TVN

Kod podarunkowy PLAYER VOD + TV 30 dni

30,00
E-Kod niefiskalny
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Platforma Uniwersalna Rodzaj Doładowanie
Kod produktu 420235

PLAYER + KANAŁY TV to pakiet dla tych, którzy nie tylko chcą korzystać z bogatej biblioteki VOD, ale też oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne na żywo, na dowolnym urządzeniu. W pakiecie otrzymujesz pełny dostęp bez reklam do produkcji Player Original oraz do najnowszych odcinków ulubionych programów i seriali wcześniej niż w TV, a także do 27 kanałów na żywo. W pakiecie PLAYER + KANAŁY TV możesz oglądać materiały w jakości 4K i pobierać odcinki wybranych tytułów.

1. Wpisz otrzymany kod na stronie player.pl/kod
2. Zaloguj się lub załóż nowe konto w serwisie
3. Zaznacz niezbędne zgody i aktywuj dostęp

Do wykorzystania wyłącznie w serwisie player.pl do opłacenia pakietu PLAYER (bez reklam). Okres dostępu 30 dni od aktywacji. Kod dostępu należy wykorzystać do 31 grudnia 2021 r. Po tym okresie kod wygasa.

Wydawcą karty jest TVN S.A. Społka Jawna. O ile przepisy prawa nie stanowią inaczej, karta i kod nie podlega zwrotowi, wymianie na gotówkę ani odsprzedaży. TVN S.A. Spółka Jawna nie odpowiada za zgubione ani skradzione kody, ani za ich nieuprawnione użycie. Skorzystanie z kodu dostępu wymaga akceptacji postanowień regulaminu dostępnego na https://promocja.player.pl/playerplus-karta-podarunkowa

Platforma Uniwersalna
Rodzaj Doładowanie
Okres subskrypcji 1 miesiąc
Nazwa producenta/importera TVN

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!