotowy kabel Nie
Regulacja kąta nachylenia Tak
Zasilanie Zewnętrzne
Długość kabla [m] 1
Próbkowanie 48 kHz / 16 bit
Kolor Czarny
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie Kabel USB, Podstawka
Gwarancja 24 miesiące
Waga [g] 1000
Nazwa producenta/importera FIFINE

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!