CENEGA

Planet Coaster: Console Edition Gra XBOX ONE (Kompatybilna z Xbox Series X)

179,99
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 22.06.2021

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Gatunek Strategiczna Nośnik Blu-ray
Przedział wiekowy (PEGI) 7+ Wersja językowa Angielska
Platforma Xbox One, Xbox Series X Rodzaj Gra
Kod produktu 349803

Witaj w nowej erze symulacj i parku rozrywki. Wciel pomysły w życie za pomocą łatwych w użyciu narzędzi, zarządzaj każdym aspektem swojego imperium i wykorzystaj najlepsze na świecie projekty nieskończenie kreatywnej społeczności Frontier Workshop. Zaskocz i zachwyć tłumy gości wybudowanym przez siebie parkiem marzeń i zarządzaj tętniącym życiem światem, w którym możesz dopracować każdy szczegół.

 

Charakterystyczne cechy gry:

 

Dbaj o gości – Goście reagują na zmiany cen,rozmieszczenie elementów scenerii I montaż nowych ekscytujących atrakcji w czasie rzeczywistym. Zadbaj o to,aby dobrze się bawili,a liczba gości—i Twoje zyski—szybko wzrosną.

 

To Ty rządzisz w swoim parku – Skorzystaj z rozbudowanego I dającego satysfakcję trybu kariery, mierz się z pełnymi wyzwań scenariuszami lub zbuduj swój wymarzony park rozrywki w nieograniczonym trybie piaskownicy.

 

Wybierz I korzystaj – Dzięki setkom gotowych projektów gracze na wszystkich poziomach zaawansowania mogą szybko stworzyć popularne parki rozrywki. Zacznij grę I działaj, jak chcesz I kiedy chcesz.

 

Uwolnij swoją kreatywność – Przekształcaj krajobrazy, modyfikuj scenerię I wytęż umysł podczas konstruowania obiektów z pojedynczych elementów. Z łatwością stworzysz swój idealny park rozrywki.

 

Inspiruj I daj się zainspirować – Odwiedź platformę Frontier Workshop I skorzystaj z nieskończonego źródła niezwykłych dzieł do pobrania lub podziel się własnymi projektami ze światem.

Gatunek Strategiczna
Nośnik Blu-ray
Przedział wiekowy (PEGI) 7+
Tryb gry Singleplayer
Wersja językowa Angielska
Platforma Xbox One, Xbox Series X
Rodzaj Gra
Wymagania systemowe Funkcje sieciowe
Nazwa producenta/importera CENEGA
Znak zgodności

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!