PLUSTEK

Skaner PLUSTEK OpticFilm 8200i Ai

Podziel się:

184420
Dostępny od ręki
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Kod produktu 876829

Skaner PLUSTEK OpticFilm 8200i Ai


Skaner Plustek OpticFilm 8200i Ai to potężne urządzenie o rozdzielczości optycznej 7200 dpi. Jego dokładny system optyczny doskonale odwzorowuje szeroki zakres tonalny a także szczegóły obrazu w cieniach. Wbudowany kanał podczerwieni pomaga użytkownikowi wyeliminować z obrazu drobiny kurzu oraz rysy, które są widoczne na skanowanych negatywach i slajdach. Co ważne proces ten jest automatyczny i nie ma potrzeby dodatkowej obróbki obrazu. Dołączony do urządzenia wzornik kalibracyjny IT8, sprawia, że skaner ten bardzo dokładnie odwzorowuje kolory i szczegóły. 
Skanera OpticFilm 8200i Ai perfekcyjnie współpracuje z profesjonalnym oprogramowaniem SilverFast firmy LaserSoft Imaging. Funkcja Multi-Exposure® programu SilverFast zwiększa zakres dynamiki, redukuje szumy oraz polepsza jakość szczegółów w reprodukowanym obrazie. Z kolei funkcja iSRD® usuwa z gotowego obrazu kurz oraz rysy, które były widoczne na negatywie lub slajdzie. Dodatkowo funkcja iSRD® odpowiada za optymalizację obrazu. Funkcja Auto IT8 Calibration® w niecałe dwie minuty kalibruje skaner w celu poprawnego odwzorowania kolorów. Do skanera Plustek OpticFilm 8200i Ai dołączona jest najnowsza wersja SilverFast 8 – uznanego oprogramowania firmy LaserSoft Imaging. Funkcja WorkflowPilot® prowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie etapy procesu skanowania. Nowy graficzny interfejs użytkownika programu SilverFast 8 pozwala Ci szybko opanować funkcje urządzenia, a tryb podglądu natychmiast pokazuje rezultaty przy dowolnych ustawieniach, dotyczących nawet najbardziej złożonych funkcji. SilverFast 8 jest pakietem wielozadaniowym i pracuje wyjątkowo szybko i wydajnie na najnowszych komputerach 64-bitowych.

Skaner Plustek OpticFilm 8200i Ai uzyskuje profesjonalne rezultaty z dowolnego materiału fotograficznego. Przeznaczony jest do użycia przez profesjonalnych fotografów, amatorów fotografii, projektantów graficznych, entuzjastów obróbki obrazu oraz wszystkich tych, którzy wymagają dobrej jakości obrazu w powiększeniu. 

Typ lampy Białe diody LED
Wyświetlacz Nie
Złącze Ethernet (LAN) Nie
Obsługiwane formaty Slajdy , Negatywy
Rozdzielczość optyczna [dpi] 7200 x 7200
Prędkość skanowania [s] 113
Głębia koloru [bit] 48
Obszar skanowania 36.8 x 25.4 mm
Złącze USB Tak
Złącze LPT Nie
Wysokość [mm] 119
Szerokość [mm] 120
Głębokość [mm] 272
Waga [kg] 1.6
Kolor obudowy Czarny
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim , Karta gwarancyjna
Wyposażenie Kabel USB , Zasilacz sieciowy
Gwarancja 24 miesiące
                    
  
  Skaner PLUSTEK OpticFilm 8200i Ai

Skaner PLUSTEK OpticFilm 8200i Ai

Standardowa gwarancja producenta
Naprawa lub wymiana na nowy sprzęt po okresie 2 lat od zakupu
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 5 lat
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!