NEXT LEVEL RACING

Kokpit NEXT LEVEL RACING F-GT Elite Front & Side Mount NLR-E003

Produkt chwilowo niedostępny
Produkt
chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później


Tutaj dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.

Rodzaj Rama do kokpitu Kolor Czarny
Przeznaczenie Do kokpitu Kod produktu 470025
Stworzony dla fanów wyścigów

All in One

Kokpit NEXT LEVEL RACING F-GT Elite NLR-E003 to wynik współpracy czołowych inżynierów na podstawie opinii i wrażeń entuzjastów wirtualnych i fizycznych sportów motorowych. To kokpit typu all in one, który oferuje niesamowite wrażenia, dzięki zastosowaniu zupełnie nowych rozwiązań. Niestandardowe wykończenia, wysokiej klasy komponenty i możliwość regulacji fotela oraz wysokości przekładają się na niesamowite wrażenia podczas gry, zapewniając użytkownikowi maksymalny poziom komfortu.

Kokpit NEXT LEVEL RACING F-GT Elite Front & Side Mount NLR-E003 wysoka klasa komponenty regulacja wrażenie

Ogromne możliwości

Kokpit NEXT LEVEL RACING F-GT Elite NLR-E003 został wyposażony w sztywny i regulowany w wielu zakresach wspornik montażowy do siedzenia, koła, pedałów, hamulca ręcznego i manetek. Podwyższony profil aluminiowy pozwala na większy zakres regulacji pozycji jazdy, umożliwiając dopasowanie go do różnych typów pojazdów: formuły, GT, ciężarówki, czołgu i hybrydy. Kokpit jest kompatybilny ze wszystkimi produktami Next Level Racing. Dodatkowo Kokpit NEXT LEVEL RACING F-GT Elite NLR-E003 można aktualizować, aby był kompatybilny z Next Level Racing Motion Products, a także zmieniać w wielopozycyjne rozwiązanie kokpitu za pomocą gotowych zestawów, które są do kupienia osobno.

Kokpit NEXT LEVEL RACING F-GT Elite Front & Side Mount NLR-E003 możliwości wspornik koła pedały regulacja

Idealne dopasowanie

Specjalnie zaprojektowany system przesuwny umożliwia ustawianie fotela do przodu i do tyłu, co pozwala na dopasowanie jego ułożenia do potrzeb gracza. Wsporniki zintegrowane z systemem mają zwiększoną sztywność, co przekłada się na lepsze wrażenia podczas gry. Gracz ma do dyspozycji aż 98 ustawień, co gwarantuje idealne dopasowanie do wzrostu, upodobań i rodzaju prowadzonego pojazdu. Możesz regulować pozycję praktycznie każdego elementu, dbając o swój komfort i najlepsze wrażenia z gry.

Kokpit NEXT LEVEL RACING F-GT Elite Front & Side Mount NLR-E003 dopasowanie dostosowanie

Doskonała jakość

Kokpit NEXT LEVEL RACING F-GT Elite NLR-E003, jak wszystkie produkty tej marki, wykonany jest z wysokiej klasy komponentów, które gwarantują jego odpowiednie właściwości i wysoką trwałość. Aluminiowy profil odporny na zarysowania i doskonałej jakości elementy ze stali węglowej malowane proszkowo mają odpowiednią sztywność i są niezwykle wytrzymałe. Dodatkowo w zestawie znajdują się 2 klipsy, ułatwiające zarządzanie przewodami.

Kokpit NEXT LEVEL RACING F-GT Elite Front & Side Mount NLR-E003 jakość

Co w opakowaniu?

Rama Next Level Racing® F-GT Elite, rozwiązanie do montażu bocznego i przedniego Next Level Racing® DD, wsporniki do montażu bocznego fotela wyścigowego, wspornik dźwigni zmiany biegów i hamulca ręcznego, płytka schodkowa Next Level Racing®, uchwyt narzędziowy Next Level Racing® i wysokiej jakości narzędzie zapadkowe z końcówkami M6 i M8, poziomica, nóżki z regulacją wysokości Next Level Racing®, 8 x klipsy do zarządzania kablami Next Level Racing®, adapter Buttkicker® Gamer 2, śruby do twardego mocowania koła, manetki i pedałów, niestandardowe zaślepki końcowe Next Level Racing®, poziomica magnetyczna kolorowa instrukcja obsługi do szybkiego i łatwego montażu.


Rodzaj Rama do kokpitu
Funkcje dodatkowe Regulacja fotela, Regulowana wysokość
Gwarancja 24 miesiące
Kolor Czarny
Przeznaczenie Do kokpitu
Waga [kg] 53
Nazwa producenta/importera NEXT LEVEL RACING
Kontroler MAD DOG GC500
89,99
99,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

99,99

Kontroler MAD DOG GC550
109,99
119,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

119,99

Kontroler COBRA QSP410 PS4 Szary
159,00
169,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

159,00

Kierownica LOGITECH G29
1099,00

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!