Stacja ładująca PDP Gaming Ultra Slim Charge

149,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO02.12.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Stacja ładująca Kompatybilność PlayStation 4
Kod produktu 563770
Wielogodzinne rozgrywki

Granie na konsoli lub komputerze przy pomocy bezprzewodowego kontrolera jest niezwykle wygodne. Pozwala to na zajęcie komfortowej pozycji i płynną jej zmianę, nawet przy rozgrywce trwającej wiele godzin. Dzięki temu kontrolery bezprzewodowe do każdego typu urządzeń zyskały dużą popularność. Jednak brak podłączenia do źródła zasilania sprawia, że konieczna jest dłuższa przerwa w grze. Stacja ładująca PDP Gaming Ultra Slim Charge pozwala na efektywne ładowanie kilku urządzeń jednocześnie. Dzięki temu do użycia gotowe są wszystkie dostępne pady, a nie jeden, jak w przypadku klasycznej ładowarki.

AKCESORIA KONS. PS4 PDP LICENCJONOWANA ŁADOWARKA SLIM DO PADÓW

Parametry fizyczne stacji ładującej

Stacja ładująca PDP Gaming Ultra Slim Charge ma kształt płaskiej płytki, z której wychodzą porty do podłączenia kontrolerów. Całość ma obudowę wykonaną z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Porty wykonane są w technologii magnetycznej, dzięki czemu podłączenie kontrolerów jest wyjątkowo łatwe. Każdy port został wyposażony we wskaźnik led, dzięki czemu wiadomo, kiedy można ponownie rozpocząć grę. Dzięki zastosowaniu stacji ładującej można zamieniać pady w czasie gry, aby były stale naładowane i cieszyć się wieloma godzinami nieprzerwanej rozgrywki na swoim PS4.

AKCESORIA KONS. PS4 PDP LICENCJONOWANA ŁADOWARKA SLIM DO PADÓW

Ultracienka i ultrawydajna stacja ładująca

Mimo wyjątkowo cienkiej budowy stacja ładująca pozostaje w pełni funkcjonalnym i wydajnym narzędziem oficjalnie licencjonowanym przez SONY. Atrakcyjny wygląd sprawia, że stacja doskonale wkomponuje się nawet w wymagające wnętrze. Mimo niezbyt dużych rozmiarów stacja szybko i wydajnie naładuje akumulatory kontrolerów.

AKCESORIA KONS. PS4 PDP LICENCJONOWANA ŁADOWARKA SLIM DO PADÓW

Rodzaj Stacja ładująca
Kompatybilność PlayStation 4
Funkcja produktu Do ładowania kontrolera
Gwarancja 24 miesiące
Kolor Czarny
Zawartość zestawu Brak
Nazwa producenta/importera PDP

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!