CDP.PL

Gra NINTENDO SWITCH Monopoly

Podziel się:

13300
Raty już od
502
Sprawdź
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 20.02.2019

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Kod produktu 877434

Gra NINTENDO SWITCH Monopoly

 

 


Twoja ulubiona familijna gra planszowa pojawia się na nowej konsoli Nintendo!
Odkryj niesamowite, tętniące życiem plansze 3D, niepowtarzalne pionki oraz wiele innych niespodzianek w MONOPOLY na Nintendo Switch!

Poznaj nowe sposoby na grę w domu lub w biegu, nawet dla 6 graczy! Wprowadź nowe elementy, takie jak cele specjalne, aby skrócić sesje gry, oraz karty akcji, które wpływają na przebieg wydarzeń!

Zabawa w kupowanie i wymianę nigdy nie była tak ciekawa!Wybierz tętniącą życiem planszę

Czekają na ciebie 3 różne plansze 3D! Możesz teraz grać w swoją ulubioną grę na planszy Miejskiej, Wesołego Miasteczka albo Nawiedzonej!


Twoje miasto żyje i ewoluuje! Zainwestuj w czarujące dzielnice o niepowtarzalnym stylu i patrz, jak rozwijają się na twoich oczach wraz z twoimi postępami!

Graj gdzie chcesz i kiedy chcesz

Dzięki Nintendo Switch możesz teraz grać w MONOPOLY, gdziekolwiek chcesz! Graj w domu, na ekranie telewizora albo w biegu, w trybie planszy. Poczuj kości, jakby znajdowały się w twojej dłoni!

Twoja gra, twoje zasady

Graj tak, jak chcesz, dobierając jedną z 6 oficjalnych dodatkowych zasad wybranych przez fanów MONOPOLY z całego świata! Dostępny jest także tryb szybkiej kości, dzięki któremu szybciej poruszasz się po planszy.

Krótsze sesje gry

Nie masz czasu na pełną rozgrywkę? Wybierz nowy cel spośród 5 celów specjalnych! Cele te są szybsze do osiągnięcia i powodują, że sesje gry są krótsze i wymagają od ciebie zmiany strategii! Przygotuj się na wyzwanie!

Wpłyń na swoje szczęście

Podkręć tempo dzięki kartom akcji i przejmij kontrolę nad własnym przeznaczeniem! Wyciągnij 3 takie karty i zagraj je w odpowiednim momencie, aby szybciej poruszać się po planszy, wlepić karę rywalom albo zyskać dodatkową gotówkę! Dzięki tym nowym interakcjom gra będzie ciekawsza niż kiedykolwiek! Im dłużej grasz, tym więcej wygrywasz

Zmierz się z nowymi wyzwaniami i odblokuj unikatowe pionki!

Rzuć wyzwanie online

Znajdź innych graczy online i rzuć im wyzwanie w szybkich partiach lub spersonalizowanych sesjach, w których wybierasz zasady gry! Spróbuj wykupić wszystko, co się da!

Gatunek Familijna , Strategiczna
Nośnik Kartridż Nintendo Switch
Przedział wiekowy (PEGI) 3+
Tryb gry Multiplayer , Singleplayer
Wersja językowa Angielska
Platforma Nintendo Switch
Rodzaj Gra

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!