SEAGATE

Dysk SEAGATE 1TB SSHD do konsoli PS4

Podziel się:

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny


Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później
Kolor Czarny Kod produktu 860622


 

Zwiększ tempo gry

Nic tak nie zabiera przyjemności z gry na konsoli PlayStation®, jak pełny dysk twardy. Zwiększ pojemność swojej konsoli i popraw jej wydajność za pomocą dysku Seagate® Game Drive do konsoli PlayStation 3 i PlayStation 4 – bez żadnych kompromisów.
  


Więcej pojemności, większa prędkość


Dysk Game Drive łączy pamięć flash typu NAND z dyskiem twardym, oferując wydajność dysku SSD i ogromną pojemność dysku twardego. Wymień wewnętrzny dysk w swojej konsoli na dysk Game Drive, aby cieszyć się zabawą i krótszym czasem oczekiwania.
  


Zatrzymaj wszystkie swoje (dobre) gry

Na dysku o pojemności 1 TB do Playstation 3 lub 4 pomieścisz wszystko – i wszystkie gry, które są tego warte. Dzięki przestrzeni pozwalającej przechowywać ponad 25 gier– lub potężną bibliotekę multimediów – nie będziesz musiał usuwać gier, żeby zrobić miejsce na nowe.
  

Gaz do dechy


Szybciej uruchamiaj system, ładuj gry i spędzaj mniej czasu, oglądając paski wczytywania. Technologia Adaptive Memory z biegiem czasu pozwala nawet zoptymalizować wydajność, ponieważ uczy się Twoich zachowań podczas gry.
  
Natychmiastowy wzrost mocy

Zarówno w PS3, jak i PS4, z łatwością można przeprowadzić instalację dysku Seagate Game Drive zgodnie za instrukcjami firmy Sony – bez utraty ważności gwarancji. Wystarczy zastąpić dysk fabryczny dyskiem Game Drive i skopiować gry.
Kolor Czarny
Załączone wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim , Przewód USB 3.0
Platforma PlayStation 3 , PlayStation 4

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!