STEELSERIES

Mysz STEELSERIES Rival 3 Wireless

225,44
Taniej o
25,45
225,44
199,99
225,44

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

219,00

Najszybsza dostawa:

pojutrze27.03.2023

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Komunikacja z komputerem Bezprzewodowa Typ myszy Optyczna
Dla graczy Tak Interfejs USB
Rozdzielczość 18000 dpi Kolor Czarny
Kod produktu 338602
MYSZ STEELSERIES RIVAL 3 WIRELESS

Mysz gamingowa dla zaawansowanych graczy SteelSeries Rival 3 to znakomite urządzenie służące do poprawienia jakości Twojej rozgrywki. Stworzona została z myślą o graczach, dlatego zachwyca trwałością oraz profesjonalizmem. W swoim działaniu wykorzystuje złożoną technologię, z podświetleniem Prism na czele oraz czujnikiem zorientowanym na super wydajność.

Dzięki tej myszy zapewnione masz śledzenie 1 do 1. Jest to doskonała mysz bezprzewodowa o rozdzielczości 18000 DPI i częstotliwości odpytywania 1000 Hz. Sprawdzi się w każdym prowadzonym przez Ciebie boju, prowadząc Cię ku zwycięskiemu rozstrzygnięciu rozgrywki.

Mysz STEELSERIES Rival 3 Wireless opis

Bezprzewodowa łączność SteelSeries Quantum 2.0

Mysz została wyposażona w nowoczesne rozwiązania. Jednym z nich jest nowa technologia SteelSeries Quantum 2.0. Jest to technologia podwójnej łączności, która zapewnia świetną żywotność baterii oraz niskie opóźnienia. Dzięki temu możesz grać długo i swobodnie. Bateria będzie żywotna około 400 godzin przy bardzo intensywnej grze w wysokowydajnych trybach gier. Niskie opóźnienia zapewnią świetne reakcje pomiędzy Twoimi ruchami a tym, co dzieje się na ekranie. W ten sposób zyskać możesz przewagę nad swoimi przeciwnikami.

Dzięki dwóm typom bezprzewodowej łączności grać będziesz precyzyjnie, co dodatkowo wzmocni nadajnik 2,4 GHz. Każdy Twój ruch, czy strzał będzie super precyzyjny. A wszystko to bez jakichkolwiek kabli! Zapomnisz o wiecznym bałaganie na biurku, który powstaje przez plątaninę kabli. Korzystaj z wygody i swobody, jaką daje Ci łączność bezprzewodowa.

Mysz STEELSERIES Rival 3 Wireless bezprzewodowa

Przemyślana konstrukcja

Dzięki wbudowaniu bezprzewodowego nadajnika w mysz działa ona super wygodnie oraz precyzyjnie. Jej konstrukcja została stworzona pod kątem maksymalnej eksploatacji oraz doskonałej trwałości. Mechaniczne przełączniki, które odporne są na nawet 60 milionów kliknięć, plus ergonomiczna konstrukcja zapewnią Ci niespotykaną rozrywkę na bardzo wiele godzin.

Mysz STEELSERIES Rival 3 Wireless konstrukcja

Świetna wydajność

Mysz bezprzewodowa SteelSeries Rival 3 imponuje swoją wydajnością, która porównywalna jest z wydajnością myszy przewodowych. To wszystko możliwe jest dzięki nowoczesnym technologiom.

Mysz STEELSERIES Rival 3 Wireless wydajna

Sensor TrueMove Air zadba o precyzję i doskonałość

Mysz SteelSeries posiada niestandardowy sensor 18000 CPI, 400 IPS, 40G. To właśnie dzięki niemu jest zdecydowanie bardziej wydajna energetycznie. A co za tym idzie, zwiększa się jej precyzja działania zarówno gdy grasz przez Bluetooth, jak i w trybie 2,4 GHz. Ten zoptymalizowany sensor opracowany został w najdrobniejszych szczegółach przy współpracy z PixArt, dzięki czemu nie zaskoczy Cię nic nieprzewidzianego.

Mysz STEELSERIES Rival 3 Wireless sensor

Mysz dla praworęcznych graczy

Ta mysz gamingowa zapewnia swobodną grę wszystkim praworęcznym osobom. Została zaprojektowana w ten sposób, by dawać maksimum komfortu osobie trzymającej ją w prawej dłoni. Dlatego też jej wszelkie wypukłości, czy zagłębienia znajdują się dokładnie tam, gdzie powinny, by mysz działała precyzyjnie. Taka budowa to maksimum wygody i komfortu, jaką oferować mogą myszy gamingowe.

Mysz STEELSERIES Rival 3 Wireless wygodna

Efekty świetlne

Mysz gamingowa SteelSeries Rival 3 to wyjątkowo efektowny model. Oferuje ona oryginalne podświetlenie, które dopasować można do nastroju użytkownika, czy do wyglądu otoczenia. Możesz z jego pomocą efektownie wyeksponować swoje stanowisko gamingowe, a także postawić na minimalizm. W zależności od potrzeb chwili czy sytuacji, baw się zmianą kolorów myszki, dopasowując jej wygląd do Twoich rzeczywistych potrzeb.

Mysz STEELSERIES Rival 3 Wireless efekty

Dopasuj czułość

Myszka ma możliwość dopasowania odpowiedniej czułości do potrzeb użytkownika. Dzięki płynnej regulacji możesz zmieniać ją swobodnie w trakcie różnych czynności. Zmieniaj błyskawicznie ten parametr podczas pracy na komputerze, czy podczas gry, by czuć się komfortowo i perfekcyjnie w każdej sytuacji.

Mysz STEELSERIES Rival 3 Wireless dopasowanie

Precyzja działania dzięki częstotliwości odpytywania 1000 Hz

Mysz ma bardzo dobrą częstotliwość odpytywania, na poziomie 1000 Hz. Dzięki temu zapewni Ci maksymalną precyzję działania, połączoną z szybkim czasem reakcji. Graj bez opóźnień, a dzięki temu tempo Twoich reakcji zostanie odzwierciedlone w grze bez zbędnych opóźnień. Ten doskonały parametr wykorzystasz nie tylko podczas gier. To także nieodzowna pomoc, jeśli tworzysz prace graficzne, czy projektowe, w których niezbędna jest doskonała precyzja.

Mysz STEELSERIES Rival 3 Wireless 1000hz

Komunikacja z komputerem Bezprzewodowa
Profil myszy Praworęczny
Typ myszy Optyczna
Dla graczy Tak
Mysz pionowa Nie
Interfejs USB
Rodzaj zasilania Bateryjne
Typ baterii 2 x AAA
Bateria w zestawie Tak
Zasięg [m] 10
Rozdzielczość 18000 dpi
Liczba przycisków 6
Liczba rolek 1
Programowalne przyciski Tak
Dotykowa Nie
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera STEELSERIES
Mysz STEELSERIES Rival 3 Wireless

Mysz STEELSERIES Rival 3 Wireless

Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martw się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!