NEXT LEVEL RACING

Rama do kokpitu NEXT LEVEL RACING FGT NLR-S019

1849,00
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Rama do kokpitu Kolor Czarny
Przeznaczenie Pod fotel Kod produktu 439326

Popularny kokpit symulatora wyścigów F-GT jest teraz dostępny jako opcja tylko z ramą dla kierowców simów wyścigowych, którzy chcą korzystać z własnego siedzenia. Rewolucyjna konstrukcja ramy Next Level Racing® F-GT pozwala użytkownikowi znaleźć się w prawdziwie wyścigowej pozycji zarówno podczas wyścigów Formuły, jak i GT. Użytkownicy nie będą już potrzebować drogiego kokpitu tylko do wyścigów Formuły, zamiast tego rama Next Level Racing® F-GT pasuje do wszystkich Twoich tytułów wyścigowych, oferując dwie pozycje wyścigowe. Uniwersalne wsporniki siedzeń Next Level Racing® są wykonane z 5 mm stali węglowej, aby zapewnić większą sztywność, zasięg i udoskonalenia, aby pasowały do ​​prawie wszystkich foteli wyścigowych dostępnych na rynku, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika.

KOKPIT Z MISTRZOSTWAMI ŚWIATA
Kokpity F-GT zostały wykorzystane przez zespół Real Esport do wygrania mistrzostw świata GTR Endurance eRacing w Danii. Kokpity Next Level Racing® są również używane przez profesjonalnych kierowców, takich jak Mad Mike Whiddett z Red Bull Racing®, mistrz świata GTacademy® Matt Simmons, mistrz świata Project Cars 2 Kamil Pawlowski, zawodowy kierowca rajdowy Ricardo Costa Jnr i wielu innych.
 
DWIE POZYCJE, JEDEN KOKPIT
Wykorzystując opinie profesjonalnych kierowców, rewolucyjny projekt pozwala użytkownikowi zająć autentyczne pozycje wyścigowe zarówno w wyścigach Formuły, jak i GT, zapewniając najbardziej autentyczne wrażenia z wyścigów. Kokpit obsługuje również pozycję „hybrydową”, co oznacza, że ​​siedzenie znajduje się w pozycji GT, ale pedały znajdują się w pozycji podobnej do formuły.

DOPASOWANE DO GŁÓWNYCH MIEJSC
Rama F-GT jest wyposażona w uniwersalne wsporniki siedzeń Next Level Racing®, które umożliwiają użytkownikom korzystanie z foteli wyścigowych lub kubełkowych z mocowaniem bocznym. Wykonany z 5 mm stali węglowej, zapewnia większą sztywność, zasięg i wyrafinowanie, aby dopasować się do potrzeb użytkownika. Możliwość adaptacji jest świetna dla użytkownika, który będzie używał ramy F-GT przez długie godziny wyścigów i lotów.

PAKOWANY Z DODATKAMI
Dodatki, takie jak wspornik dźwigni zmiany biegów, uniwersalne wsporniki siedziska z podwójną blokadą suwaka siedziska, nóżki z regulacją wysokości i adapter ButtKicker® Gamer 2 to wszystkie funkcje, które są zawarte w ramie Next Level Racing® F-GT. Te cechy sprawiają, że F-GT jest produktem o najlepszej wartości dla każdego użytkownika, który potrzebuje ramy Formuły i GT do zbudowania swojego kokpitu!


Rodzaj Rama do kokpitu
Funkcje dodatkowe Regulacja wysięgu
Gwarancja 24 miesiące
Kolor Czarny
Przeznaczenie Pod fotel
Waga [kg] 35
Nazwa producenta/importera NEXT LEVEL RACING

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 30%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!