ASUS

Mesh ASUS Lyra (MAP-AC2200)(3-PK)

Podziel się:

183900
173900
Raty już od
6570
Sprawdź
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

POJUTRZE 25.02.2019

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Kod produktu 874667

Zasięg Wi-Fi w każdym miejscu domu

Zlikwiduj martwe punkty Wi-Fi i pożegnaj się z niestabilnymi połączeniami. ASUS Lyra zapewnia superszybkie i niezawodne połączenie Wi-Fi w każdym kącie Twojego domu. Niezależnie od tego, czy korzystasz ze smartfona, komputera, konsoli do gier, czy też gadżetu dla inteligentnego domu, Lyra zapewni płynne, niezawodne i bezpieczne połączenie na każdym z tych urządzeń — zawsze i w każdym miejscu w domu.

Połączenie Wi-Fi, na którym możesz polegać

Nieważne czy to w piwnicy, w ogrodzie, czy w salonie, zawsze wymagasz płynnego działania swoich urządzeń Wi-Fi. System Wi-Fi dla całego domu ASUS Lyra wykorzystuje trzy bezprzewodowo połączone koncentratory dla zapewnienia superszybkiego, niezawodnego i bezpiecznego sygnału w każdym miejscu w Twoim domu.

Dzięki zawartej w nim inteligentnej technologii możesz swobodnie poruszać się po całym domu, przez cały czas automatycznie łącząc się ze źródłem najlepszego sygnału.

Wydajny system sieci Wi-Fi dla całego domu. Skonfigurowany tak, jak chcesz.

W większości przypadków Twój system Lyra mini zapewni Ci płynne i niezawodne połączenie Wi-Fi w każdej części domu. Zasięg sygnału bezprzewodowego może jednak zostać ograniczony przez wiele różnych czynników – takich jak np. rozplanowanie pokoi, zastosowane materiały budowlane, a nawet umeblowanie. ASUS AiMesh to innowacyjna, nowa funkcja routera, która rozwiązuje tego typu problemy, łącząc ze sobą kilka routerów ASUS w celu stworzenia sieci Wi-Fi obejmującej całą powierzchnię domu. Technologia AiMesh jest bardzo wydajna, elastyczna i umożliwia Ci zastosowanie różnych modeli routerów ASUS, dzięki czemu chroni Twoje koszty inwestycji! AiMesh zapewnia Ci oszczędność czasu poprzez scentralizowane sterowanie siecią, a także bardzo płynny roaming.

Nieskomplikowana sieć Wi-Fi

ASUS Lyra znacznie upraszcza konfigurację sieci Wi-Fi Lyra tworzy jedną sieć Wi-Fi dla całego domu, nie musisz się już więc zastanawiać, z którą siecią się teraz połączyć — Lyra wykona za Ciebie całą skomplikowaną pracę. Pozostaje Ci tylko cieszyć się niezakłóconym połączeniem Wi-Fi!

Więcej pasm daje wyższą przepustowość

ASUS Lyra korzysta z trzech oddzielnych pasm częstotliwości, aby zapewnić Ci maksymalną wydajność. Każdy koncentrator korzysta z jednego pasma do komunikacji z innymi koncentratorami, całkowicie udostępniając pozostałe dwa pasma do superszybkich połączeń z Twoimi urządzeniami.

Bardziej stabilna sieć Wi-Fi dzięki przewodowym połączeniom pomiędzy koncentratorami Lyra

Lyra obsługuje technologię przesyłu wstecznego Ethernet, co oznacza, że możesz użyć kabli do połączenia ze sobą kilku koncentratorów. Jeśli gniazdka sieciowe znajdują się w różnych pomieszczeniach Twojego domu, ta funkcja umożliwi połączenie Twoich routerów za pomocą kabli, dzięki czemu Twoja sieć bezprzewodowa będzie jeszcze bardziej stabilna i niezawodna. Funkcja ta zastrzega również całe pasma 2,4 GHz i 5 GHz do obsługi Twoich urządzeń bezprzewodowych, w efekcie czego cieszysz się bardziej płynnymi i szybszymi połączeniami.

Inne Funkcja DHCP , Ochrona rodzicielska
Klonowanie adresów mac Nie
QoS Tak
Serwer Samba Nie
WPS Nie
Głębokość [mm] 150
Szerokość [mm] 150
Wysokość [mm] 50
Zasilanie Sieciowe
Kolor Biały
Wyposażenie Przewód RJ-45 , Zasilacz
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim , Karta gwarancyjna
Gwarancja 36 miesięcy
Antena 7x wewnętrzna
Częstotliwość pracy [GHz] 2.4
Gniazda antenowe 1
Liczba portów LAN 1
Liczba portów WAN 1
Maksymalna prędkość transmisji danych [Mbps] 2200
Obsługa Wi-Fi Tak
Porty LAN (typ) RJ45
Porty WAN (typ) RJ45
Pozostałe porty Nie
Standard bezprzewodowy IEEE 802.11a
Złącze USB Nie
Anteny 7x wewnętrzna
Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej [Mbps] 2200
Obsługiwane standardy IEEE 802.11a
                    
  
  Mesh ASUS Lyra (MAP-AC2200)(3-PK)

Mesh ASUS Lyra (MAP-AC2200)(3-PK)

Standardowa gwarancja producenta
Naprawa lub wymiana na nowy sprzęt po okresie 2 lat od zakupu
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 5 lat
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!