CDP.PL

Gra XBOX ONE Kingdom Come Deliverance - Edycja Specjalna

Podziel się:

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny


Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później
Gatunek RPG Nośnik Blu-ray
Wersja językowa Polska (napisy) Platforma Xbox One
Rodzaj Gra Kod produktu 877913

Rok 1403, region Czech, położony w samym sercu Europy, bogaty w kulturę, srebro i ruiny zamków. Gra oparta jest na prawdziwej historii - historii królów, spadkobierców, królestwa, oblężeń zamków i krwawych walk.Rozwścieczony przyrodni brat Wacława, Zygmund, więzi go i najeżdża na kraj wraz ze swoją potężną armią. Niestety, pośród tego chaosu, cierpi twoja postać, Henryk. Bezlitosna armia niszczy twój dom i zabija całą twoją rodzinę, a ty jesteś jedynym, któremu udało się ujść z życiem. Właśnie w tym momencie rozpoczyna się twoja droga zemsty. Podziwiaj szczegółową rekonstrukcję piętnastowiecznego krajobrazu. Walcz bronią, która była używana przez rycerzy.
Weź udział w epickich bitwach historycznych i oblężeniach zamków,
które miały miejsce w Europie Środkowej.Rozpoczynasz swoją przygodę jako skromny syn kowala, który jako jedyny przeżył okrucieństwo napaści na swój dom i rodzinę. Po tym jak twoje życie zostało wywrócone do góry nogami, poprzysięgasz zemstę na oprawcach.

Przygotuj się na niesamowitą podróż przez zrekonstruowany w najdrobniejszych szczegółach krajobraz średniowiecznych Czech.Do twojej dyspozycji oddany zostaje świat nieograniczonych wprost możliwości: wykorzystuj swoją reputację i charyzmę do prowadzenia śledztwa i wpływania na mieszkańców okolicy tak, aby ci prowadzili ciebie przez kolejne pojawiające się na twojej drodze zadania. Możesz uciec się do swoich umiejętności dyplomatycznych lub swojej siły fizycznej. Masz do swojej dyspozycji różne rodzaje broni i narzędzi, będziesz brał udział w historycznych potyczkach, uczestniczył w oblężeniach zamków lub szkolił się w walce mieczem. Droga, którą musisz przebyć jest pełna dylematów, nie zawsze zgodnych z prawem zadań, niespodziewanych zwrotów akcji, krwawych konfliktów i wiele więcej.Zadecyduj o sposobie w jaki chcesz, żeby poznało cię otoczenie: możesz być miłosierny, wybaczać przeciwnikom lub poddać się w walce. Możesz również siać postrach wśród okolicznych mieszkańców. Bez względu na to, jaką drogę wybierzesz, otoczenie adekwatnie odpowie na twoje wybory i posunięcia.Zrozumienie i nauka zasad walki będą wymagały od ciebie czasu; przecież nie można po prostu rzucić się w wir bitwy i wygrać ją bez żadnego wysiłku! Możesz wyspecjalizować się w różnych stylach walki  i odpowiednio dobierać sobie różne rodzaje broni: miecze, topory, buzdygany i wiele więcej! Zanim przystąpisz do walki nie zapomnij przywdziać odpowiedniej zbroi!

Twoje błędy mogą mieć śmiertelne skutki!

Gatunek RPG
Nośnik Blu-ray
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
Tryb gry Singleplayer
Wersja językowa Polska (napisy)
Platforma Xbox One
Rodzaj Gra
Wymagania systemowe Brak

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!