NINTENDO

Kontroler NINTENDO Switch Pro

272,20

Najszybsza dostawa:

JUTRO25.09.2023

Zamów telefonicznie 22 122 33 00

Programowalne przyciski

Nie Przeznaczenie Nintendo Switch
Rodzaj Kontroler Wibracje Tak
Kolor Czarny Komunikacja Bezprzewodowa
Kod produktu 864772
Wejdź do świata gier!

Konsola Nintendo Switch zmieniła wiele na rynku elektroniki. Jest ona doskonałą konsolą stacjonarną, którą można w sposób bardzo szybki zamienić w małą konsolę przenośną do gry poza domem. Poza domem urządzenie tworzy wysokiej jakości kontroler z wbudowanym wyświetlaczem. Jednak w sytuacji, gdy konsola jest podłączona w domu przydatny jest pad. Dedykowany Kontroler NINTENDO Switch Pro został przygotowany w sposób równie precyzyjny, jak inne elementy konsoli. Posiada estetyczne i ergonomiczne wykończenie oraz jest bardzo funkcjonalny.

KONTROLER NINTENDO SWITCH PRO konsola kontroler precyzja

Parametry fizyczne kontrolera

Kontroler NINTENDO Switch Pro posiada obudowę wykonaną z czarnego tworzywa sztucznego. Jest ono chropowate, aby dłonie nie ześlizgiwały się z pada nawet przy dłuższej rozgrywce. Urządzenie posiada dosyć skompresowane rozmiary — dlatego osoby o niezbyt dużych dłoniach będą się również cieszyć intensywną rozgrywką. Na części zewnętrznej znajdują się przyciski do sterowania konsolą. Jest ich aż 18. Aby dodać realizmu w czasie rozgrywki kontroler ma wbudowany moduł odpowiadający za delikatne wibracje. Kontroler jest kompatybilny jedynie z konsolami Nintendo Switch i Nintendo Switch Pro i komunikuje się z nimi w sposób bezprzewodowy. To wydajne i ergonomiczne urządzenie sprawdzi się u graczy, którzy preferują korzystanie z konsoli w zaciszu domowym.

KONTROLER NINTENDO SWITCH PRO kompatybilność obudowa moduł wibracje przyciski

Doskonała rozrywka z domowej kanapy

Konsola Nintendo Switch charakteryzuje się dużą możliwością zmiany. Po raz pierwszy z jej wykorzystaniem gracze mogą cieszyć się rozrywką zarówno na zewnątrz, jak i w domu przy użyciu jednego urządzenia. Jednocześnie nawet w wersji przenośnej konsola zachowuje funkcje, jakie ma w trybie stacjonarnym. Jednak Kontroler NINTENDO Switch Pro ze względu na gabaryty dopasowany został do typowej rozrywki w domowym zaciszu. Ze względu na fakt, że konsola łączy się z urządzeniem w sposób bezprzewodowy, można z niej korzystać w czasie błogiego relaksu na kanapie, a nie siedząc przy biurku czy telewizorze.

KONTROLER NINTENDO SWITCH PRO konsola kontroler łączność

Ilość przycisków 18

Programowalne przyciski

Nie
Przeznaczenie Nintendo Switch
Rodzaj Kontroler
Wibracje Tak
Wyjście słuchawkowe Nie
Kompatybilność Nintendo Switch
Kolor Czarny
Komunikacja Bezprzewodowa
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zawartość zestawu Brak
Gwarancja 12 miesięcy
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera NINTENDO

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!