TRIGGY

Suplement TRIGGY 16 Saszetek

99,99
79,99
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 21.01.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Liczba saszetek [szt] 16 Masa [g] 160 g (16 x 10 g)
Smak Grejpfrutowy, Opuncja, Owoce egzotyczne, Truskawkowy Kod produktu 412525

Liczba saszetek [szt]

Zestaw 16 saszetek Triggy (16x 10g), po 4 energetyzujące smaki każdego rodzaju w odmierzonej dziennej porcji, gotowej do sporządzenia napoju. Idealny kiedy chcesz mieć Triggy zawsze przy sobie.

JAK TO DZIAŁA?

Najprościej! Prosty skład, jakościowe składniki o szerokim spektrum pobudzania i proporcjach zapewniających największą przyswajalność. Bo proste rozwiązania są najlepsze. Co nie oznacza, że najprostsze...

KIEDY SIĘGNĄĆ PO TRIGGY?

Triggy to suplementy stworzone dla graczy, e-sportowców i wszystkich, którzy chcą przedłużyć FLOW w codziennych aktywnościach. Dla przeciwników przeciętniactwa! Więc jeśli szykujesz się na całonocne granie i potrzebujesz pozytywnego pobudzenia - sięgnij po Triggy! Zasypiasz przy kompie, a przed Tobą jeszcze kilka godzin pracy i odczuwasz spadek koncentracji - sięgnij po Triggy! Odczuwasz zmęczenie, osłabienie i zaczyna brakować Ci energii - sięgnij po Triggy!

Żeby wygrywać musisz być obecny!
EFEKT?

Nie musisz długo czekać. Już 20 do 30 minut od spożycia Triggy wykazuje działanie typowe dla zwartych w formule składników aktywnych. Rezultatem jest wzrost sił witalnych i umysłowych, którym towarzyszy wzrost koncentracji, szybkości reakcji, multizadaniowości. Likwidacja lub znaczne obniżenie poczucia zmęczenia, osłabienia i spowolnienia utrzymują się nawed to 4 godzin! W przeciwieństwie do energetyków Triggy nie zawiera cukru, więc nie grozi Ci "zjazd glikemiczny", objawiąjcy się znużeniem i zaburzeniem koncentracji.

To jedyny taki produkt na rynku!
8 KLUCZOWYCH SKŁADNIKÓW

Liczy się jakość - nie ilość. Dlatego bezkompromisową formułę Triggy oparliśmy na 8 najwyższej jakości składnikach aktywnych. Ich zadaniem jest pobudzanie układu nerwowego, układu krążenia, walka ze stresem oksydacyjnym oraz potriggy_opis koncentracji.

  • L-lizyna - Lizyna to aminokwas niezbędny do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Bierze udział m.in. w budowie nowych białek, przeciwciał, enzymów oraz wytwarzaniu hormonów - w Triggy odpowiada za poprawę koncentracji.
  • Jabłczan cytruliny - Cytrulina jest to związek chemiczny należący do grupy aminokwasów, będący pochodną ornityny. To ona wspiera proces syntezy argininy, a więc im więcej cytruliny, tym więcej argininy w organizmie, a im więcej argininy tym większa ilość tlenku azotu, która przyczynia się do rozszerzenia naczyń krwionośnych i jeszcze lepsze ukrwienie tkanek, a przez to wydajniejszą pracę mózgu (kontentracja) i mięśni (refleks).
  • Tiamina - czyli wytamina B1 wspomaga prawidłowe działanie układu nerwowego, serca i mięśni.
  • Rutyna - to organiczny związek chemiczny z grupy glikozydów flawonoidowych. Dzięki uszczelnianiu naczyń krwionośnych wpływa na ogólną poprawę odporności organizmu, stosowana jest pomocniczo w zaburzeniach krążenia żylnego. Wzmacnia i uszczelnia naczynia włosowate.
  • Winian L-karnityny - Karnityna w organizmie odpowiedzialna jest za transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów, gdzie przetwarzane są one w energię - powodując przyspieszony wzrost energii. Bierze również udział w metabolizmie węglowodanów oraz niektórych rozgałęzionych aminokwasów. Ułatiwa usuwanie z krwi wytworzonych w trakcie nadmiernego wysiłku cząsteczek mlecznu, sprzyjając szybszej regeneracji. Udowodniono badaniami również wpływ Karnityny na zdolności kognitywne; szybsze i łatwiejsze uczenie się, zapamiętywanie, poprawę czasu reakcji.

Z 3 najskuteczniejszych bohaterów stworzyliśmy synergicznie działający TRI.G ACTIVE COMPLEX™

Czyli autorski zespół składników aktywnych, wyselekcjonowany, by zmaksymalizować efekty długich, intensywnych treningów i e-treningów. Pobudza jednocześnie układ krążenia, układ nerwowy i metabolizm.

  • Brain Booster (1,3,7-trimetyloksantyna czyli czysta kofeina) - sprzyja pobudzeniu organizmu, wzrostowi koncentracji. Powoduje termogenezę i przyspiesza metaboliz. W efekcie poprawia ukrwienie tkanek miękkich przez co poprawia i przedłuża aktywną pracę mózgu.
  • Blood Booster (AAKG czyli czysta forma alfa-ketogultaranu L-argininy) - L-arginina to aminokwas, który może być wytwarzany w organizmie z kwasu glutaminowego i proliny. Znaczenie L-argininy w organizmie jest ściśle związane z faktem, że bierze ona udział w wytwarzaniu NO (tlenek azotu). Związek ten pozytywnie wpływa na działanie całego układu krwionośnego - między innymi uszczelnia naczynia krwionośne. Obecnośc L-argininy w organizmie chroni więc przed chorobą wieńcową oraz reguluje ciśnienie tętnicze krwi, a przez to wpływa na lepsze dokrwienie mięśni i mózgu, zwiększenie koncentracji i objętości tkanek mięśniowych. Sprzyja wzmocnieniu układu immunoligcznego.
  • Meta Booster(ekstrakt z gorzkiej pomarańczy) - pobudza proces termogenezy i przyspiesza metablizm. Poprawia ukrwienie tkanek i koncentrację.
UPGRADE YOURSELFE
Otwórz saszetkę TRIGGY...
Wsyp do shakera...
Dolej 400ml wody...
Wymieszaj!
Białko [g/10g] 2
Cel Ułatwia przeskok z przeciętności w ponadprzeciętność w codziennych questach, kampaniach i życiowych misjach., Zmaksymalizowanie efektów intensywnych treningów i e-treningów
Działania Pobudza układ krążenia, układ nerwowy i metabolizm, Zwiększa przyswajanie wszystkich składników aktywnych
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy [mg/10g] 100
Kofeina kofeiny [mg/10g] 150
Liczba porcji w opakowaniu 16
Liczba saszetek [szt] 16
Masa [g] 160 g (16 x 10 g)
Rutyna [mg/10g] 10
Skład 1,3,7- trimetyloksantyna, Alfaketoglutaran L-argininy, Aromat naturalny: pomarańcza i żurawina, Chlorowodorek L-lizyny, Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, Jabłczan cytruliny, Maltodekstryna, Regulator kwasowości: kwas cytrynowy, Rutyna, Substancja barwiąca: karoteny (beta karoten), Substancja słodząca: sukraloza, Tiamina (monoazotan tiaminy), Winian L-karnityny
Smak Grejpfrutowy, Opuncja, Owoce egzotyczne, Truskawkowy
Sól [g/10g] 0.1
Wartość energetyczna [kcal/10g] 24, 27, 31
Wartość energetyczna [kJ/10g] 100, 113, 129
Węglowodany [g/10g] 3.8, 4.59
Winian L-karnityny [g/10g] 0.5
Witamina B1 (Tiamina) [mg/10g] 4
Nazwa producenta/importera TRIGGY

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!