NINTENDO

Gra NINTENDO SWITCH Fire Emblem Warriors

Podziel się:

19360
Raty już od
731
Sprawdź
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 21.02.2019

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Kod produktu 876586

Fire Emblem Warriors


Zręcznościowa produkcja akcji z elementami RPG, będąca spin-offem popularnego cyklu strategicznych gier jRPG. Tytuł korzysta z formuły serii Dynasty Warriors, wypracowanej przez japońskie studio Omega Force.


Fire Emblem Warriors posiada oryginalną kampanię fabularną, przedstawiającą zupełnie nowych protagonistów,
którym towarzyszą bohaterowie pochodzący z wielu głównych odsłon serii Fire Emblem. W trakcie przygody śledzimy losy młodego rodzeństwa – księcia Rowana oraz księżniczki Lianny. Odważna para chce pokonać siły ciemności, które przy pomocy armii potworów zaatakowały ich królestwo i przyczyniły się do tragicznej śmierci rodziców. Dzięki mocy magicznej tarczy, przekazanej im przez matkę, napotykają przybyszów z innych światów, odważnych herosów, którzy jak sądzą pomogą im w pokonaniu wszystkich przeciwności i przyczynią się do ostatecznego zwycięstwa nad złem.


Fire Emblem Warriors korzysta w pełni z rozwiązań wypracowanych przez cykl Dynasty Warriors i jego liczne odpryski.
Mamy więc tutaj do czynienia z szybką grą akcji, w konwencji hack 'n' slash, która wzbogacona jest lekkimi elementami RPG.
Twórcy zaoferowali graczom szeroką gamę grywalnych postaci, z których każda dysponuje unikalnymi atakami oraz umiejętnościami specjalnym,
rozwijanymi wraz ze zdobywanym doświadczeniem. Każdy heros przypisany jest do jednej z trzech klas postaci, odpowiadających używanej przez niego broni.
W trakcie rozgrywki możemy połączyć w parę naszą postać z innym bohaterem sterowanym przez AI. Dzięki temu rozwiązaniu wykonujemy nowe kombinacje ataków, a także zyskujemy bezpośrednią kontrolę nad oboma partnerami. W Fire Emblem Warriors walczymy zazwyczaj jednocześnie z dużymi grupami wrogów, którzy pojedynczo (poza jednostkami specjalnymi i bossami) nie stanowią dużego wyzwania. Gra posiada także elementy strategiczne.
Mapa podzielona jest na sektory, nad którymi przejmujemy kontrolę eliminując przeciwników oraz ich dowódców.Gatunek Akcja , TPP
Nośnik Kartridż Nintendo Switch
Przedział wiekowy (PEGI) 12+
Tryb gry Singleplayer
Wersja językowa Angielska
Platforma Nintendo Switch
Rodzaj Gra

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!