MSI

Płyta główna MSI H310M PRO-VDH

Podziel się:

27151
Raty już od
1026
Sprawdź
Dostępny od ręki
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Kod produktu 887099

W PEŁNI STEROWALNE ZŁĄCZA WENTYLATORÓW

Płyty główne MSI umożliwiają zarządzanie szybkością pracy i związaną z nią temperaturą dla wszystkich systemowych wentylatorów, a także dla wszystkich wentylatorów odpowiedzialnych za chłodzenie procesora. W ten sposób zapewniono użytkownikowi pełną kontrolę nad ustawieniami wentylatorów pozwalającymi na chłodną i jednocześnie cichą pracę całego systemu komputerowego. Złącza wentylatorów rozmieszczono na płycie z myślą o możliwości łatwego i wygodnego podłączenia najpopularniejszych modeli coolerów CPU.

CAŁKOWITA KONTROLA Z POZIOMU BIOS-U I OPROGRAMOWANIA

System odpowiedzialny za sterowanie pracą wentylatorów pozwala użytkownikom przejąć nad nimi pełną kontrolę. Bez problemu można również sprawdzać główne parametry pracy wentylatorów korzystając z uproszczonego graficznego interfejsu. Użytkownik ma także możliwość ustawienia do czterech wartości temperatury dla procesora i płyty głównej. Dzięki automatycznej regulacji prędkości obrotowej wentylatorów, system chłodzenia będzie pozwalał na przekroczenie ustawionych przez użytkownika temperatur pracy.

Wsteczna obsługa złączy DVI / VGA

Aby zapewnić obsługę profesjonalnych monitorów, telewizorów, projektorów i innych wyświetlaczy, opisywaną płytę główną firmy MSI wyposażono w wyjścia DVI i VGA. Bez względu na to, jaki typ ekranu chcesz połączyć do komputera za pośrednictwem karty graficznej lub zintegrowanego z płytą główną MSI złącza wideo, dzięki wstecznej kompatybilności będzie to możliwe.

Złącze Turbo M.2

Ciesz się możliwością błyskawicznego uruchamiania systemu oraz szalenie szybkim ładowaniem aplikacji i danych. Dzięki interfejsowi M.2 PCI Express Gen3 x4 mogącemu przesyłać dane z szybkością do 32 GB/s, system Turbo M.2 jest ponad 5 razy szyby od typowego połączenia realizowanego za pośrednictwem magistrali SATA III!

Wyjątkowa wydajność, wspaniałe gamingowe wrażenia

Wszystkie znajdujące się na płycie najnowszej generacji złącza, które przeznaczone są do podłączania nowoczesnych systemów pamięci masowych, obsługują interfejs zgodny z technologią NVMe –najszybszy standard pamięci masowej na świecie. Mówiąc prościej, płyty główne MSI są zgodne z najlepszy obecnie dostępnym na rynku standardem obsługi pamięci masowej, który charakteryzuje się najwyższą wydajnością. Dzięki temu możesz natychmiast załadować swoje ulubione gry i w ten sposób, dzięki firmie MSI, zawsze stawisz się jako pierwszy na polu bitwy.

Profesjonalna jakość dźwięku

Dzięki tej płycie głównej, możesz cieszyć się najbardziej wciągającymi wrażeniami dźwiękowymi. System MSI Audio Boost zapewnia wyjątkową jakość dźwięku, za sprawą wykorzystania najwyższej jakości komponentów audio klasy premium. W ten sposób użytkownicy mogą doświadczyć zapierających dech w piersiach efektów dźwiękowych, które pozwalają stworzyć wyjątkowo dynamiczne środowisko dźwiękowe.

Odizolowane od reszty podzespołów obwody audio ze świecącą obwódką LED

System dźwiękowy Audio Boost działa niczym dedykowana karta dźwiękowa i jest, podobnie jak i ona, fizycznie odizolowany od reszty obwodów płyty głównej. W ten sposób zapewniono możliwie najczystszy sygnał dźwiękowy. Podświetlona diodami LED obwódka rozgraniczająca obwody audio od reszty podzespołów, nie tylko wskazuje miejsce gdzie się one znajdują, ale również chroni ten dźwiękowy moduł Hi-Fi.

Tarcza, która ochroni twój system przed przepięciami

Płytę główną wyposażono w 15-kilowoltowy system zabezpieczający komputer przed przepięciami z sieci LAN, które to przepięcia mogą pochodzić od wyładowań atmosferycznych lub od ładunków elektrostatycznych. Ochronie podlega złącze LAN, które został zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić najlepsze działanie sieci.

Funkcja Easy XMP

Możliwość łatwego włączenia profilu Intel® Extreme Memory Profile za pomocą pojedynczej opcji w BIOS-ie, co pozwala uzyskać najwyższą szybkość pracy modułów pamięci, przy jednoczesnym zachowaniu stabilności pracy całego systemu.

TECHNOLOGIA CORE BOOST

Technologia Core Boost, to połączenie najlepiej zaprojektowanego przez inżynierów MSI rozmieszczenia komponentów oraz zoptymalizowanej konstrukcji zasilania. Pozwala ona na szybsze i niezakłócone dostarczanie z najwyższą precyzją prądu do procesora. Obsługuje ona nie tylko najbardziej zaawansowane wielordzeniowe procesory, ale także tworzy idealnych warunków dla takich procesorów jak Twój.

Technologia X-Boost – zwiększ wydajność urządzeń USB

Po włączeniu, funkcja X-Boost automatycznie optymalizuje podłączone do komputera urządzenia pod kątem uzyskania jeszcze wyższych prędkości transferu danych. To przydatne narzędzie jest bardzo łatwe w użyciu i automatycznie wykrywa i optymalizuje urządzenia USB podłączone do systemu.

Typ procesora Core i7
Typ chipsetu Intel H310
Typ gniazda procesora Socket 1151
Wbudowana karta graficzna Tak
Wbudowany układ dzwiękowy Realtek ALC887
Częstotliwość pracy pamięci RAM [MHz] 2133 , 2400 , 2666
Dwukanałowa obsługa pamięci Tak
Rodzaj pamięci DDR 4
Maksymalna wielkość pamięci 32 GB
Maksymalna ilość urządzeń Serial ATA 2 0
Maksymalna ilość urządzeń Serial ATA 3 4
Obsługa CrossFire Nie
SLI Nie
Układ RAID SATA Nie
Gniazdo D-Sub Nie
Gniazdo DVI 1
Wbudowany układ VGA Tak
Typ zintegrowanej karty sieciowej 10/100/1000
Wersja płyty BOX
HDMI 1
Złącze DisplayPort 0
Złącze PCI 0
Złącze PCI-E 1x 2
Złącze PCI-E 16x 1
Liczba portów USB 3.1 2
Złącze USB 3.0/ USB 3.1 Gen1 2
Złącze USB 2.0 4
Złącze USB wewnętrzne 2
Standard płyty głównej micro ATX
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim , Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!