LEGO

LEGO Speed Champions Chevrolet Camaro ZL1 75891

59,99
56,55
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

W PONIEDZIAŁEK 17.05.2021

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Seria Lego Speed Champions Kod producenta 75891
Motyw Chevrolet Camaro ZL1 Przedział wiekowy 7+
Liczba elementów [szt] 198 Kod produktu 356861
LEGO Speed Champions Chevrolet Camaro ZL1 75891

LEGO Speed Champions Chevrolet Camaro ZL1 75891 to produkt godny mistrza kierownicy. Zestaw zawiera samochód z małą kabiną, otwieraną klatką bezpieczeństwa, zdejmowaną przednią szybą i kołami z felgami, na których widnieje logo Chevrolet Camaro. Ten wspaniały zestaw na wyposażeniu ma również minifigurkę zawodnika Camaro oraz zbiorniki benzyny do odgrywania scen wyścigów aut. Niezapomniane wrażenia dla małego fana sportowych aut.

LEGO Speed Champions Chevrolet Camaro ZL1 75891 zabawa samochód logo Chevrolet Camaro minifigurka wyścigi

LEGO Speed Champions Chevrolet Camaro ZL1 75891

Auto Chevrolet Camaro ZL1 to sportowy model samochodu, który można zbudować z klocków LEGO. Ten model wyścigowy ma w środku miejsce dla minifigurki, klatkę bezpieczeństwa, przednią szybę, którą można demontować, gumowe opony, felgi z logo Chevroleta Camaro i inne detale wyglądające bardzo realistycznie. Wóz jest również ozdobiony przezroczystymi klockami, przedstawiającymi światła i naklejki z wyścigowymi wzorami.

LEGO Speed Champions Chevrolet Camaro ZL1 7589 klocki realistyczny model lampy logo Chevrolet

Akcesoria w zestawie

Zestaw zawiera także akcesoria takie jak: kanister benzyny, klucz i kask kierowcy wyścigowego. Zestaw LEGO Speed Champions Chevrolet Camaro ZL1 75891 będzie wspaniałym pomysłem na prezent dla małego fana czterech kółek.

LEGO Speed Champions Chevrolet Camaro ZL1 75891 akcesoria dodatki prezent

Wymiary

Model Chevrolet Camaro ZL1 ma ok. 4 cm wysokości, 14 cm długości i 5 cm szerokości. Dzięki takim kompaktowym wymiarom dziecko może zabrać ze sobą zestaw i cieszyć się nim w dowolnym miejscu.

LEGO Speed Champions Chevrolet Camaro ZL1 75891 wymiary rozmiar kompaktowe

Praktycznie niezniszczalne

Wszystkie zabawki konstrukcyjne dla dzieci LEGO® spełniają najwyższe standardy, dzięki czemu klocki można za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić. W LEGO upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, zarysowujemy i rozciągamy klocki konstrukcyjne LEGO, by mieć pewność, że każdy zestaw spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

LEGO Speed Champions Chevrolet Camaro ZL1 75891 bezpieczeństwo testy

Rozwój dla najmłodszych

Dzieci w wieku około 5 lat nie mają jeszcze w pełni opanowanej małej motoryki. Dopiero uczą się pisać, a co za tym idzie - każda możliwość trenowania rączek jest im niezbędna. W takim przypadku doskonale sprawdzają się właśnie różnego rodzaju zestawy klocków. Możliwość ich dowolnego łączenia i rozdzielania sprawia, że dłonie dziecka stają się coraz sprawniejsze. Wraz z rosnącymi zdolnościami konstrukcyjnymi, poprawia się również samoocena malucha oraz jego świadomość własnych umiejętności. To nieoceniona zabawka, która wspiera dziecko na każdym etapie jego rozwoju.

LEGO Speed Champions Chevrolet Camaro ZL1 75891 rozwój nauka motoryka trenowanie rączek sprawność

Rozwój kreatywności

Dzięki klockom LEGO®, dziecko ma szansę intensywnie rozwijać siebie i swoje umiejętności. Najbardziej podstawową zdolnością, o której mówi się w przypadku tworzenia budowli z klocków, jest rozwój myślenia przestrzennego, małej motoryki i konstruowania. Te kwestie są niezwykle istotne, pomagają dziecku w szkole, a także - później - w dorosłym życiu.

LEGO Speed Champions Chevrolet Camaro ZL1 75891 kreatywność konstrukcja

OSTRZEŻENIE!

Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.

LEGO Speed Champions Chevrolet Camaro ZL1 75891 uwaga ostrzeżenie powyżej 3 lat

Seria Lego Speed Champions
Kod producenta 75891
Motyw Chevrolet Camaro ZL1
Przedział wiekowy 7+
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Liczba elementów [szt] 198
Liczba figurek [szt] 1
Nazwa producenta/importera LEGO
Znak zgodności

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!