SilentiumPC

Obudowa SILENTIUM PC Gladius GD8 TG ARGB (SPC215)

319,99
Dostępny od ręki
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Typ obudowy Midi Tower ATX Montaż beznarzędziowy Nie
Standard płyty głównej ATX, micro ATX, Mini ITX Kolor Czarny
Kod produktu 896705
OBUDOWA PC SILENTIUMPC GLADIUS GD8 TG ARGB

Szukasz dobrej jakościowo obudowy PC, która oprócz estetycznego wykonania, będzie zapewniała możliwość montażu nowoczesnych podzespołów? Zależy Ci na kompatybilności z zaawansowanymi płytami głównymi? Poznaj zatem obudowę SILENTIUMPC GLADIUS GD8 TG ARGB, która spełni wszystkie Twoje wymagania. Będziesz mógł zainstalować w niej standardowe komponenty, które pozwolą Ci na pracę biurową oraz rozrywkę multimedialną.

W obudowie nie zabrakło okna, które pozwoli Ci na szybki podgląd umieszczonych we wnętrzu komponentów. Taki typ konstrukcji doda atrakcyjności komputerowi oraz da Ci możliwość kontrolowania pracy osprzętu.

Obudowa SILENTIUM PC GLADIUS GD8 TG ARGB opis

Możliwość przeprowadzania rozmów głosowych

Na obudowie nie brakuje złącza słuchawkowego (głośnikowego) oraz mikrofonowego. Dzięki nim możesz bardzo szybko podpiąć osprzęt do przeprowadza rozmów głosowych. Zyskasz o wiele więcej emocji podczas rozgrywek sieciowych, w których stały kontakt z pozostałymi graczami jest kluczowy, by zwyciężać.

Obudowa SILENTIUM PC GLADIUS GD8 TG ARGB porty

Wymiary i wykonanie

Konstrukcja przyjmuje wymiary 49.6 x 21.9 x 45.5 cm. Waży niecałe 7 kg. Jest to typ obudowy Midi Tower, a więc możesz liczyć na wystarczająco dużo miejsca na najważniejsze elementy wyposażenia komputera. Z pewnością będzie to dobry fundament dla urządzenia służącego nie tylko do pracy biurowej, ale także do wymagających sprzętowo rozgrywek multimedialnych. Na świetny design konstrukcji wpływa podświetlenie LED oraz okno ze szkła hartowanego. Będziesz mógł zatem bez problemu kontrolować aktualny stan każdego z podzespołów.

Obudowa SILENTIUM PC GLADIUS GD8 TG ARGB wymiary

Skutecznie chłodzenie wszystkich podzespołów

Na prawidłowe chłodzenie wszystkich komponentów wpływa możliwość instalacji aż sześciu wentylatorów. W wersji fabrycznej producent umieszcza trzy sztuki o średnicy 120 mm. Dwukomorowa konstrukcja sprawia, że we wnętrzu konstrukcji o wiele lepiej przepływa powietrze. Jedna strefa jest przeznaczona na zasilacz oraz dysk twardy. Druga natomiast jest miejscem dla pozostałych podzespołów.

Obudowa SILENTIUM PC GLADIUS GD8 TG ARGB wentylator

Okno, które zwiększa kontrolę nad sprzętem

Panel boczny obudowy został wykonany ze szkła hartowanego. Dzięki temu estetyka konstrukcji jest polepszona. Przede wszystkim możesz stale kontrolować pracę poszczególnych podzespołów w komputerze. Jeśli któryś z nich będzie wymagał czyszczenia, to od razu to dostrzeżesz.

Obudowa SILENTIUM PC GLADIUS GD8 TG ARGB okno

Wiele portów na panelu

Nie brakuje panelu I/O, na którym umieszczone zostały standardowe porty. Do dyspozycji masz po dwie sztuki USB 3.0 oraz USB 2.0. Dostrzeżesz także złącze słuchawkowe (głośnikowe) oraz złącze mikrofonowe. Na uwagę zasługują także umieszczone na panelu dwa regulatory. Jeden steruje pracą wentylatorów, a drugi - oświetleniem LED w obudowie.

Obudowa SILENTIUM PC GLADIUS GD8 TG ARGB panel

Mniej gromadzenia się kurzu

W konstrukcji nie brakuje filtrów przeciwkurzowych. Nie musisz zatem obawiać się już tak bardzo o zalegające zanieczyszczenia wewnątrz komputera. Z pewnością będzie gromadziło się w środku konstrukcji o wiele mniej kurzu.

Obudowa SILENTIUM PC GLADIUS GD8 TG ARGB filtry

Świetny design komputera

Obudowa pozwoli Ci stworzyć bardzo dobrze prezentujący się komputer. Dwa paski LED ciągnące się od frontu do topu konstrukcji efektownie rozświetlają całe urządzenie. Możesz zatem liczyć na to, że PC będzie robił wrażenie na wszystkich osobach. Niewątpliwą korzyścią jest polepszony komfort pracy w godzinach wieczornych. Nie musisz używać dodatkowych źródeł światła, ponieważ wyrazista obudowa będzie w zupełności wystarczająca.

Obudowa SILENTIUM PC GLADIUS GD8 TG ARGB led

Podzespoły, które mają swoje miejsce

Konstrukcja została podzielona na dwie komory. W pierwszej strefie znajduje się miejsce na zasilacz oraz dysk twardy. Druga komora służy do montażu wszystkich pozostałych komponentów. Dzięki temu zapewnisz urządzeniu prawidłowy przepływ powietrza. Poprawi to znacząco pracę całego układu chłodzenia, który będzie chronił wszystkie zamontowane podzespoły.

Obudowa SILENTIUM PC GLADIUS GD8 TG ARGB uniwersalna

Uniwersalne rozwiązania

Producent postawił na standardowe formaty ATX, Micro ATX (uATX) oraz Mini ITX. Dzięki temu nie będziesz miał problemu z montażem wybranej płyty głównej. Obudowa będzie kompatybilna z ich większością, która jest dostępna na rynku. W dodatku zastosowane standardy pozwalają na zakup bardziej zaawansowanych układów, co pozwoli Ci zbudować w pełni profesjonalny komputer.

Producent postawił na typ obudowy Midi Tower. Dzięki temu zyskujesz pewność, że każdy komponent będzie miał swoje miejsce we wnętrzu komputera. Nie musisz się ograniczać, ponieważ wszystkie elementy będą mogły być swobodnie zamontowane. To dla Ciebie okazja na zbudowanie komputera o sporej wydajności. Będzie on zatem służył nie tylko do codziennej pracy biurowej, ale także sprawdzi się podczas wymagających sprzętowo rozgrywek multimedialnych.

Obudowa SILENTIUM PC GLADIUS GD8 TG ARGB zgodne

Typ obudowy Midi Tower ATX
Liczba zatok 5.25 cali 0
Liczba zatok 3.5 cali (wewnętrznych) 2
Liczba zatok 3.5 cali (zewnętrznych) 0
Liczba slotów rozszerzeń 7
Gniazdo USB 2.0 na panelu przednim 2
Gniazdo USB 3.0 na panelu przednim 2
Gniazdo mikrofonowe na panelu przednim 1
Gniazdo słuchawkowe na panelu przednim 1
Gniazdo FireWire na panelu przednim Brak
Liczba zamontowanych wentylatorów 3
Montaż beznarzędziowy Nie
Z oknem Tak
Obudowa RGB Tak
Standard płyty głównej ATX, micro ATX, Mini ITX
Czujnik otwarcia obudowy Nie
Wymiary [mm] 219 x 496 x 455
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera SilentiumPC

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!