SilentiumPC

Obudowa SILENTIUM PC Signum SG1X TG RGB

326,20
Dostępny od ręki
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Typ obudowy Midi Tower Montaż beznarzędziowy Nie
Standard płyty głównej ATX, micro ATX, Mini ITX Kolor Czarny
Kod produktu 563161
OBUDOWA PC SILENTIUMPC SIGNUM SG1X TG RGB

Szukasz profesjonalnej obudowy do stworzenia komputera stacjonarnego? Zależy Ci na sprzęcie wysokiej jakości? Nie zapominasz także o estetycznej konstrukcji? Zatem jeśli szukasz obudowy, która może spełnić Twoje wymagania, to model SILENTIUMPC SIGNUM SG1X TG RGB powinien być dobrym rozwiązaniem. Posiada ona wyjątkowy design i nie brak jej funkcjonalności. Możesz liczyć na duże ilości miejsca dla wszystkich najważniejszych komponentów oraz na znakomitą ich wentylację.

Obudowa SILENTIUM PC SIGNUM SG1X TG RGB  opis

Skuteczna praca układu chłodzenia

Możesz być pewny, że praca wszystkich najważniejszych podzespołów nie będzie narażona na usterki. W oferowanej obudowie PC są cztery zamontowane wentylatory o średnicy 120 mm. Jest też miejsca dla ośmiu wentylatorów (sześciu 120 mm oraz dwóch 140 mm), które skutecznie będą ochładzać poszczególne komponenty.

Obudowa SILENTIUM PC SIGNUM SG1X TG RGB wentylator

Widoczność na wnętrze komputera stacjonarnego

Zastosowane okno ze szkła hartowanego na panelu bocznym pozwala Ci kontrolować pracę wszystkich najważniejszych komponentów. Dzięki niemu możesz bardzo szybko sprawdzać, czy wnętrze obudowy PC nie wymaga czyszczenia.

Obudowa SILENTIUM PC SIGNUM SG1X TG RGB okno

O wiele mniej zabrudzeń we wnętrzu obudowy PC

Zestaw filtrów przeciwkurzowych zabezpiecza przed gromadzącymi się we wnętrzu komputera stacjonarnego zabrudzeniami. Nie będziesz zmuszony do częstego czyszczenia komponentów, ponieważ o wiele mniej kurzu będzie na nich zalegać.

Obudowa SILENTIUM PC SIGNUM SG1X TG RGB  kurz

wymiary i waga

Producent zdecydował się na konstrukcję Midi Tower, a więc w oferowanej obudowie PC nie zabraknie miejsca na liczne komponenty. Będziesz miał możliwość stworzenia komputera stacjonarnego o bardzo dużej wydajności. Sama konstrukcja osiąga wymiary 44.7 x 21.6 x 41.3 cm. Jej waga wynosi 5.68 kg. W czarnej obudowie PC zastosowano szkło hartowane na panelu przednim oraz bocznym.

Obudowa SILENTIUM PC SIGNUM SG1X TG RGB  kurz

Obudowa, która zapewnia wiele wolnej przestrzeni

Zostało wygospodarowane miejsce dla dwóch dodatkowych nośników SSD 2.5". Oprócz tego nie brakuje wolnej przestrzeni dla dwóch standardowych dysków twardych 2.5" lub 3.5".

Producent daje Ci możliwość montażu kart graficznych o maksymalnej długości 32.5 cm. Takie rozwiązanie daje Ci szansę na stworzenie wydajnego komputera, który posłuży nie tylko do pracy biurowej, ale również do rozrywki multimedialnej.

Producent postawił na standardowe formaty, czyli ATX oraz Micro ATX (uATX). Dzięki tej decyzji oferowana obudowa PC będzie kompatybilna z większością płyt głównych dostępnych na rynku.

Obudowa SILENTIUM PC SIGNUM SG1X TG RGB  wymiary

Zachowaj porządek we wnętrzu komputera stacjonarnego

System aranżacji okablowania sprawia, że wszystkie przewody we wnętrzu komputera stacjonarnego znajdą swoje odpowiednie miejsce. Możesz uporządkować je za pomocą przepustów oraz złączy. Wpłynie to na poprawę komfortu podczas czyszczenia obudowy lub wymianę komponentów.

Obudowa SILENTIUM PC SIGNUM SG1X TG RGB  wymiary

Panel I/O na wyciągnięcie ręki

Na obudowie znalazł się także panel I/O, na którym do dyspozycji będziesz miał wiele standardowych złączy. Wykorzystać możesz bowiem dwa porty USB 3.1, złącze słuchawkowe (głośnikowe) oraz złącze mikrofonowe.

Obudowa SILENTIUM PC SIGNUM SG1X TG RGB  panel

System oświetlenia LED RGB

Za system oświetlenia w obudowie Signum SG1X odpowiadają cztery wentylatory Corona HP RGB, które mogą być sterowane przez dołączony kontroler Nano Reset lub kompatybilną płytę główną.

Obudowa SILENTIUM PC SIGNUM SG1X TG RGB panel

Kontroler Nano Reset oraz rozdzielacz dla wentylatorów i urządzeń RGB

Dołączony do obudowy kontroler Nano Reset pozwala na sterowanie urządzeniami RGB w obudowie Signum SG1X TG RGB bez wykorzystania kompatybilnej z systemem 4-pin RGB płyty głównej. Urządzenie zamienia funkcjonalność przycisku RESET w obudowie, który po podłączeniu kontrolera pozwala na zmianę podświetlenia RGB na konkretny kolor, a w ostateczności wyłączyć całkowicie oświetlenie (poprzez przytrzymanie przycisku). Druga część zestawu to rozdzielacz dla wentylatorów i urządzeń RGB, który sygnał sterujący z płyty głównej dla wentylatorów (również PWM), jak i sygnał RGB z Nano Reset kontrolera (lub płyty głównej) rozdzieli do czterech podłączonych w obudowie wentylatorów Corona HP RGB.

Obudowa SILENTIUM PC SIGNUM SG1X TG RGB  panel

Typ obudowy Midi Tower
Liczba zatok 5.25 cali 0
Liczba zatok 3.5 cali (wewnętrznych) 2
Liczba zatok 3.5 cali (zewnętrznych) 0
Liczba slotów rozszerzeń 7
Gniazdo USB 2.0 na panelu przednim Brak
Gniazdo USB 3.0 na panelu przednim 2
Gniazdo mikrofonowe na panelu przednim 1
Gniazdo słuchawkowe na panelu przednim 1
Gniazdo FireWire na panelu przednim Brak
Liczba zamontowanych wentylatorów 4
Montaż beznarzędziowy Nie
Z oknem Tak
Obudowa RGB Tak
Standard płyty głównej ATX, micro ATX, Mini ITX
Czujnik otwarcia obudowy Nie
Wymiary [mm] 216 x 447 x 413
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera SilentiumPC

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!