ASUS

Router ASUS RT-AC52U B1

Podziel się:

22036
Raty już od
832
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Kod produktu 874674

Ruter ASUS RT-AC52U B1 z dwuzakresowym modułem bezprzewodowym AC750 oferuje szybką transmisję bezprzewodową w świetnej cenie i umożliwia rozbudowę domowej sieci do najnowszego standardu Wi-Fi 802.11ac. Poznaj zalety jednoczesnej łączności na dwóch zakresach i ciesz się szybkością 300 Mb/s na częstotliwości 2,4 GHz oraz do 433 Mb/s w paśmie 5 GHz.

Dzięki wielofunkcyjnemu gniazdu USB urządzenie RT-AC52U B1 jest czymś więcej niż tylko ruterem. Podłącz dysk twardy na USB, a od razu uzyskasz serwer plików — i to taki, który sięga aż do chmury dzięki ASUS AiCloud. Możesz także podłączyć drukarkę USB do RT-AC52U B1 i w ten sposób otrzymać serwer wydruku, udostępniając jedno urządzenie kilku użytkownikom. Gniazdo USB współpracuje nawet z modemami sieci komórkowych 3G/4G, dzięki czemu masz dwa połączenia szerokopasmowe (WAN) w jednym ruterze, więc nigdy już nie będziesz się martwić brakiem dostępu do Internetu. Złącze można też wykorzystać do zasilania gadżetów w rodzaju smartfonów i tabletów — ruter jako przydatna ładowarka.

Standard połączeń bezprzewodowych następnej generacji 802.11ac, nawet 3 razy szybszy niż w przypadku routerów bezprzewodowych 1x1 typu N

Chipset 802.11ac jest napędzany przez (maksymalnie) Wi-Fi piątej generacji (Wi-Fi 5G) i zapewnia routerowi RT-AC52U B1 wyższe prędkości połączeń bezprzewodowych niż przy wykorzystaniu sprzętu pracującego w technologii N. Na paśmie 2,4 GHz osiąga 300 Mb/s, natomiast przy wykorzystaniu pasma 5 GHz – niesamowitą prędkość rzędu nawet 433 Mb/s. Udoskonalona przepustowość zapewnia Ci wyższą wydajność połączeń dla zapewnienia sobie doskonałej rozrywki domowej opartej na łączności bezprzewodowej. Obecnie notebooki, komputery desktop oraz tablety i smartfony w znacznym stopniu polegają na dobrym sygnale Wi-Fi. Jest to zatem najwyższy czas, aby nabyć router następnej generacji i udoskonalić swoje połączenie, zarówno teraz, jak i na przyszłość.

Obsługa dwóch częstotliwości zapewnia wysoką kompatybilność i wydajność

Dzięki możliwości jednoczesnej pracy na pasmach 2.4GHz i 5GHz z przepustowością odpowiednio 300 i 433 Mbps, RT-AC52U B zapewnia łączną prędkość rzędu 733 Mbps i gwarantuje pełną stabilność pracy. Podstawowe czynności związane z Internetem, takie przeglądanie stron, czy pobieranie plików, mogą odbywać się na paśmie 2.4 GHz, natomiast bardziej wymagające operacje, takie jak strumieniowanie filmów Full HD, gry online, czy aplikacje zużywające dużo transferu - na mniej zatłoczonym paśmie 5 GHz.

Koniec z martwymi strefami — 150% zasięgu!

Potężna, dwukierunkowa transmisja zwiększa zasięg Wi-Fi o 150% w porównaniu z tradycyjnymi routerami. Unikalny design RT-AC52U B1 sprawia, że zawsze można na niego liczyć.

Dodawaj do swojej sieci dyski zewnętrzne, drukarki i inne urządzenia.

Dzięki wbudowanemu gniazdu USB do RT-AC52U B1 możesz podłączać zewnętrzne magazyny danych, drukarki i inne urządzenia i od razu udostępniać je w całej sieci.

ASUS AiCloud – Twój świat na życzenie

ASUS AiCloud pozwala Ci korzystać z osobistych danych wszędzie i zawsze tam, gdzie masz dostęp do Internetu. Łączy Twoją sieć domową i usługę dysku internetowego oraz umożliwia korzystanie z nich za pośrednictwem aplikacji mobilnej AiCloud dla smartfonów iOS lub Android albo przez spersonalizowany adres URL w przeglądarce WWW. Teraz wszystkie Twoje dane wędrują wraz z Tobą.

Pobieranie i strumieniowanie z każdego miejsca

Download Master i ulepszony serwer multimedialny umożliwiają pobieranie i odtwarzanie plików multimedialnych, przechowywanych na dołączonej do routera pamięci USB, na kompatybilnych urządzeniach takich jak komputer PC, tablet, PS4, Xbox i telewizor Smart TV.

Dmz Tak
Firewall Tak
Guest network Tak
Inne L2TP , Obsługa zewnętrznych modemów 3G
Klonowanie adresów mac Nie
QoS Tak
Serwer FTP Tak
Serwer Samba Tak
Serwer wydruku Tak
Szyfrowanie 128-bit WEP , 64-bit WEP , WPA-Enterprise , WPA-PSK , WPA2-Enterprise , WPA2-PSK
UPnP Nie
VoIP Nie
Vpn Tak
WPS Tak
Zarządzanie Przeglądarka WWW
Głębokość [mm] 146
Szerokość [mm] 188
Waga [g] 275
Wysokość [mm] 25
Zasilanie Sieciowe
Kolor Czarny
Wyposażenie Zasilacz , Kabel Ethernet
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim , Karta gwarancyjna
Gwarancja 36 miesięcy
Antena Wewnętrzna
Częstotliwość pracy [GHz] 2.4 , 5
Gniazda antenowe Nie posiada
Liczba portów LAN 4
Liczba portów WAN 1
Maksymalna prędkość transmisji danych [Mbps] 433
Obsługa Wi-Fi Tak
Porty LAN (typ) RJ45
Porty WAN (typ) RJ45
Pozostałe porty Nie
Przeznaczenie xDSL (sieci lokalne; telewizja kablowa)
Rodzaj USB 2.0
Standard bezprzewodowy IEEE 802.11a , IEEE 802.11ac , IEEE 802.11b , IEEE 802.11g , IEEE 802.11n
Wejście na kartę SIM Nie
Złącze USB Tak
Anteny Wewnętrzna
Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej [Mbps] 433
Obsługiwane standardy IEEE 802.11ac , IEEE 802.11a , IEEE 802.11b , IEEE 802.11g , IEEE 802.11n
                    
  
  Router ASUS RT-AC52U B1

Router ASUS RT-AC52U B1

Standardowa gwarancja producenta
Naprawa lub wymiana na nowy sprzęt po okresie 2 lat od zakupu
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 5 lat
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!