MICROSOFT

Kontroler MICROSOFT bezprzewodowy Xbox - wersja specjalna Remix

349,00

Najszybsza dostawa:

JUTRO02.10.2023

Zamów telefonicznie 22 122 33 00

Programowalne przyciski

Tak Przeznaczenie PC, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X
Rodzaj Kontroler Wibracje Tak
Kolor Wielokolorowy (Remix) Komunikacja Bezprzewodowa, Przewodowa
Kod produktu 529965
Dołącz do podróży

Bezprzewodowy kontroler

Poznaj kontroler bezprzewodowy dla konsoli Xbox — Remix Special Edition, w którym zastosowano tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu, z których jedna trzecia pochodzi z regranulacji i materiałów wtórnych.

Kontroler MICROSOFT Xbox Remix Special Edition regulacje paski napięcie ucwyt guma blokady komfort

Przedstawiamy regranulację

Przedstawiamy regranulację¹, mechaniczną przeróbkę pozostałych części kontrolerów generacji Xbox One na surowce, które można częściowo wykorzystać do stworzenia nowych kontrolerów – przy zachowaniu trwałości i wydajności.

Kontroler MICROSOFT Xbox Remix Special Edition regulacje paski napięcie ucwyt guma blokady komfort

Materiały odzyskane

Żywice Post-Summer Recycled (PCR) są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, takich jak osłony reflektorów samochodowych, plastikowe dzbanki na wodę i płyty CD.

Kontroler MICROSOFT Xbox Remix Special Edition regulacje paski napięcie ucwyt guma blokady komfort

Każdy kontroler jest wyjątkowy

Żywice PCR są łączone z regranulowanymi, wstępnie uformowanymi kolorowymi częściami, aby stworzyć niestandardowe kolory podłoża z subtelnymi wariacjami, zawijasami i teksturami - nadając każdemu kontrolerowi Remix Special Edition niepowtarzalny wygląd.

Kontroler MICROSOFT Xbox Remix Special Edition regulacje paski napięcie ucwyt guma blokady komfort

Optymalizacja z myślą o graczu

Trzymaj swój cel na dystans dzięki hybrydowemu padowi kierunkowemu i teksturowanym powierzchniom na tylnej obudowie. Podłącz bezpośrednio i automatycznie do konsoli lub komputera przez port USB-C. Urządzenie można również zasilać dwiema bateriami AA, które znajdują się za obudową.

Kontroler MICROSOFT Xbox Remix Special Edition profile ambicja gracze wydajność możliwość dostosowanie trawłość

Przycisk Udostępnij

Bezproblemowo przechwytuj i udostępniaj zawartość, taką jak zrzuty ekranu, nagrania i nie tylko, za pomocą przycisku Udostępnij.

Kontroler MICROSOFT Xbox Remix Special Edition drążki wymiana pady łopatki USC-C Bluetooth adapter konsole komputery Windows

Łatwo paruj i przełączaj urządzenia

Szybko paruj, graj i przełączaj urządzenia, w tym konsole Xbox Series X|S i Xbox One, komputery PC z systemem Windows, telefony i tablety z systemami Android i iOS*. Przełączanie jest intuicyjne i sprawia, że granie na wielu platformach jest łatwiejsze niż wcześniej!

Kontroler MICROSOFT Xbox Remix Special Edition wymagania dostosowanie komponenty wymiana mapowanie aplikacja

Xbox Wireless i Bluetooth®

Kontroler obsługuje Xbox Wireless i Bluetooth do bezprzewodowego grania na obsługiwanych konsolach i komputerach z systemem Windows, telefonach i tabletach z systemem Android i iOS*.

Kontroler MICROSOFT Xbox Remix Special Edition ładowanie USB-C stacja bateria trwałość

Pojemny akumulator

Graj bez przerw dzięki dołączonemu akumulatorowi Xbox i kablowi USB-C®. Naładuj swój kontroler w trakcie lub po graniu z pełnym naładowaniem, które zajmuje do 4 godzin i żywotnością akumulatora do 30 godzin na jednym ładowaniu.*

Kontroler MICROSOFT Xbox Remix Special Edition akumulator pojenosć

Wyposażenie

W zestawie znajduje się bezprzewodowy kontroler Xbox Remix Special Edition, Akumulator, Kabel USB - typ C (dwustronny) oraz dokumentacja.


Filmy:ZOBACZ WIĘCEJ

*Ważne informacje: Czas pracy baterii różni się znacząco w zależności od zestawu słuchawkowego, akcesoriów, sposobu użytkowania i innych czynników. Testy przeprowadzone przez firmę Microsoft z użyciem egzemplarzy przedprodukcyjnych. Dowiedz się więcej na stronie xbox.com/sustainability.

*Mapowanie przycisków jest dostępne w aplikacji Akcesoria Xbox na konsole Xbox Series X|S i Xbox One oraz urządzenia z systemem Windows 10/11.

Windows 10/11: Wymagane są obsługa technologii Bluetooth, zgodny kabel USB-C lub przejściówka do korzystania z technologii bezprzewodowej Xbox Wireless. Każdy z tych produktów jest dostępny do nabycia osobno.
Android, iOS i Bluetooth: Wybrane urządzenia i wersje. Niektóre funkcje nie są obsługiwane. Może być wymagane pobranie oprogramowania za pomocą komputera z systemem Windows lub konsoli. Więcej informacji można znaleźć na stronie xbox.com/controller-compatibility. Do gier zgodnych z kontrolerem. Należy zaakceptować gwarancję i umowę na stronie xbox.com/warranty oraz umowę licencyjną na stronie xbox.com/slt.

Znak słowny i logo Bluetooth to zarejestrowane znaki towarowe, które należą do firmy Bluetooth SIG, Inc. i są używane przez spółkę Microsoft Corporation zgodnie z warunkami licencji. Pozostałe znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich odpowiednich właścicieli.

¹Regranulat jest surowcem, który powstaje w wyniku przetworzenia resztek odpadów produkcyjnych lub niewykorzystanego produktu na tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu, które może zostać wykorzystane, wraz z nowym tworzywem sztucznym, do produkcji nowych wyrobów.


Ilość przycisków 18

Programowalne przyciski

Tak
Przeznaczenie PC, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X
Rodzaj Kontroler
Wibracje Tak
Wyjście słuchawkowe Tak
Podstawa z pedałami (gaz/hamulec) Nie
Kolor Wielokolorowy (Remix)
Komunikacja Bezprzewodowa, Przewodowa
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zawartość zestawu Akumulator, Kabel USB - typ C, Kontroler
Gwarancja 12 miesięcy
Zasilanie Akumulatorowe
Baterie w zestawie Tak
Seria (wariant) Specjalna
Nazwa producenta/importera MICROSOFT

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!