NEXT LEVEL RACING

Kokpit do symulatora lotów NEXT LEVEL RACING Flight Simulator Lite NLR-S022

1497,92
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Rama do kokpitu Kolor Czarny
Przeznaczenie Fotel gamingowy Kod produktu 439324

Pozwól się zabrać w przestworza! Przedstawiamy Next Level Racing® Flight Simulator Lite, pierwszy składany kokpit lotu. Flight Simulator Lite to idealny kokpit dla użytkowników, którzy mają ograniczoną przestrzeń, ale wciąż wymagają sztywnego i wciągającego rozwiązania do symulatorów lotu. Aby zadowolić zarówno entuzjastów lotów komercyjnych, jak i bojowych, Flight Simulator Lite jest kompatybilny z jarzmami, joystickiem, przepustnicą i sterami kierunku. Jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi urządzeniami elektronicznymi do wyścigów i lotów. Innowacyjny Next Level Racing® zapewnia sztywność, jednocześnie umożliwiając szybką konfigurację i łatwe składanie celem przechowywania.

 

 

Kompatybilny z szeroką gamą urządzeń

 

 

Flight Simulator Lite został zaprojektowany tak, aby był kompatybilny z szeroką gamą elektroniki lotniczej dostępnej na rynku. Elektronika, taka jak jarzma, stery, joystick i przepustnice różnych producentów, takich jak Thrustmaster®, Logitech®, Saitek® i Honeycomb®, można podłączyć bezpośrednio do Flight Simulator Lite. Wspornik klawiatury może być używany, gdy jarzmo nie jest używane lub przymocowane.

 

 

Unikalna konstrukcja

 

 

Unikalna konstrukcja Next Level Racing® Flight Simulator Lite składa się nawet z podłączoną elektroniką, umożliwiając użytkownikowi łatwe przechowywanie kokpitu, gdy nie jest on używany, co czyni go idealnym kokpitem dla użytkowników, którzy dysponują ograniczoną przestrzenią. Dzięki swojej Flight Simulator Lite swojej przenośności, użytkownik może przenieść konfigurację lotu w dowolne miejsce.

 

 

Wszystko w jednym

 

 

Flight Simulator Lite to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy lubią symulację lotów komercyjnych, bojowych i kosmicznych. Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji wysokości i odległości, Flight Simulator Lite może być używany przez szerokie grono użytkowników. Flight Simulator Lite jest również kompatybilny z większością głównej elektroniki wyścigowej, pozwalając użytkownikowi doświadczyć zarówno wyścigów i lotu w tym samym kompaktowym kokpicie z łatwą wymianą elektroniki.

 

 

Symulator lotu w wersji lite:

 

 

- Kompaktowy składany kokpit dla łatwej konfiguracji i przechowywania.

 

 

- Kompatybilny z elektronikami lotniczymi, takimi jak wrzączki, kierownicy, joystick i przepustnicy dla wszystkich dużych marek.

 

 

- Szeroki zakres regulacji wysokości i odległości.

 

 

- Zawiera obsługę klawiatury i myszy w celu łatwej nawigacji. (wsparcie klawiatury może być używane, gdy jarzmo nie jest używane/założone).

 

 

- Wysokiej jakości oddychająca tkanina i piankowe wyściółki dla maksymalizacji komfortu pozwalając na dłuższe sesje lotu.

 

 

- Wstępnie nawiercone i kompatybilne ze wszystkimi głównymi wyścigowymi elektronikami, które można wykorzystać również jako kokpit symulatora wyścigowego.

Rodzaj Rama do kokpitu
Funkcje dodatkowe Regulacja fotela
Gwarancja 24 miesiące
Kolor Czarny
Przeznaczenie Fotel gamingowy
Waga [kg] 18.98
Nazwa producenta/importera NEXT LEVEL RACING

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 30%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!