MICROSOFT

Kod aktywacyjny It Takes Two Gra Xbox One (Kompatybilna z Xbox Series X)

179,00
E-Kod
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Platforma Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X Rodzaj Gra
Gatunek Platformowa, Przygodowa Nośnik Kod elektroniczny
Przedział wiekowy (PEGI) 12 Wersja językowa Polska
Kod produktu 424326

Dzięki It Takes Two wyruszysz na najbardziej szaloną przygodę swojego życia. Zaproś znajomego do wspólnej zabawy za darmo dzięki funkcji „Dostęp dla znajomych”* i weźcie udział w mnóstwie radosnych wyzwań jako dotknięta kryzysem para, Cody i May. Ta przełomowa platformowa gra przygodowa została stworzona z myślą o współpracy i tylko jedno jest w niej pewne: razem jest zawsze łatwiej.


Kod wykorzystaj na stronie microsoft.com/redeem


Musisz zaakceptować umowę o świadczenie usług firmy Microsoft (microsoft.com/msa). Wymaga pobrania treści (konieczne są znaczna ilość pamięci, szerokopasmowe połączenie internetowe; obowiązują opłaty usługodawcy internetowego.). Może wymagać dodatkowego sprzętu i subskrypcji. Usługi Xbox i pomoc techniczna nie są dostępne we wszystkich regionach (xbox.com/regions). Funkcje i usługi online mogą się różnić w zależności od regionu i mogą zostać z czasem zmienione lub wycofane. Może zawierać możliwość dokonywania zakupów w grze. Wymagane konto Microsoft. Z wyjątkiem sytuacji określonych przez prawo, kody nie podlegają zwrotowi.


Gra online w trybie dla wielu graczy / trybie kooperacji na konsolach Xbox wymaga konta Xbox Game Pass Ultimate lub Xbox Live Gold (sprzedawanego osobno). Rozgrywka między urządzeniami różnych generacji może być ograniczona do niektórych trybów i funkcji. Kod cyfrowy umożliwia wczesne pobranie gry. Gra w nią będzie możliwa od 26 mar 2021. Inteligentne pobieranie: Wersja na Xbox Series X|S zostanie udostępniona w późniejszym czasie, więcej informacji na stronie xbox.com/smart-delivery.


OSTRZEŻENIE: Niektóre osoby mogą doznać ataku epilepsji na skutek oddziaływania migających świateł lub określonych kompozycji obrazów spotykanych w grach wideo. (xbox.com/healthandsafety).


Informacje o EA: zobacz www.ea.com/pl-pl/about

Platforma Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X
Rodzaj Gra
Gatunek Platformowa, Przygodowa
Nośnik Kod elektroniczny
Przedział wiekowy (PEGI) 12
Wersja językowa Polska
Tryby gry Multiplayer
Platforma dystrybucji cyfrowej Microsoft
Nazwa producenta/importera MICROSOFT

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!