SONY COMPUTER

Kod aktywacyjny SONY PlayStation Network 165 zł

165,00
E-Kod

Najszybsza dostawa:

pojutrze04.12.2023

E-Kod
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Nośnik Kod elektroniczny Platforma PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation 5, PlayStation Vita
Rodzaj Abonament PlayStation Plus Kod produktu 524709

Z łatwością dodawaj środki do swojego konta PlayStation Network (PSN) i wymieniaj je na dowolne produkty z obszernej biblioteki zawartości PlayStation Store (PS Store), w tym:

• Subskrypcję PlayStation Plus (PS Plus) z dostępem do wieloosobowej gry online, aktualizowanej co miesiąc biblioteki gier, wyjątkowych rabatów i nie tylko

• Gry

• Wirtualne waluty i dodatki

• I nie tylko

 

JAK ZREALIZOWAĆ KOD:

1. Wpisz się do PSN lub utwórz konto na stronie playstation.com.

2. Przejdź do sekcji „Wykorzystaj kody” w PS Store i wpisz 12-cyfrowy kod kuponu (Kod).

3. Aby zakupić subskrypcję PS Plus przy użyciu środków dostępnych za pośrednictwem tego Kodu, wybierz plan subskrypcji i dokonaj zakupu*.

*Aby zakupić subskrypcję PS Plus z miesięcznym planem płatności, należy zapisać na koncie PSN dane karty kredytowej/ debetowej lub konta PayPal. Z oferty mogą skorzystać tylko osoby, które ukończyły 18 lat lub starsze i dysponują kontem PSN dla osób pełnoletnich, zarejestrowanym w następującym kraju: Polska.

 

Środki z portfela PSN może wykorzystać posiadacz konta, który realizuje Kod (i niepełnoletni posiadacze kont członków rodziny). Można nimi płacić za towary z PS Store dostępne dla posiadaczy kont w następującym kraju: Polska. Użycie Kodu podlega zasadom opisanym w niniejszych warunkach, Warunkach świadczenia usług, Polityce prywatności, Warunkach dotyczących kodu kuponu, Warunkach korzystania z oprogramowania i dodatkowych warunkach dotyczących poszczególnych produktów lub usług dostępnych na stronie www.playstation.com/legal/PSNTerms. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie dokonuj zakupu. Z zastrzeżeniem obowiązujących lokalnie przepisów prawa, Kodu nie można wymieniać na gotówkę, odsprzedawać ani wymieniać w żaden inny sposób. Kod nie podlega przywróceniu w przypadku zgubienia, kradzieży, uszkodzenia po zakupie oraz wykorzystania w inny sposób bez zgody użytkownika. Kodu można użyć tylko raz. Wymagany jest zgodny system i połączenie internetowe.

Nośnik Kod elektroniczny
Platforma dystrybucji cyfrowej Sony
Okres subskrypcji 12 miesięcy
Kwota zasilenia 165 zł
Platforma PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation 5, PlayStation Vita
Rodzaj Abonament PlayStation Plus
Nazwa producenta/importera SONY COMPUTER

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!