SEAGATE

Dysk SEAGATE STEA2000403 2TB HDD do konsoli Xbox One

Podziel się:

34231
Raty już od
1293
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Dysk Kolor Zielony
Kompatybilność Xbox 360 , Xbox One Kod produktu 860621
Dysk SEAGATE STEA2000403 2TB HDD do konsoli Xbox One


Zwiększ tempo gry

Nic tak nie zabiera przyjemności z gry na konsoli Xbox One®, jak pełny dysk twardy. Zwiększ pojemność swojej konsoli za pomocą dysku Game Drive firmy Seagate, jedynego dysku zewnętrznego zaprojektowanego specjalnie dla konsoli Xbox.
Do 2 TB pojemności pozwala na przechowywanie ponad 50 gier na konsolę Xbox One. Instalacja w technice plug-and-play pozwala natychmiast rozpocząć grę. Kompaktowy rozmiar i brak kabla zasilającego sprawiają, że dysk idealnie pasuje do salonu i łatwo można zabrać go ze sobą do znajomego.
Zatrzymaj wszystkie swoje (dobre) gry


Dzięki pamięci masowej o pojemności 2 TB do konsoli Xbox One pomieścisz wszystko – i wszystkie gry, które są tego warte. Zwolnij miejsce na wewnętrznym dysku swojej konsoli, zapisując ponad 50 gier na Xbox One* w jednym miejscu.
Gaz do dechy dzięki złączu USB 3.0

USB 3.0 zapewnia najwyższą prędkość grania – zupełnie jak przy korzystaniu z gier zapisanych bezpośrednio na dysku twardym konsoli.Działa z Xbox 360


Możesz podłączyć dysk Game Drive do portu USB 2.0 w konsoli Xbox 360.


Pochwal się swoim tagiem gracza

Xbox poprosi o nadanie nazwy dyskowi Game Drive. „PlanetSera”, „MasterChief” lub Twój tag gracza – od Ciebie zależy, w jaki sposób go do siebie przypiszesz.Wygrywaj pojedynki wyjazdowe


Odłącz dysk Game Drive firmy Seagate i zabierz całą swoją bibliotekę gier do znajomego. Dysk jest wystarczająco mały, aby zmieścić się do plecaka i nie potrzebuje kabla zasilającego.
Rodzaj Dysk
Kolor Zielony
Zawartość zestawu Instrukcja obsługi w języku polskim , Karta gwarancyjna , Przewód USB 3.0
Załączone wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim , Przewód USB 3.0
Platforma Xbox One
Gwarancja 24 miesiące
Kompatybilność Xbox 360 , Xbox One

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!