A4TECH

Mysz A4TECH Bloody 5K P85 Sport

  • Zagwarantuj sobie dostawę jutro!

Podziel się:

9500
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 24.10.2018

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Interfejs USB Komunikacja z komputerem Przewodowa
Typ myszy Optyczna Kolor Czarny
Rozdzielczość 5000 dpi Kod produktu 334501

P85 Sport Light Strike 5K RGB Animation Gaming Mouse

Myszki BLOODY charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem, zastosowaniem najnowocześniejszych technologii oraz najlepszej jakości materiałów. Wszystko to sprawia, że mamy do czynienia z produktami z absolutnie najwyższej półki, z którymi najbardziej wymagający gracze odniosą sukcesy.

Podświetlenie RGB

System RGB to sposób tworzenia światła, który pozwala na uzyskanie dowolnego i niesamowicie nasyconego koloru. Dzięki podświetleniu RGB produkty BLOODY są idealne na nocne sesje gamingowe.

Programowalne przyciski

Programowalne przyciski umożliwiają spersonalizowanie produktu według swoich potrzeb poprzez przypisanie funkcji do poszczególnych klawiszy.

Light Strike M

LIGHT STRIKE II to rewolucyjna technologia mechanicznych przełączników optycznych LIGHT STRIKE, wykorzystujących do aktywacji przycisku sensor podczerwieni. LK zapewnia jedynie 0,2 ms opóźnienia oraz ponad 100 mln. kliknięć. Switche Infrared wyeliminowały również efekt podwójnego kliku. Nowa technologia gwarantuje użytkownikowi precyzję działania bez żadnych opóźnień i jest do 30ms szybsza aniżeli myszy wykorzystujące tradycyjne metalowe micro-switche. Light Strike sprawia, że mamy do czynienia z absolutnie najszybszą myszą gamingową na świecie, która sprawi, ze nawet najbardziej wymagający użytkownicy poczują się w pełni usatysfakcjonowani i zadowoleni ze swojego wyboru.

Rubber

Gumowana powłoka wierzchnia sprawia, że dłoń idealnie współgra z urządzeniem i nie ślizga się wskutek czego myszka reaguje w perfekcyjny sposób na każdy impuls gracza.
Dla graczy Tak
Interfejs USB
Komunikacja z komputerem Przewodowa
Typ myszy Optyczna
Zasięg [m] 1.8
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Dotykowa Nie
Liczba przycisków 8
Liczba rolek 1
Programowalne przyciski Tak
Rozdzielczość 5000 dpi

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!