ELECTRONIC ARTS

Madden NFL 21 Gra XBOX ONE

248,99
Raty już od
14,39
Sprawdź
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 28.09.2020

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Gatunek Sportowa Nośnik Blu-ray
Wersja językowa Angielska Platforma Xbox One
Rodzaj Gra Kod produktu 325135
Twarz marki – zdobądź sławę

Zdobądź sławę w grze Madden NFL 21. Zamów w przedsprzedaży i otrzymaj następujące elementy: *Elitarny pakiet 1 z 32 zespołów NFL *5 pakietów Madden Ultimate Team Gold Team Fantasy *1 zestaw strojów drużynowych do wyboru Godnie reprezentuj nowe pokolenie, które sięgnie po laury i pokaż niedowiarkom, co potrafisz, w ramach programu „Twarz marki – zdobądź sławę”. Zapoczątkuj nowy rozdział w historii, odciśnij swój ślad i wznieś się ponad oczekiwania – tylko Ty możesz to osiągnąć. Oto Twoja droga do Galerii Sław. Gra toczy się o najwyższą stawkę. Po raz pierwszy w historii serii możesz rozpocząć swoją karierę jako rozgrywający w liceum, a następnie przejść na pozycję biegacza lub skrzydłowego na uczelni. Sposób, w jaki grasz, będzie miał wpływ na tworzoną przez Ciebie historię i Twoją spuściznę. Wspinaj się po szczeblach świetlanej kariery w NFL, przechodząc przez sita kolejnych naborów i daj z siebie wszystko.

Madden NFL 21 GRA zdobąć sławę rozpocznij karierę w NFL

Zespół marzeń – Madden Ultimate Team

Wejdź do gry w zupełnie nowym sezonie ekscytującej zawartości Ultimate Team i weź udział w tworzeniu zespołów do rywalizacji z innymi. Zdobywaj monety MUT, wykonując wyzwania Ultimate Team i dopracuj do perfekcji tabelę graczy, podejmując strategiczne decyzje. Utwórz najmocniejszy skład marzeń z obecnych gwiazd NFL, legend Galerii Sław i nie tylko. Rozwiń swoje umiejętności i pokaż, co potrafisz, grając w sezonach H2H, naborach MUT i MUT Squads, aby zdobyć jeszcze więcej nagród i wykorzystać je w swojej kampanii Ultimate Team. Zbierz drużynę i pokonaj rywali w najszybszym kooperacyjnym trybie eliminacji w grze Madden, w ramach którego rozgrywa się 5-minutowe mecze na unikalnym stadionie z komentatorem, dynamicznymi zasadami i futbolowymi legendami.

Madden NFL 21 GRA Zespół Marzeń Rozwiń Umiejętności Legendy futbolu

Nowe specjalne ruchy zawodnika z piłką

Uniki zawodnika z piłką zostały przypisane do prawego drążka, co pozwoli lepiej kontrolować łączenie ruchów i wykonywać kombinacje godne miana najlepszych akcji meczu. W tym roku możesz jeszcze bardziej nonszalancko wejść do strefy końcowej, gdyż popisowe wbiegnięcie włączysz jednym przyciskiem. Ale uwaga! Jeśli podczas tych popisów zawodnik z piłką zostanie przechwycony, może dojść do jej wypuszczenia!

Madden NFL 21 GRA Uniki z piłką popisowe wbiegnięcie mistrzostwa

Nowe, przyjazne dla użytkownika zasady działania natarcia na podającego

Zapewnia to pełną kontrolę i szybką reakcję postaci podczas wykonywania ruchów natarcia na podającego. Wykonaj natarcie na podającego w strategiczny sposób. Obrońcy mogą wykonać ograniczoną liczbę ruchów podczas zagrania, a ofensywni liniowi po chwili zaczną odpierać powtarzane ataki, więc urozmaicaj repertuar czynności, by wykorzystać cały potencjał ataku. Podczas gry zespoły i rozgrywający pod kontrolą komputera zaczną dobierać swoje zachowania do Twoich. Zauważą trendy, gdy pojawią się powtarzane zagrywki i zaczną korzystać ze zmyłek, przetasowań i kontr podczas rozgrywki, aby przeciwdziałać Twoim poczynaniom. Rozgrywający pod kontrolą SI będą grali zgodnie ze swoimi archetypami, ruchomi rozgrywający będą rozgrywać w locie, zaś podający będą mądrze odczytywać sytuację na boisku.

Madden NFL 21 GRA pełna kontrola natarcie obrońcy

Superstar X-Factor 2.0

Powracają umiejętności X-Factor! Dzięki ponad 50 nowym umiejętnościom i nowej generacji supergwiazd gra zyska wymiar strategiczny, w którym kluczowe znaczenie mają najlepsi zawodnicy ligi NFL. Usprawnienia istniejących umiejętności zapewniają zrównoważoną rozgrywkę, a nowe umiejętności sprawiają, że podania, manewry natarcia na podającego i ruchy gracza z piłką są bardziej precyzyjne – niezależnie od wybranego trybu gry. Scenariusze rozgrywek są aktualizowane przez cały sezon, dzięki czemu uwzględniają najnowsze rozwiązania taktyczne i strategiczne z prawdziwej ligi NFL.

Madden NFL 21 GRA Singleplayer Multiplayer rozgrywka mecz mistrzostwa sezon

Gatunek Sportowa
Nośnik Blu-ray
Przedział wiekowy (PEGI) 3+
Tryb gry Multiplayer, Singleplayer
Wersja językowa Angielska
Platforma Xbox One
Rodzaj Gra
Nazwa producenta/importera ELECTRONIC ARTS
Znak zgodności

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!