169,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO25.09.2023

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Komunikacja z komputerem Bezprzewodowa, Przewodowa Typ myszy Optyczna
Dla graczy Tak Interfejs USB
Rozdzielczość 19000 dpi Kolor Czarny
Kod produktu 468187
Twoja dłoń w grze

Suń po blacie z niezawodną myszą od KRUX

Wszystko to, czego potrzebujesz do swojej wygranej to odpowiedni sprzęt, na którym tę wygraną będziesz zdobywać. W tym celu zaopatrz się w niezawodną mysz optyczną o zasilaniu akumulatorowym. Spraw by Twoja dłoń spoczęła na wygodnym i wysoce precyzyjnym narzędziu. Oto KRUX GLOOM PRO – Twój przepis na podium.

KRUX-GLOOM-PRO-10

Mistrzowska konstrukcja

KRUX GLOOM PRO swoją konstrukcją pozwoli realizować wszystkie wyznaczone cele w grach. Mysz cechuje przede wszystkim półprzezroczysta powłoka, pod którą znajduje się niesamowicie precyzyjny sensor PAW 3370 od PixArt-a. Idealna rejestracja ruchów ręki i niski pobór energii to jest to, czego potrzebujesz przy wyborze swojego gryzonia.

KRUX-GLOOM-PRO-9

Precyzyjny sensor optyczny

Sensor myszy KRUX GLOOM PRO osiąga niesamowite prędkości w zakresie od 100 do aż 19 000 DPI. Ustawiaj śledzenie Twojej ręki według własnych upodobań w zależności od wykonywanych na komputerze działań i wygraj każdą rozgrywkę. To jednak nie wszystko, dzięki swojemu niebywałemu designowi będzie ona pasowała również do pracy w biurze. Jej powłoka wykonana z półprzezroczystego materiału o ciemnym kolorze z gładkim wykończeniem, idealnie wpasuje się w Twoją dłoń i otoczenie.

KRUX-GLOOM-PRO-8

Nie tylko korpus, ale i spód

Na spodzie urządzenia zostały zastosowane odporne na wytarcia teflonowe ślizgacze. Dociskaj mysz do blatu, do woli w trakcie intensywnej rozgrywki i nie martw się o to, że straci ona przy tym na precyzji działania bądź się za szybko zużyje. Pod jednym ze ślizgaczy został ukryty nadajnik, środkowy chroni gryzonia przed zużyciem, a górny – zasłania śruby montażowe i zwiększa komfort użytkowania, wyrównując poziomy wysokości myszy.

KRUX-GLOOM-PRO-7

Pod przewodem i bez niego

Mysz KRUX GLOOM PRO posiada wygodną możliwość wyboru różnych trybów pracy bowiem może ona pracować zarówno przewodowo, jak i na akumulatorze. Do zestawu dołączony jest przewód o długości 1,8 metra, który zapewni nieprzerwaną i długotrwałą transmisję pomiędzy myszą a komputerem. Niezawodne złącze USB-C zapewni wysoką kompatybilność z przewodami używanymi w życiu codziennym.

KRUX-GLOOM-PRO-6

Daleki zasięg pracy

KRUX GLOOM PRO pozwoli Ci rozsiąść się wygodnie w fotelu, jak tylko Ci się spodoba, ponieważ przy pracy bezprzewodowej jej zasięg sięga nawet do 10 metrów, co oznacza, że nie musisz obawiać się o nagłą utratę sygnału, kiedy rozłożysz się wygodnie na krześle. Ponadto, jeśli wolisz jednak obsługę przy pomocy przewodu, KRUX oferuje możliwość dokupienia przewodu o długości nawet do 5 metrów!

KRUX-GLOOM-PRO-5

Wydajny akumulaor

Ultralekka, ważąca zaledwie 82 gramy mysz od KRUX pozwoli Ci cieszyć się długo nieprzerwaną rozgrywką gamingową na akumulatorze, dzięki rzadkiej konieczności ładowania. Akumulator zastosowany w KRUX GLOOM PRO pozwala ładować ją raz na 10 dni, a więc do dzieła i nie martw się o nagłą odmowę współpracy.

KRUX-GLOOM-PRO-4

Wytrzymałe przełączniki

Wysokowydajne przełączniki OMRON zapewniają gwarantowane 20 milionów kliknięć i żywotność aż do 50 milionów. To rozwiązanie pozwoli Ci na cieszenie się długą żywotnością swojego urządzenia bez obaw o awarię. Warto również wspomnieć, że teraz wykorzystano w nich jeszcze szybszy czas reakcji i poprawioną konstrukcję.

KRUX-GLOOM-PRO-3

Wysoka kompatybilność

KRUX GLOOM PRO cechuje wysoka kompatybilność ze sprzętami gamingowymi takimi jak komputery, konsole, smartfony, laptopy. Ponadto urządzenie wspiera Plug-and-Play, co oznacza, że jest ono gotowe do użycia od razy po podłączeniu do sprzętu. Ciesz się swoją myszą bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

KRUX-GLOOM-PRO-2

Wyposażenie

Do myszy optycznej KRUX GLOOM PRO dołączona jest instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna.

KRUX-GLOOM-PRO-1

Komunikacja z komputerem Bezprzewodowa, Przewodowa
Profil myszy Praworęczny
Typ myszy Optyczna
Wbudowany akumulator Tak
Dla graczy Tak
Mysz pionowa Nie
Interfejs USB
Rodzaj zasilania Akumulatorowe
Zasięg [m] 10
Rozdzielczość 19000 dpi
Liczba przycisków 6
Liczba rolek 1
Programowalne przyciski Tak
Dotykowa Nie
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera KRUX
Mysz KRUX Gloom Pro

Mysz KRUX Gloom Pro

Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martw się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!