KOCH_MEDIA

Skater XL - The Ultimate Skateboarding Game Gra XBOX ONE

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny


Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później
Gatunek Akcja, Sportowa Nośnik Blu-ray
Wersja językowa Angielska Platforma Xbox One
Rodzaj Gra Kod produktu 308277
Skater XL

Ta gra to skok na główkę do świata jazdy na desce, gdzie samemu zdefiniujesz na nowo styl, pomysłowość i perfekcyjne sztuczki. Twórz, łącz i stylowo wykonuj triki z niezrównanym poziomem panowania nad deską dzięki innowacyjnemu systemowi sterowania, a wszystko to w legendarnych miejscówkach w Kalifornii, gdzie największe legendy ulicy zostawiły po sobie ślad.

gry PC ps4 xbox 2019 2020 komputerowe na komputer najlepsze Skater XL - The Ultimate Skateboarding Game opis cechy funkcje

Plejada gwiazd

Wciel się w kultowych skejterów takich jak Tiago Lemos, Evan Smith, Tom Asta czy Brandon Westgate i zostań profesjonalistą! Zanurz się w wirtualnej subkulturze dzięki tworzonym przez fanów modom, markom, zinom, a także pełnoprawnym mapom. Odwiedź ponad 60 prawdziwych lokacji połączonych placami, szkołami, basenami, budynkami, parkingami i korytarzami.

gry PC ps4 xbox 2019 2020 komputerowe na komputer najlepsze Skater XL - The Ultimate Skateboarding Game postacie gwiazdy skaterzy

Niezależność

Skater XL wyróżnia się brakiem wcześniej zaprogramowanych trików, oferując graczowi pełną kontrolę nad postacią za pomocą gałek analogowych. Obie gałki w kontrolerze odpowiadają nogom postaci, a każde ich wychylenie powoduje ruch daną kończyną.

System ten działa podobnie jak gra na instrumencie i oferuje pełną kontrolę oraz wolność, niezależnie od tego czy zwiedzasz miejscówki w trybie dowolnym czy rozpędzasz się do szalonej prędkości.

gry PC ps4 xbox 2019 2020 komputerowe na komputer najlepsze Skater XL - The Ultimate Skateboarding Game tricki rozgrywka sterowanie

Dostosuj deskę i postać

Nieskończona ilość opcji personalizacji: od wyglądu postaci, po akcesoria osobiste i sprzęt, w tym kółka, ośki i powierzchnię deski.

gry PC ps4 xbox 2019 2020 komputerowe na komputer najlepsze Skater XL - The Ultimate Skateboarding Game personalizacja wygląd deska

Graj w trybie dowolnym

Eksploruj swobodnie każdy obszar. W otwartym otoczeniu gracz może sam może zdecydować jak daleko zajdzie, dopracowując skomplikowane sztuczki, lub po prostu jeżdżąc po okolicy i zwiedzając ją.

gry PC ps4 xbox 2019 2020 komputerowe na komputer najlepsze Skater XL - The Ultimate Skateboarding Game tryby

Gatunek Akcja, Sportowa
Nośnik Blu-ray
Przedział wiekowy (PEGI) 3+
Tryb gry Singleplayer
Wersja językowa Angielska
Platforma Xbox One
Rodzaj Gra
Nazwa producenta/importera KOCH_MEDIA
Znak zgodności

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!