Podziel się:

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny


Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później
Gatunek Strategiczna , RPG Nośnik DVD
Platforma PC Przedział wiekowy (PEGI) 12+
Rodzaj Gra Wersja językowa Polska (napisy)
Kod produktu 877534

Gra PC SpellForce 3

 


SpellForce to połączenie gatunków strategii czasu rzeczywistego i RPG. W SpellForce 3 gracze odbywają podróż do korzeni serii i zanurzają się w rozdarty wojną świat Eo, by wziąć udział w wydarzeniach prowadzących do katastrofy, która miała miejsce przed akcją pierwszej i drugiej części gry. Sprawuj dowództwo nad oddziałami, wyposażaj i rozwijaj drużynę bohaterów, wzmacniaj armię, podbijaj kluczowe tereny, by poszerzać swoje terytorium, i bierz udział w przełomowych wydarzeniach, które doprowadzą do rytuału konwokacji.

Połączenie RPG i strategii: Niepowtarzalny sposób rozgrywki łączący klasyczne gatunki strategii i RPG.

Elementy strategii: Zarządzanie w skali makro (ogólnie pojęta strategia, zajmowanie terenu, zarządzanie dużymi grupami jednostek).

Elementy RPG: Zarządzanie drużyną bohaterów (umiejętności WSZYSTKICH postaci w drużynie mają przypisane skróty klawiszowe) w czasie bitew.

Tworzenie i personalizacja: Zbierz drużynę bohaterów i wybieraj pomiędzy licznymi kombinacjami bogatych zestawów umiejętności.

Wzmacnianie armii i dowodzenie nią: Przygotuj oddziały i stocz bitwę wszech czasów. Korzystaj z szeregu możliwości strategicznych (takich jak ukształtowanie terenu, formacje oddziałów, widoczność czy zwiadowcy), których nie powstydziłby się Sun Zi.

Niezwykła historia: Poznaj złożoną i wciągającą historię poprzedzającą wydarzenia, które doprowadziły do przełomowego rytuału konwokacji.

Różnorodny świat: Odkryj barwny świat Eo wraz z jego licznymi intrygami, tajemnicami skarbami.

Obszerna kampania dla jednego gracza: Ponad 30 godzin rozgrywki, a nawet więcej, jeśli odkryjesz wszystkie sekrety, które studio Grimlore ukryło w świecie gry.

Tryb wieloosobowy: Rozbudowany tryb wieloosobowy z różnymi stylami rozgrywki. Graj we współpracy z innymi graczami albo staw im czoło w bitwach.
Gatunek Strategiczna , RPG
Nośnik DVD
Platforma PC
Przedział wiekowy (PEGI) 12+
Rodzaj Gra
Wersja językowa Polska (napisy)
Tryb gry Multiplayer , Singleplayer

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!