HASBRO

Hełm HASBRO Star Wars: The Black Series BL Bella F5281

679,00

Najszybsza dostawa:

pojutrze04.07.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Bohater Boba Fett Efekty dźwiękowe Nie
Efekty świetlne Tak Wiek 14+
Seria Star Wars The Black Series Kod produktu 422708

Wiernie wykonana replika hełmu Boba Fett z uniwersum Star Wars / Gwiezdne Wojny. Wykonana została przez czołowego producenta zabawek, markę Hasbro i pochodzi z cenionej linii produktów Black Series, które charakteryzują się wysoką jakością oraz dbałością o detale.


Ten hełm Boba Fett jest wierną repliką wykonaną w skali 1:1 i nadaje się do noszenia, pasując na młodzież oraz osoby dorosłe (wymagania wiekowe 14+). Posiada w sobie funkcję elektroniczną i wyposażony w odchylany wizjer z migającymi światłami LED i podświetlany wyświetlacz, dzięki czemu można nie tylko wyglądać jak Boba Fett, ale także i poczuć się jak najsłynniejszy łowca w galaktyce.


Hełm został wykonany zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz wiernie do swojego filmowego pierwowzoru. Charakteryzuje się estetycznym i dokładnym malowaniem, jak i użyciem wysoko jakościowych elementów. Wnętrze jest wyłożone, identycznie jak pierwowzór, wygodnymi do noszenia materiałami.


Poza samym wiernym wyglądem, replika ta posiada w sobie także specjalne dodatkowe funkcje elektroniczne. Po naciśnięciu przycisku: wizjer opada aktywując 2 czerwone diody LED które migają w stylu „polowania”, a także podświetlana się białą diodą wyświetlacz.


Całość jest pakowana w eleganckie pudełko. Ten produkt klasy premium to bez wątpienia nie mała gratka dla kolekcjonerów filmowych rekwizytów, jak i również oszałamiający prezent dla każdego miłośnika Gwiezdnych Wojen.

Bateria w zestawie Nie
Bohater Boba Fett
Efekty dźwiękowe Nie
Efekty świetlne Tak
Gwarancja 24 miesiące
Płeć Chłopiec
Wiek 14+
Seria Star Wars The Black Series
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Zasilanie Baterie 1 x AAA
Nazwa producenta/importera HASBRO

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!