RAZER

Kontroler RAZER Wolverine V2 Xbox One

539,00
499,00
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

W PONIEDZIAŁEK 17.05.2021

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Programowalne przyciski Tak Przeznaczenie Xbox Series S, Xbox Series X
Rodzaj Kontroler Kolor Czarny
Komunikacja Przewodowa Kod produktu 382983

ABSOLUTNA PRECYZJA. PEŁNA KONTROLA
Wejdź do pierwszej ligi dzięki przewodowemu kontrolerowi do gier zaprojektowanemu z myślą o konsolach Xbox Series X | S. Razer Wolverine V2 pozwala Ci zdominować konkurencję z wygodnej kanapy, dzięki zaawansowanym możliwościom konfigurowania i zwiększonej precyzji.

WZMOCNIONY, ABY PRZYNOSIĆ SZYBKIE ZWYCIĘSTWO
Zaprojektowany z myślą o większej kontroli i precyzji: ergonomia kontrolera zapewnia naturalny chwyt, który zapewnia zwinną i dokładną interakcję z przyciskami, a wyprofilowana konstrukcja i antypoślizgowe gumowe uchwyty umożliwiają całodzienną grę z najwyższą wydajnością.

RAZER ™ Mecha-Tactile Action
Razer ™ Mecha-Tactile Action Buttons i Razer ™ Mecha-Tactile D-Pad Zapewniają niezwykłą czułość z amortyzowanym dotykiem, wzmacniają każdy Twój ruch dzięki najnowocześniejszej precyzji i wyraźnej dotykowej informacji zwrotnej.

Większa trwałość( 3 miliony kliknięć ) i zmniejszoną odległość aktywacji wynosząca 0,65 mm ( 35% mniej niż w przypadku przeciętnego kontrolera membranowego )
Każdy przycisk jest precyzyjnie dostrojony pod kątem większej dokładności, aby pokazać Twój prawdziwy potencjał w grach.


DODATKOWE PRZYCISKI DLA EKSPERTÓW
Wolverine V2 jest wyposażony w dodatkowe przyciski do zaawansowanych gier - 2 przyciski wielofunkcyjne z przodu kontrolera można zmienić w konfiguracji kontrolera Razer ™ dla Xbox, aby uzyskać większą kontrolę i bardziej spersonalizowany styl gry.

 W ogniu bitwy liczy się każda milisekunda. Aby uzyskać przewagę nad przeciwnikiem, aktywuj tryb Hair Trigger za pomocą dwóch suwaków na spodzie kontrolera, które znacznie zmniejszają odległość przemieszczania się do głównych spustów, umożliwiając ultraszybką szybkostrzelność przy delikatnym naciśnięciu.
Graj przez wiele godzin w komforcie dzięki łatwości i wygodzie podłączenia urządzenia audio 3,5 mm bezpośrednio do kontrolera, zamiast do konsoli.
Dokonywanie zaawansowanych ustawień stało się o wiele łatwiejsze dzięki konfiguracji kontrolera Razer ™ dla konsoli Xbox. Zaprojektowana dla Xbox Series X | S, Xbox One i PC (Windows® 10 i nowsze), aplikacja Xbox umożliwia zmianę mapowania przycisków wielofunkcyjnych i wyzwalaczy lub regulację poziomów sprzęgła czułości, aby dopełnić wrażenia z gry.

Ilość przycisków 19
Programowalne przyciski Tak
Przeznaczenie Xbox Series S, Xbox Series X
Rodzaj Kontroler
Wyjście słuchawkowe Tak
Długość przewodu [m] 3
Kolor Czarny
Komunikacja Przewodowa
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera RAZER
Znak zgodności

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!